Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brämaregårdens FC Pierre Aburuma 0760666259 Orange/Svart/Vit
Hjuviks AIK Johan Ekberg 0733375744 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hovås Billdal IF 1 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 5 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/Vit/Vita
IF Warta Isabel Johansson Svart. Vit /Vit/Vit
IK Zenith 3 Martin Olsson 0763403109 grön/vit/grön
Kareby IS Sören Andermård 0739028491 Röd/Blå/Röda
Näsets SK 5 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Torslanda IK Svart Daniel Olsson +46733767313 Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Maria Granath 0709989390 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:30 IK Zenith 3 - Torslanda IK Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-27 11:15 Kareby IS - Hovås Billdal IF 5 Kareby Hed 12
2019-04-28 12:00 Öckerö IF - Hovås Billdal IF 1 Prästängen 31 KG
2019-04-28 12:00 Brämaregårdens FC - Hjuviks AIK Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2019-04-29 19:00 Näsets SK 5 - IF Warta Stavdal Arena
Omgång 2
2019-05-04 14:45 Torslanda IK Svart - Kareby IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-05 11:00 Hjuviks AIK - Öckerö IF Hästevik 7M7
2019-05-05 12:00 IF Warta - Brämaregårdens FC Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-06 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Näsets SK 5 Billdalsvallen 1B
2019-05-06 19:00 Hovås Billdal IF 1 - IK Zenith 3 Billdalsvallen 1A
Omgång 3
2019-05-11 13:00 Kareby IS - IK Zenith 3 Kareby Hed 11
2019-05-12 11:00 Öckerö IF - IF Warta Prästängen 31 KG
2019-05-12 11:15 Hjuviks AIK - Hovås Billdal IF 1 Hästevik 7M7
2019-05-12 12:00 Brämaregårdens FC - Hovås Billdal IF 5 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-13 19:00 Näsets SK 5 - Torslanda IK Svart Stavdal Arena
Omgång 4
2019-05-19 12:00 Hovås Billdal IF 5 - Öckerö IF Billdalsvallen 1B
2019-05-19 12:00 IF Warta - Hjuviks AIK Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-19 14:00 IK Zenith 3 - Näsets SK 5 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-19 16:00 Torslanda IK Svart - Brämaregårdens FC Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-20 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Kareby IS Billdalsvallen 1A
Omgång 5
2019-05-25 13:30 IF Warta - Hovås Billdal IF 1 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-25 14:45 Brämaregårdens FC - IK Zenith 3 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-26 11:15 Hjuviks AIK - Hovås Billdal IF 5 Hästevik 7M7
2019-05-26 12:00 Öckerö IF - Torslanda IK Svart Prästängen 31 KG
2019-05-27 19:00 Näsets SK 5 - Kareby IS Stavdal Arena
Omgång 6
2019-06-15 13:30 IK Zenith 3 - Öckerö IF Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-06-16 11:00 Kareby IS - Brämaregårdens FC Kareby Hed 11
2019-06-16 14:45 Torslanda IK Svart - Hjuviks AIK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-06-18 18:30 Hovås Billdal IF 5 - IF Warta Billdalsvallen 1B
2019-06-18 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Näsets SK 5 Billdalsvallen 1A