Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Elisabeth Berndtsson 0708864881 Gul/Svart/Gula
IK Kongahälla Grön Christian Østergaard 0790787377 Röd/Vit/Röd
IK Kongahälla Röd Christian Østergaard 0790787377 Röd/Vit/Röd
Kode IF Gul Christofer Modig 0739198719 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Christofer Modig 0739198719 gul/Svart/gul
Romelanda UF 1 Daniel Ström 0738601569 Gul/Svart/Gul/Svarta
Romelanda UF 2 Daniel Ström 0738601569 Gul/Svart/Gul/Svarta
Surte IS FK Peter Mikael Jansson 0722239620 Svart/Svart/Svart
Vallens IF Kenny Brovall 0303777622 0727238836 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:00 Ahlafors IF - Romelanda UF 1 Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
2019-04-25 18:00 Kode IF Svart - Surte IS FK Kode IP 31 Konstgräs
2019-04-27 14:00 Vallens IF - IK Kongahälla Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-06 11:00 Romelanda UF 2 - IK Kongahälla Grön Romevi 22 Gräs
Omgång 2
2019-05-01 15:00 Romelanda UF 2 - Ahlafors IF Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 17:00 Romelanda UF 1 - Vallens IF Romevi 22 Gräs
2019-05-05 10:30 IK Kongahälla Röd - Kode IF Svart Skarpe Nord 11
2019-05-05 16:00 Surte IS FK - Kode IF Gul Surte 11 Gräs
Omgång 3
2019-05-11 11:30 Kode IF Svart - Romelanda UF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 10:30 Kode IF Gul - IK Kongahälla Röd Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-12 11:00 Ahlafors IF - IK Kongahälla Grön Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
2019-05-12 14:30 Vallens IF - Romelanda UF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-19 11:00 IK Kongahälla Röd - Surte IS FK Skarpe Nord 11
2019-05-19 14:00 Romelanda UF 2 - Kode IF Svart Romevi 31 Konstgräs
2019-05-19 16:00 Romelanda UF 1 - Kode IF Gul Romevi 22 Gräs
2019-05-20 18:30 IK Kongahälla Grön - Vallens IF Skarpe Nord 11
Omgång 5
2019-05-26 10:30 Kode IF Gul - Romelanda UF 2 Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-26 11:00 Surte IS FK - Romelanda UF 1 Surte 11 Gräs
2019-05-26 12:00 Kode IF Svart - IK Kongahälla Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-26 16:00 Vallens IF - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-10 17:30 Ahlafors IF - Kode IF Svart Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
2019-06-16 14:00 Romelanda UF 2 - Surte IS FK Romevi 31 Konstgräs
2019-06-16 16:00 Romelanda UF 1 - IK Kongahälla Röd Romevi 22 Gräs
2019-06-19 18:30 IK Kongahälla Grön - Kode IF Gul Skarpe Nord 11
Omgång 7
2019-04-13 10:30 Ahlafors IF - Kode IF Gul Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
2019-05-23 18:00 Kode IF Svart - Vallens IF Kode IP 31 Konstgräs
2019-06-23 11:00 IK Kongahälla Röd - Romelanda UF 2 Skarpe Nord 11
2019-06-23 11:00 Surte IS FK - IK Kongahälla Grön Surte 11 Gräs