Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
IF Mölndal Fotboll blå Niklas Amberntsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll röd Anders Onsbacke Vit/Vit/Vita
IK Zenith Grön Johan Selindh 0709387278 grön/vit/grön
IK Zenith Svart Johan Selindh 0709387278 grön/vit/grön
Kärra KIF Blå Gonzalo Zamora Ormazabal 0734484830 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF Gul Gonzalo Zamora Ormazabal 0734484830 Gul/Blå/Gula
Landvetter IS Gul Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Röd Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Lerums IS Lila Lag 2 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lerums IS Vit Henrik Hedberg 0703481874 lila/vit/vit
Lindome GIF 1 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 2 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Grön Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Gul Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Torslanda IK Röd David Alexandersson 0707562210 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Svart David Alexandersson 0707562210 Röd /Röd/Röd
Utbynäs SK Blå Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK Gul Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Älvsborg FF Blå Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Svart Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart/Svart/Svart
Öjersjö IF Blå Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 17:30 Lindome GIF 2 - Älvsborg FF Svart Lindevi 32 Konstgräs
2019-04-27 11:00 Lindome GIF 1 - Älvsborg FF Blå Lindevi 31 Konstgräs
2019-04-27 11:45 Lerums IS Lila Lag 2 - IF Mölndal Fotboll röd Hulan
2019-04-27 16:30 Lerums IS Vit - IF Mölndal Fotboll blå Hulan
2019-04-28 00:00 Kärra KIF Blå - Landvetter IS Röd Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2019-04-28 11:00 Kärra KIF Gul - Landvetter IS Gul Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2019-04-28 14:00 IK Zenith Svart - Askims IK Svart Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-28 14:45 Torslanda IK Röd - Mölnlycke IF Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-04-28 15:15 IK Zenith Grön - Askims IK Röd Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-28 16:00 Torslanda IK Svart - Mölnlycke IF Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-02 18:15 Utbynäs SK Blå - Öjersjö IF Vit Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-05-02 18:15 Utbynäs SK Gul - Öjersjö IF Blå Kviberg 3:2 gräs 7M7
Omgång 2
2019-05-04 12:00 Landvetter IS Gul - IK Zenith Grön Landvetter IP B-plan 21
2019-05-04 12:00 Landvetter IS Röd - IK Zenith Svart Landvetter IP B-plan 22
2019-05-04 14:00 Lerums IS Lila Lag 2 - Öjersjö IF Vit Hulan
2019-05-04 14:45 Mölnlycke IF Grön - Kärra KIF Gul Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-04 14:45 Mölnlycke IF Gul - Kärra KIF Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-04 15:15 Lerums IS Vit - Öjersjö IF Blå Hulan
2019-05-06 19:00 IF Mölndal Fotboll blå - Torslanda IK Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-06 19:25 Askims IK Röd - Lindome GIF 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-07 19:00 IF Mölndal Fotboll röd - Torslanda IK Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-07 19:15 Älvsborg FF Svart - Utbynäs SK Blå Hagenplan 11
2019-05-07 19:15 Älvsborg FF Blå - Utbynäs SK Gul Hagenplan 12
2019-05-07 19:25 Askims IK Svart - Lindome GIF 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Lindome GIF 2 - Landvetter IS Gul Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-11 11:00 Lindome GIF 1 - Landvetter IS Röd Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-11 12:00 Kärra KIF Blå - IF Mölndal Fotboll blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-11 12:15 IK Zenith Grön - Mölnlycke IF Grön Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-11 12:15 IK Zenith Svart - Mölnlycke IF Gul Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-11 13:15 Kärra KIF Gul - IF Mölndal Fotboll röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-12 16:00 Torslanda IK Röd - Öjersjö IF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-12 17:15 Torslanda IK Svart - Öjersjö IF Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-13 18:45 Lerums IS Lila Lag 2 - Älvsborg FF Svart Hulan
2019-05-14 18:30 Utbynäs SK Blå - Askims IK Röd Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-05-14 18:30 Utbynäs SK Gul - Askims IK Svart Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-05-18 10:30 Lerums IS Vit - Älvsborg FF Blå Rydsbergsplan 12 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 12:00 Öjersjö IF Blå - Kärra KIF Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-18 12:00 Landvetter IS Gul - Utbynäs SK Blå Landvetter IP B-plan 21
2019-05-18 12:00 Landvetter IS Röd - Utbynäs SK Gul Landvetter IP B-plan 22
2019-05-18 13:00 Mölnlycke IF Grön - Lindome GIF 2 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-18 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF 1 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-18 13:15 Öjersjö IF Vit - Kärra KIF Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-20 19:15 IF Mölndal Fotboll blå - IK Zenith Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-20 19:25 Askims IK Röd - Lerums IS Lila Lag 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-21 18:30 IF Mölndal Fotboll röd - IK Zenith Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-21 19:10 Askims IK Svart - Lerums IS Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-21 19:15 Älvsborg FF Svart - Torslanda IK Svart Hagenplan 11
2019-05-21 19:15 Älvsborg FF Blå - Torslanda IK Röd Hagenplan 12
Omgång 5
2019-05-25 11:15 Lindome GIF 1 - IF Mölndal Fotboll blå Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-25 12:15 IK Zenith Grön - Öjersjö IF Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-25 12:15 IK Zenith Svart - Öjersjö IF Blå Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-25 12:45 Lerums IS Lila Lag 2 - Landvetter IS Gul Hulan
2019-05-25 14:00 Lerums IS Vit - Landvetter IS Röd Hulan
2019-05-26 16:00 Torslanda IK Röd - Askims IK Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-26 17:15 Torslanda IK Svart - Askims IK Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-28 17:45 Lindome GIF 2 - IF Mölndal Fotboll röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-28 18:30 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF Grön Kviberg 3:1 gräs 7M7
2019-05-28 18:30 Utbynäs SK Gul - Mölnlycke IF Gul Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-06-06 11:00 Kärra KIF Gul - Älvsborg FF Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-06-06 12:10 Kärra KIF Blå - Älvsborg FF Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-06-07 18:35 Älvsborg FF Blå - IK Zenith Svart Påvelund 2 Konstgräs 7-manna
2019-06-08 10:00 Öjersjö IF Vit - Lindome GIF 2 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-08 10:00 Öjersjö IF Blå - Lindome GIF 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-15 12:00 Landvetter IS Gul - Torslanda IK Svart Landvetter IP B-plan 21
2019-06-15 12:00 Landvetter IS Röd - Torslanda IK Röd Landvetter IP B-plan 22
2019-06-16 14:30 Mölnlycke IF Grön - Lerums IS Lila Lag 2 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-06-16 14:30 Mölnlycke IF Gul - Lerums IS Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-06-17 19:15 IF Mölndal Fotboll blå - Utbynäs SK Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-17 19:25 Askims IK Röd - Kärra KIF Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-18 18:30 IF Mölndal Fotboll röd - Utbynäs SK Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-18 19:15 Älvsborg FF Svart - IK Zenith Grön Hagenplan 11
2019-06-18 19:25 Askims IK Svart - Kärra KIF Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7