Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF/Nödinge SK Mathias Thörnblom 0703314200 Gul/Svart/Gula
Azalea BK Gul Erik Bergstrand Orange/Svart/Orange
Bergsjö IF Mahmood Saman Salih 0735251959 Gul/Svart/Svart
Björndammens BK Mohamed Omar 0736422288 Blå, Blå, Blå
Floda BoIF Roger Johannesson 0708214497 Blå/Vit/Blå
IFK Hindås Carl-Johan Grimslätt 0708428698 vit, Blå, Blå
Lunden Överås BK Peter Karlson 0738385334 Vit/Vit/Vita
Romelanda UF Ola Linde 0732306055 Gul/Svart/Gul/Svarta
Surte IS FK Jonas Albinsson 0703882855 Svart/Svart/Svart
Älvängens IK Björn Johanesson vit-blå-blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 17:45 Ahlafors IF/Nödinge SK - Surte IS FK Svenska Stenhus Arena 32
2019-04-27 10:00 Älvängens IK - Romelanda UF Älvevi 22 Konstgräs
2019-04-27 11:30 Azalea BK Gul - Lunden Överås BK Majvallen 12 Konstgräs
2019-04-27 14:40 Floda BoIF - Bergsjö IF Flodala IP 32 KG
2019-05-07 17:30 IFK Hindås - Björndammens BK Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-01 18:30 Romelanda UF - Ahlafors IF/Nödinge SK Romevi 21 Gräs
2019-05-05 11:00 Surte IS FK - Azalea BK Gul Surte 12 Gräs
2019-05-05 11:00 Björndammens BK - Floda BoIF Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Lunden Överås BK - IFK Hindås Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Bergsjö IF - Älvängens IK Bergsjövallen 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-12 11:00 Älvängens IK - Björndammens BK Älvevi 21 Konstgräs
2019-05-12 11:00 Floda BoIF - Lunden Överås BK Flodala IP 32 KG
2019-05-12 12:00 IFK Hindås - Surte IS FK Fagervallen 12 Gräs
2019-05-12 12:00 Bergsjö IF - Romelanda UF Bergsjövallen 22 Konstgräs
2019-05-12 13:15 Azalea BK Gul - Ahlafors IF/Nödinge SK Majvallen 12 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 14:00 Lunden Överås BK - Älvängens IK Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-19 10:00 Björndammens BK - Bergsjö IF Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-05-19 11:00 Surte IS FK - Floda BoIF Surte 12 Gräs
2019-05-22 18:30 Ahlafors IF/Nödinge SK - IFK Hindås Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-06-02 18:00 Romelanda UF - Azalea BK Gul Romevi 21 Gräs
Omgång 5
2019-05-26 09:45 Älvängens IK - Surte IS FK Älvevi 21 Konstgräs
2019-05-26 11:00 Björndammens BK - Romelanda UF Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Bergsjö IF - Lunden Överås BK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2019-05-26 12:30 Floda BoIF - Ahlafors IF/Nödinge SK Flodala IP 31 KG
2019-05-28 18:30 IFK Hindås - Azalea BK Gul Fagervallen 12 Gräs
Omgång 6
2019-06-15 15:45 Lunden Överås BK - Björndammens BK Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-06-16 10:00 Surte IS FK - Bergsjö IF Surte 12 Gräs
2019-06-16 12:00 Azalea BK Gul - Floda BoIF Majvallen 11 Konstgräs
2019-06-16 18:00 Romelanda UF - IFK Hindås Romevi 21 Gräs
2019-06-18 17:45 Ahlafors IF/Nödinge SK - Älvängens IK Svenska Stenhus Arena 32