Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Lars Axelsson Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Theo Papaioannou Röd/Svart/Röd
Finlandia/Pallo AIF Bülent Esenteg Blå, Blå, Blå
Hermansby IF Christian Andreasson Gul/Svart/Gul
Hisingsbacka FC Svart Simon Mojsoski Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Simon Mojsoski Svart/Svart/Svart
IK Kongahälla Joacim Ruud Henriksen Röd/Vit/Röd
Kode IF Gul Terje Anderton 0706373741 gul/Svart/gul
Kode IF svart Terje Anderton 0706373741 gul/Svart/gul
Kärra KIF Gul Joacim Stoltz Gul/Blå/Gula
Lundby IF Grön Sofia Svensson 0709563955 Grön/vit/gröna
Lundby IF Vit Adolfo Rodriguez Ponce 0769125260 Grön, vit, gröna
Nol IK Siman Jasim Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll blå Christian Björkman +46766185689 blå/blå/blå
Nödinge SK Fotboll Vit Fredrik Gustavsson blå/blå/blå
Stenungsunds IF Mikael Prytz 0765535998 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Daniel Brolin 0303777086 0702446110 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Röd Mattias Wikström 0709136536 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit Mattias Wikström 0709136536 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 18:30 Lundby IF Vit - Kode IF Gul Färjenäsplan
2019-04-27 10:00 Nol IK - Ytterby IS Röd Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-04-27 10:00 IK Kongahälla - Ytterby IS Vit Skarpe Nord 12
2019-04-27 10:00 Lundby IF Grön - Kode IF svart Färjenäsplan
2019-04-27 10:45 Nödinge SK Fotboll Vit - Finlandia/Pallo AIF Vimmervi 21 Konstgräs
2019-04-27 12:00 Backatorp IF Röd - Hermansby IF Backavallen 12 Konstgräs
2019-04-27 14:00 Hisingsbacka FC Svart - Kärra KIF Gul Backavallen 3 9M9
2019-05-02 18:30 Backatorp IF Svart - Stenungsunds IF SIF-gården
2019-05-02 18:30 Nödinge SK Fotboll blå - Vallens IF Vimmervi 21 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Ytterby IS Röd - Nödinge SK Fotboll blå Ytterns IP 31
2019-05-05 10:00 Hermansby IF - Kode IF Gul Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-05 11:15 Ytterby IS Vit - Nödinge SK Fotboll Vit Ytterns IP 32
2019-05-05 12:00 Finlandia/Pallo AIF - Lundby IF Grön Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Kärra KIF Gul - Nol IK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-05 14:30 Backatorp IF Röd - Hisingsbacka FC Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-05 15:45 Backatorp IF Svart - Hisingsbacka FC Svart Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-06-01 10:45 Vallens IF - Lundby IF Vit Stora Höga IP 21
2019-06-02 12:30 Stenungsunds IF - Kode IF svart Nya SIF gården
Omgång 3
2019-05-12 09:45 Hisingsbacka FC Vit - Stenungsunds IF Backavallen 3 9M9
2019-05-12 11:00 Hisingsbacka FC Svart - Hermansby IF Backavallen 3 9M9
2019-05-12 11:00 Nol IK - Backatorp IF Röd Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-05-12 11:00 IK Kongahälla - Backatorp IF Svart Skarpe Nord 12
2019-05-12 12:00 Kode IF Gul - Finlandia/Pallo AIF Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-12 12:15 Nödinge SK Fotboll Vit - Kärra KIF Gul Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-12 12:30 Lundby IF Grön - Ytterby IS Röd Färjenäsplan
2019-05-12 13:45 Lundby IF Vit - Ytterby IS Vit Färjenäsplan
2019-05-15 16:45 Kode IF svart - Vallens IF Kode IP 31 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Ytterby IS Vit - Kode IF svart Ytterns IP 32
2019-05-19 10:00 Hisingsbacka FC Vit - Nol IK Backavallen 3 9M9
2019-05-19 10:00 Ytterby IS Röd - Kode IF Gul Ytterns IP 31
2019-05-19 11:15 Hisingsbacka FC Svart - IK Kongahälla Backavallen 3 9M9
2019-05-19 13:15 Backatorp IF Svart - Nödinge SK Fotboll blå Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-19 13:15 Kärra KIF Gul - Lundby IF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-19 14:30 Backatorp IF Röd - Nödinge SK Fotboll Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-19 17:00 Stenungsunds IF - Vallens IF Nya SIF gården
2019-05-22 18:30 Hermansby IF - Finlandia/Pallo AIF Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-26 10:00 Nödinge SK Fotboll blå - Hisingsbacka FC Svart Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-26 10:00 Lundby IF Grön - Backatorp IF Svart Färjenäsplan
2019-05-26 11:00 Nol IK - Stenungsunds IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-05-26 11:15 Lundby IF Vit - Backatorp IF Röd Färjenäsplan
2019-05-26 12:00 Kode IF svart - Kärra KIF Gul Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Finlandia/Pallo AIF - Ytterby IS Röd Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-05-26 12:30 Nödinge SK Fotboll Vit - Hisingsbacka FC Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-26 18:00 Vallens IF - Ytterby IS Vit Stora Höga IP 21
2019-05-27 18:45 IK Kongahälla - Hermansby IF Skarpe Nord 12
Omgång 6
2019-06-08 10:00 Backatorp IF Röd - Kode IF svart Krokängsplan 1 Konstgräs
2019-06-08 10:00 IK Kongahälla - Nödinge SK Fotboll blå Skarpe Nord 12
2019-06-08 12:30 Stenungsunds IF - Ytterby IS Vit Nya SIF gården
2019-06-10 18:00 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Vit Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-06-15 13:15 Backatorp IF Svart - Kode IF Gul Backavallen 12 Konstgräs
2019-06-16 10:00 Hisingsbacka FC Vit - Lundby IF Vit Backavallen 3 9M9
2019-06-16 10:00 Hermansby IF - Ytterby IS Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-06-16 11:15 Hisingsbacka FC Svart - Lundby IF Grön Backavallen 3 9M9
2019-06-23 13:30 Kärra KIF Gul - Vallens IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7