Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp E Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Donsö IS Skärgårdens IK Johannes Magnusson 0704539931 röd/vit/vit
Hovås Billdal IF 2 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 3 Magnus Axelsson +46705635504 Vit/vit/vit
IF Mölndal Fotboll vit Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
IF Väster Vit Jakob Weimers Pohorely 0702395341 Orange, Svart, Orange
IK Zenith 4 Jonas Celander 0702139439 grön/vit/grön
IK Zenith 5 Björn Hagberg 0739614607 grön/vit/grön
Kungsladugårds BK Marcus Angelin 0703381334 Vinröd/Vita/Vinröda
Näsets SK 1 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK 4 Niklas Thulin 0736840629 vinröda/Vita/Vinröda
Sandarna BK Fredrik Andersson 0737144201 Svart/Röd randig/svarta/röda
Solängens BK Nicolas Sebastian Gattario 0709875806 Vit/Vit/Vita
Västra Frölunda IF Rosa Admir Begic Grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Vit Olle Johnels 0702675313 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 16:00 IK Zenith 5 - Sandarna BK Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-27 16:00 IK Zenith 4 - Kungsladugårds BK Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-29 19:00 Älvsborg FF Blå - IF Mölndal Fotboll vit Hagenplan 11
2019-04-29 19:00 Älvsborg FF Vit - Västra Frölunda IF Rosa Hagenplan 12
2019-05-01 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Solängens BK Billdalsvallen 1B
2019-05-01 18:30 Hovås Billdal IF 2 - IF Väster Vit Billdalsvallen 1A
2019-06-23 12:00 Näsets SK 4 - Donsö IS Skärgårdens IK Stavdal Arena
Omgång 2
2019-05-05 10:00 IF Väster Vit - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Solängens BK - Älvsborg FF Vit Eklandavallen 11
2019-05-05 12:30 Västra Frölunda IF Rosa - Näsets SK 1 Garminvallen 11
2019-05-05 12:45 IK Zenith 5 - Hovås Billdal IF 3 Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-05 12:45 IK Zenith 4 - Hovås Billdal IF 2 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-05 13:00 Kungsladugårds BK - Donsö IS Skärgårdens IK Sjöbaren Arena
2019-05-07 17:45 IF Mölndal Fotboll vit - Näsets SK 4 Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 13:45 Näsets SK 1 - IF Väster Vit Stavdal Arena
2019-05-11 15:00 Näsets SK 4 - Solängens BK Stavdal Arena
2019-05-12 12:00 Donsö IS Skärgårdens IK - Västra Frölunda IF Rosa Donsövallen 12
2019-05-13 18:30 Hovås Billdal IF 3 - Kungsladugårds BK Billdalsvallen 1B
2019-05-13 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Sandarna BK Billdalsvallen 1A
2019-05-13 18:30 Älvsborg FF Blå - IK Zenith 5 Hagenplan 11
2019-05-13 18:30 Älvsborg FF Vit - IK Zenith 4 Hagenplan 12
Omgång 4
2019-05-19 10:00 IF Väster Vit - Donsö IS Skärgårdens IK Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-19 12:45 IK Zenith 5 - Näsets SK 1 Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-19 12:45 IK Zenith 4 - Näsets SK 4 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-19 13:00 Kungsladugårds BK - Västra Frölunda IF Rosa Sjöbaren Arena
2019-05-19 14:30 Sandarna BK - IF Mölndal Fotboll vit Sannaplan 2
2019-05-22 17:45 Hovås Billdal IF 3 - Älvsborg FF Blå Billdalsvallen 1B
2019-05-22 17:45 Hovås Billdal IF 2 - Älvsborg FF Vit Billdalsvallen 1A
Omgång 5
2019-05-24 19:00 Näsets SK 4 - Hovås Billdal IF 2 Stavdal Arena
2019-05-26 10:00 Västra Frölunda IF Rosa - IF Väster Vit Garminvallen 11
2019-05-26 13:30 Donsö IS Skärgårdens IK - IK Zenith 5 Donsövallen 12
2019-05-28 18:15 IF Mölndal Fotboll vit - Solängens BK Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-28 19:00 Älvsborg FF Blå - Kungsladugårds BK Hagenplan 11
2019-05-28 19:00 Älvsborg FF Vit - Sandarna BK Hagenplan 12
2019-05-28 19:00 Näsets SK 1 - Hovås Billdal IF 3 Stavdal Arena
Omgång 6
2019-05-18 10:15 Donsö IS Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 3 Donsövallen 11
2019-06-16 11:15 Västra Frölunda IF Rosa - IK Zenith 5 Garminvallen 11
2019-06-16 13:00 Kungsladugårds BK - IF Väster Vit Sjöbaren Arena
2019-06-16 14:30 Sandarna BK - Solängens BK Sannaplan 2
2019-06-19 18:00 Älvsborg FF Blå - Näsets SK 1 Hagenplan 11
2019-06-19 18:00 Älvsborg FF Vit - Näsets SK 4 Hagenplan 12
2019-06-19 18:30 IF Mölndal Fotboll vit - IK Zenith 4 Enerbacksplan Gräs 7M7