Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF 1 Jonas Sand 0739028321 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF 2 Jonas Sand 0739028321 Röd/Svart/Röd
Eriksbergs IF Blå Kamran Heydari 0707819021 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF Röd Kamran Heydari 0707819021 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Michael Lakfors blå/Blå/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Michael Lakfors blå/Blå/Blå/Blå
Hjuviks AIK Ljusblå Anders Ström 0733331263 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Mörkblå Anders Ström 0733331263 Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Hönö IS Röd Per Larsson Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Per Larsson Röd/Röd/Röd
IF Väster Orange Pär Andreasson 0703222710 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Pär Andreasson 0703222710 Orange/Svart/Orange
Lundby IF Grön Mustafa Arikan 0736155941 Grön/vit/gröna
Lundby IF Vit Mustafa Arikan 0736155941 Grön/vit/gröna
Ytterby IS Röd Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:00 Hjuviks AIK Ljusblå - Hönö IS Vit Hästevik 7M7
2019-04-28 11:00 Hjuviks AIK Mörkblå - Hönö IS Röd Hästevik 7M7
2019-04-28 11:15 Ytterby IS Vit - Lundby IF Grön Ytterns IP 31
2019-04-28 12:30 Ytterby IS Röd - Lundby IF Vit Ytterns IP 31
2019-06-01 12:15 Eriksbergs IF Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Rosenhill 11
2019-06-01 12:15 Eriksbergs IF Röd - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Rosenhill 12
2019-06-29 09:00 Backatorp IF 1 - IF Väster Orange Backavallen 12 Konstgräs
2019-06-29 10:30 Backatorp IF 2 - IF Väster Svart Backavallen 12 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Lundby IF Vit - Hjuviks AIK Ljusblå Färjenäsplan
2019-05-04 10:00 IF Väster Orange - Hönö IS Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-04 11:15 IF Väster Svart - Hönö IS Röd Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-04 13:15 Backatorp IF 1 - Eriksbergs IF Blå Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-04 14:30 Backatorp IF 2 - Eriksbergs IF Röd Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-05 10:00 Lundby IF Grön - Hjuviks AIK Mörkblå Färjenäsplan
2019-06-02 16:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Ytterby IS Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-06-02 16:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Ytterby IS Röd Tuvevallen 21 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Hjuviks AIK Ljusblå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Hästevik 7M7
2019-05-11 12:15 Eriksbergs IF Blå - IF Väster Svart Rosenhill 11
2019-05-11 12:15 Eriksbergs IF Röd - IF Väster Orange Rosenhill 12
2019-05-12 10:00 Hjuviks AIK Mörkblå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Hästevik 7M7
2019-05-12 11:00 Hönö IS Röd - Lundby IF Vit Hönö Arena 21
2019-05-12 12:15 Hönö IS Vit - Lundby IF Grön Hönö Arena 21
2019-05-12 15:00 Ytterby IS Vit - Backatorp IF 1 Ytterns IP 31
2019-05-12 15:00 Ytterby IS Röd - Backatorp IF 2 Ytterns IP 32
Omgång 4
2019-05-18 10:00 IF Väster Orange - Lundby IF Grön Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-18 11:15 IF Väster Svart - Lundby IF Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-18 12:00 Backatorp IF 1 - Hjuviks AIK Ljusblå Tuvevallen 21 Konstgräs
2019-05-18 12:00 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Hönö IS Röd Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-18 12:15 Eriksbergs IF Blå - Ytterby IS Vit Rosenhill 11
2019-05-18 12:15 Eriksbergs IF Röd - Ytterby IS Röd Rosenhill 12
2019-05-18 13:15 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Hönö IS Vit Tuvevallen 22 Konstgräs
2019-05-19 10:30 Backatorp IF 2 - Hjuviks AIK Mörkblå Krokängsplan 12 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-25 11:00 Ytterby IS Vit - IF Väster Svart Ytterns IP 31
2019-05-25 11:00 Hönö IS Röd - Backatorp IF 1 Hönö Arena 21
2019-05-25 11:15 Ytterby IS Röd - IF Väster Orange Ytterns IP 32
2019-05-25 11:15 Hjuviks AIK Ljusblå - Eriksbergs IF Blå Hästevik 7M7
2019-05-25 11:15 Lundby IF Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Färjenäsplan
2019-05-25 12:15 Hönö IS Vit - Backatorp IF 2 Hönö Arena 21
2019-05-25 12:30 Lundby IF Grön - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan
2019-05-26 10:00 Hjuviks AIK Mörkblå - Eriksbergs IF Röd Hästevik 7M7
Omgång 6
2019-06-08 10:00 Ytterby IS Vit - Hjuviks AIK Ljusblå Ytterns IP 32
2019-06-08 14:30 IF Väster Orange - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Önneredsplan 2
2019-06-08 16:00 IF Väster Svart - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Önneredsplan 2
2019-06-15 12:15 Backatorp IF 1 - Lundby IF Vit Krokängsplan 11 Konstgräs
2019-06-15 12:15 Eriksbergs IF Blå - Hönö IS Röd Rosenhill 11
2019-06-15 13:15 Backatorp IF 2 - Lundby IF Grön Krokängsplan 12 Konstgräs
2019-06-15 13:30 Eriksbergs IF Röd - Hönö IS Vit Rosenhill 11
2019-06-16 11:15 Ytterby IS Röd - Hjuviks AIK Mörkblå Ytterns IP 31