Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Henrik Lyréus Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Henrik Lyréus Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Kristoffer Björkman 0703125572 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Kristoffer Björkman 0703125572 Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Lions Sofia Hellström 0702505805 Röd/svart/röd
Guldhedens IK Tigers Sofia Hellström 0702505805 Röd/svart/röd
Hovås Billdal IF 4 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 6 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/Vit/Vita
IF Väster Orange Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange/Svart/Orange
Masthuggets BK 1 Anna Linda Charlotte Ehn Strömberg Röd/Blå/Röda/blå
Masthuggets BK 2 Anna Linda Charlotte Ehn Strömberg Röd/Blå/Röda/blå
Mossens BK Gul Ivo Georgiev 0708220094 0708220094 Svart/Svart/Svart
Mossens BK Svart Ivo Georgiev 0708220094 0708220094 Svart/Svart/Svart
Näsets SK 2 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK 3 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Västra Frölunda IF Grön Admir Begic grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Vit Admir Begic grön/grön/grön
Älvsborg FF Guld Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Svart Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 09:00 Näsets SK 3 - IF Väster Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-04-27 10:15 Näsets SK 2 - IF Väster Orange Stavdal Arena
2019-04-28 10:30 Västra Frölunda IF Grön - Älvsborg FF Svart Garminvallen 11
2019-04-28 10:30 Västra Frölunda IF Vit - Älvsborg FF Guld Garminvallen 12
2019-04-28 12:00 Azalea BK Vit - Guldhedens IK Lions Majvallen 12 Konstgräs
2019-04-28 12:00 Azalea BK Orange - Guldhedens IK Tigers Majvallen 11 Konstgräs
2019-04-28 13:00 Masthuggets BK 1 - Hovås Billdal IF 6 Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-04-28 14:00 Masthuggets BK 2 - Hovås Billdal IF 4 Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-05-16 18:10 Askims IK Svart - Mossens BK Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-16 19:25 Askims IK Röd - Mossens BK Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-05-01 10:00 Näsets SK 3 - Askims IK Röd Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-01 11:15 Näsets SK 2 - Askims IK Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Mossens BK Svart - Azalea BK Vit Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-05-05 13:15 Mossens BK Gul - Azalea BK Orange Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-05-06 17:45 Hovås Billdal IF 4 - IF Väster Svart Billdalsvallen 1A
2019-05-06 17:45 Hovås Billdal IF 6 - IF Väster Orange Billdalsvallen 1B
2019-05-08 19:00 Älvsborg FF Guld - Guldhedens IK Tigers Hagenplan 11
2019-05-08 19:00 Älvsborg FF Svart - Guldhedens IK Lions Hagenplan 12
2019-06-29 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Masthuggets BK 1 Garminvallen 11
2019-06-29 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Masthuggets BK 2 Garminvallen 12
Omgång 3
2019-05-11 11:15 Guldhedens IK Tigers - Mossens BK Svart Anders Svensson vallen
2019-05-11 12:30 Guldhedens IK Lions - Mossens BK Gul Anders Svensson vallen
2019-05-12 09:00 IF Väster Orange - Västra Frölunda IF Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-12 10:15 IF Väster Svart - Västra Frölunda IF Grön Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Azalea BK Vit - Näsets SK 2 Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Azalea BK Orange - Näsets SK 3 Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-12 13:00 Masthuggets BK 1 - Älvsborg FF Guld Gröna Vallen 11
2019-05-12 13:00 Masthuggets BK 2 - Älvsborg FF Svart Gröna Vallen 12
2019-05-14 18:10 Askims IK Röd - Hovås Billdal IF 6 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-14 19:25 Askims IK Svart - Hovås Billdal IF 4 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-05-16 17:45 Näsets SK 2 - Guldhedens IK Tigers Stavdal Arena
2019-05-16 19:00 Näsets SK 3 - Guldhedens IK Lions Stavdal Arena
2019-05-18 10:00 Västra Frölunda IF Grön - Askims IK Svart Garminvallen 11
2019-05-18 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Askims IK Röd Garminvallen 12
2019-05-21 17:45 Hovås Billdal IF 4 - Azalea BK Vit Billdalsvallen 1A
2019-05-21 17:45 Hovås Billdal IF 6 - Azalea BK Orange Billdalsvallen 1B
2019-05-22 19:00 Älvsborg FF Guld - Mossens BK Svart Hagenplan 11
2019-05-22 19:00 Älvsborg FF Svart - Mossens BK Gul Hagenplan 12
2019-05-26 13:00 Masthuggets BK 1 - IF Väster Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-05-26 14:15 Masthuggets BK 2 - IF Väster Orange Heden 6 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2019-05-25 11:15 Guldhedens IK Tigers - Hovås Billdal IF 4 Anders Svensson vallen
2019-05-25 12:30 Guldhedens IK Lions - Hovås Billdal IF 6 Anders Svensson vallen
2019-05-26 12:00 Mossens BK Svart - Näsets SK 2 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Mossens BK Gul - Näsets SK 3 Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-05-26 13:15 Azalea BK Vit - Västra Frölunda IF Grön Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-26 13:15 Azalea BK Orange - Västra Frölunda IF Vit Majvallen 11 Konstgräs
2019-05-28 18:10 Askims IK Röd - Masthuggets BK 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-28 19:25 Askims IK Svart - Masthuggets BK 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-02 10:00 IF Väster Orange - Älvsborg FF Svart Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-06-02 11:15 IF Väster Svart - Älvsborg FF Guld Önneredsplan 11 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-15 10:00 Guldhedens IK Lions - Västra Frölunda IF Vit Anders Svensson vallen
2019-06-15 11:15 Guldhedens IK Tigers - Västra Frölunda IF Grön Anders Svensson vallen
2019-06-16 10:00 IF Väster Orange - Askims IK Röd Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-06-16 11:15 IF Väster Svart - Askims IK Svart Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-06-16 13:00 Masthuggets BK 1 - Azalea BK Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-06-16 14:00 Masthuggets BK 2 - Azalea BK Orange Heden 6 Konstgräs 7M7
2019-06-17 18:30 Hovås Billdal IF 4 - Mossens BK Svart Billdalsvallen 1A
2019-06-17 18:30 Hovås Billdal IF 6 - Mossens BK Gul Billdalsvallen 1B
2019-06-19 19:15 Älvsborg FF Guld - Näsets SK 2 Hagenplan 11
2019-06-19 19:15 Älvsborg FF Svart - Näsets SK 3 Hagenplan 12