Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
IF Mölndal Fotboll vit Mattias Lind 0739026871 Vit/Vit/Vita
IK Zenith Vit Johan Selindh 0709387278 grön/vit/grön
Kärra KIF Vit Gonzalo Zamora Ormazabal 0734484830 Gul/Blå/Gula
Landvetter IS Grön Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Lerums IS Lila Lag 1 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lindome GIF 4 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Vit Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Torslanda IK Vit David Alexandersson 0707562210 Röd/Röd/Röd
Utbynäs SK Röd Johan Rosén 0704463696 Gul, Blå, Gula
Älvsborg FF Vit Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart/Svart/Svart
Öjersjö IF Röd Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 12:15 Lindome GIF 4 - Älvsborg FF Vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-04-27 13:00 Lerums IS Lila Lag 1 - IF Mölndal Fotboll vit Hulan
2019-04-28 12:00 Kärra KIF Vit - Landvetter IS Grön Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-04-28 15:15 IK Zenith Vit - Askims IK Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-28 17:15 Torslanda IK Vit - Mölnlycke IF Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-03 18:15 Utbynäs SK Röd - Öjersjö IF Röd Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 2
2019-05-04 13:15 Landvetter IS Grön - IK Zenith Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-05-04 15:45 Mölnlycke IF Vit - Kärra KIF Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-05-04 16:30 Lerums IS Lila Lag 1 - Öjersjö IF Röd Hulan
2019-05-06 17:45 IF Mölndal Fotboll vit - Torslanda IK Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-06 18:30 Älvsborg FF Vit - Utbynäs SK Röd Hagenplan 11
2019-05-07 18:10 Askims IK Vit - Lindome GIF 4 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 12:15 Lindome GIF 4 - Landvetter IS Grön Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-11 13:30 IK Zenith Vit - Mölnlycke IF Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-11 14:30 Kärra KIF Vit - IF Mölndal Fotboll vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-12 14:45 Torslanda IK Vit - Öjersjö IF Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-13 18:45 Lerums IS Lila Lag 1 - Älvsborg FF Vit Hulan
2019-05-14 18:30 Utbynäs SK Röd - Askims IK Vit Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 4
2019-05-18 13:15 Öjersjö IF Röd - Kärra KIF Vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-18 13:15 Landvetter IS Grön - Utbynäs SK Röd Landvetter IP B-plan 22
2019-05-18 14:15 Mölnlycke IF Vit - Lindome GIF 4 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-20 18:00 IF Mölndal Fotboll vit - IK Zenith Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-20 18:10 Askims IK Vit - Lerums IS Lila Lag 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-20 19:15 Älvsborg FF Vit - Torslanda IK Vit Hagenplan 11
Omgång 5
2019-05-25 13:30 IK Zenith Vit - Öjersjö IF Röd Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-25 15:15 Lerums IS Lila Lag 1 - Landvetter IS Grön Hulan
2019-05-26 18:30 Torslanda IK Vit - Askims IK Vit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-28 17:45 Lindome GIF 4 - IF Mölndal Fotboll vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-28 18:30 Utbynäs SK Röd - Mölnlycke IF Vit Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-06-06 13:20 Kärra KIF Vit - Älvsborg FF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-06-08 11:15 Öjersjö IF Röd - Lindome GIF 4 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-15 13:15 Landvetter IS Grön - Torslanda IK Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-06-16 15:45 Mölnlycke IF Vit - Lerums IS Lila Lag 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-06-17 18:00 IF Mölndal Fotboll vit - Utbynäs SK Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-17 18:10 Askims IK Vit - Kärra KIF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-18 18:00 Älvsborg FF Vit - IK Zenith Vit Hagenplan 11