Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Ale+Kungälv Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Linda Skånberg 0703448150 Gul/Svart/Gula
Hermansby IF 1 Jan Mikael Fritzén 0709648480 Gul/Svart/Gul
Hermansby IF 2 Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IK Kongahälla Grön Peter Alsén 0700825073 Röd/Vit/Röd
IK Kongahälla Röd Peter Alsén 0700825073 Röd/Vit/Röd
Kareby IS Blå Madeleine Ytterstedt 0706050471 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS Röd Peter Gustafsson Röd. (svart Kareby/Kode)/Blå. (svart Kareby/Kode)/Röda.(svart Kareby/Kode)
Kode IF Gul Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Mirzet Mujkanovic 0762821521 gul/Svart/gul
Nol IK Johnny Andersson 0703797771 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Blå Martin Sundell 0731472048 Vit/Blå/Vit
Nödinge SK Fotboll Grön Martin Sundell 0731472048 Vit/Blå/Vit
Nödinge SK Fotboll Röd Tony Törnevik 0728906881 Vit/Blå/Vit
Romelanda UF Anders Sundbäck 0734388155 Gul/Svart/Gul/Svarta
Stenungsunds IF Röd Aaron David Vera Alvarez 0762130255 Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF Svart Henrik Frendin 0762508366 0762508366 Röd, Röda, Röda
Surte IS FK 1 Bashar Maseh Svart/Svart/Svart
Surte IS FK 2 Toni Hilkamo Svart/Svart/Svart
Vallens IF 1 Maria Roderhult 0303777871 0709599969 Blå, Blå, Blå
Vallens IF 2 Maria Roderhult 0303777871 0709599969 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS 1 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 2 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 3 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS 4 Carl-Olof Gårdman Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Blå Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK Grön Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK Vit Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 10:00 Kode IF Gul - Surte IS FK 1 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 10:00 Älvängens IK Blå - Kode IF Svart Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 10:40 Hermansby IF 1 - Surte IS FK 1 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 10:40 Älvängens IK Grön - Kode IF Svart Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 11:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Kode IF Gul Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 11:20 Surte IS FK 2 - Älvängens IK Blå Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 12:00 Surte IS FK 1 - Älvängens IK Grön Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 12:00 Älvängens IK Blå - Hermansby IF 1 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 12:40 Kode IF Gul - Surte IS FK 2 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 12:40 Kode IF Svart - Nödinge SK Fotboll Röd Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 13:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Älvängens IK Grön Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-04 13:20 Surte IS FK 2 - Hermansby IF 1 Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Kareby IS Blå - Ytterby IS 1 Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 10:00 IK Kongahälla Grön - Ahlafors IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 10:40 Stenungsunds IF Röd - Kareby IS Blå Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 10:40 Ytterby IS 1 - IK Kongahälla Grön Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 11:20 Ahlafors IF - Stenungsunds IF Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 11:20 Kareby IS Blå - IK Kongahälla Grön Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 12:00 Stenungsunds IF Röd - Ytterby IS 1 Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 12:00 Ahlafors IF - Kareby IS Blå Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 12:40 Kareby IS Röd - IK Kongahälla Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 12:40 Stenungsunds IF Svart - Ytterby IS 2 Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 13:20 Kareby IS Röd - Stenungsunds IF Svart Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 13:20 IK Kongahälla Röd - Ytterby IS 2 Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 14:00 Ytterby IS 1 - Kareby IS Röd Svenska Stenhus Arena 32
2019-05-04 14:00 Stenungsunds IF Svart - IK Kongahälla Röd Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 3
2019-05-01 11:00 Romelanda UF - Nödinge SK Fotboll Grön Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 11:00 Vallens IF 2 - Älvängens IK Vit Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 11:40 Nödinge SK Fotboll Blå - Ytterby IS 3 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 11:40 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Grön Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 12:20 Vallens IF 1 - Älvängens IK Vit Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 12:20 Romelanda UF - Vallens IF 2 Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 13:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Vallens IF 1 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 13:00 Ytterby IS 3 - Nol IK Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 13:40 Ytterby IS 4 - Nödinge SK Fotboll Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 13:40 Älvängens IK Vit - Romelanda UF Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 14:20 Nol IK - Ytterby IS 4 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 14:20 Vallens IF 1 - Ytterby IS 3 Romevi 31 Konstgräs
2019-05-01 15:00 Romelanda UF - Ytterby IS 4 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-01 15:00 Vallens IF 2 - Nödinge SK Fotboll Blå Romevi 31 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-12 10:00 Surte IS FK 2 - Kode IF Svart Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 10:00 Kode IF Gul - Älvängens IK Blå Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 10:40 Surte IS FK 1 - Kode IF Svart Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 10:40 Hermansby IF 1 - Kode IF Gul Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 11:20 Älvängens IK Grön - Surte IS FK 2 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 11:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Älvängens IK Blå Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Älvängens IK Blå - Surte IS FK 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Kode IF Gul - Älvängens IK Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 12:40 Kode IF Svart - Hermansby IF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 12:40 Surte IS FK 2 - Nödinge SK Fotboll Röd Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 13:20 Älvängens IK Grön - Hermansby IF 1 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-12 13:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Surte IS FK 1 Kode IP 32 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-12 10:00 IK Kongahälla Röd - Stenungsunds IF Svart Kareby Hed 12
2019-05-12 10:00 Ytterby IS 2 - Kareby IS Blå Kareby Hed 12
2019-05-12 10:40 IK Kongahälla Röd - Ytterby IS 2 Kareby Hed 12
2019-05-12 10:40 Stenungsunds IF Svart - Kareby IS Blå Kareby Hed 12
2019-05-12 11:20 Kareby IS Blå - IK Kongahälla Röd Kareby Hed 12
2019-05-12 11:20 Stenungsunds IF Svart - Ytterby IS 2 Kareby Hed 12
2019-05-12 12:00 Ahlafors IF - Kareby IS Röd Kareby Hed 12
2019-05-12 12:00 Stenungsunds IF Röd - IK Kongahälla Grön Kareby Hed 12
2019-05-12 12:40 Ytterby IS 1 - Ahlafors IF Kareby Hed 12
2019-05-12 12:40 Kareby IS Röd - Stenungsunds IF Röd Kareby Hed 12
2019-05-12 13:20 IK Kongahälla Grön - Ytterby IS 1 Kareby Hed 12
2019-05-12 13:20 Ahlafors IF - Stenungsunds IF Röd Kareby Hed 12
2019-05-12 14:00 Ytterby IS 1 - Kareby IS Röd Kareby Hed 12
2019-05-12 14:00 Ahlafors IF - IK Kongahälla Grön Kareby Hed 12
Omgång 6
2019-05-12 10:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Ytterby IS 3 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 10:40 Ytterby IS 4 - Vallens IF 1 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 10:40 Nödinge SK Fotboll Blå - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 11:20 Nödinge SK Fotboll Grön - Vallens IF 2 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 11:20 Romelanda UF - Nol IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Vallens IF 1 - Nödinge SK Fotboll Blå Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Ytterby IS 4 - Vallens IF 2 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 12:40 Vallens IF 2 - Ytterby IS 3 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 12:40 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Grön Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 13:20 Nödinge SK Fotboll Blå - Romelanda UF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 13:20 Nol IK - Vallens IF 1 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 14:00 Ytterby IS 3 - Älvängens IK Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 14:00 Romelanda UF - Ytterby IS 4 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-05-12 14:40 Älvängens IK Vit - Ytterby IS 4 Nolängens IP 7M7 Konstgräs
Omgång 7
2019-05-25 10:00 Nödinge SK Fotboll Grön - IK Kongahälla Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 10:00 Vallens IF 1 - Ahlafors IF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 10:40 Hermansby IF 1 - Nödinge SK Fotboll Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 10:40 IK Kongahälla Grön - Vallens IF 1 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 11:20 Ahlafors IF - Hermansby IF 1 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 11:20 Nödinge SK Fotboll Grön - Vallens IF 1 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Hermansby IF 1 - IK Kongahälla Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Grön Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 12:40 Nödinge SK Fotboll Blå - IK Kongahälla Röd Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 12:40 Vallens IF 2 - Älvängens IK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 13:20 Vallens IF 2 - Nödinge SK Fotboll Blå Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 13:20 IK Kongahälla Röd - Älvängens IK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 14:00 IK Kongahälla Röd - Vallens IF 2 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-25 14:00 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 8
2019-05-25 10:00 Kode IF Gul - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 10:40 Älvängens IK Blå - Kode IF Svart Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 10:40 Ytterby IS 2 - Kode IF Gul Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 11:20 Kode IF Gul - Ytterby IS 1 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Kode IF Svart - Romelanda UF Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 12:00 Ytterby IS 1 - Älvängens IK Blå Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 12:40 Romelanda UF - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 13:20 Ytterby IS 1 - Kode IF Svart Romevi 32 Konstgräs
2019-05-25 13:20 Älvängens IK Blå - Ytterby IS 2 Romevi 32 Konstgräs
Omgång 9
2019-05-25 10:00 Surte IS FK 2 - Ytterby IS 3 Surte 12 Gräs
2019-05-25 10:00 Kareby IS Blå - Nödinge SK Fotboll Röd Surte 12 Gräs
2019-05-25 10:40 Nödinge SK Fotboll Röd - Surte IS FK 2 Surte 12 Gräs
2019-05-25 10:40 Ytterby IS 3 - Kareby IS Blå Surte 12 Gräs
2019-05-25 11:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Ytterby IS 3 Surte 12 Gräs
2019-05-25 11:20 Surte IS FK 2 - Kareby IS Blå Surte 12 Gräs
2019-05-25 12:00 Surte IS FK 1 - Ytterby IS 4 Surte 12 Gräs
2019-05-25 12:00 Kareby IS Röd - Nol IK Surte 12 Gräs
2019-05-25 12:40 Nol IK - Surte IS FK 1 Surte 12 Gräs
2019-05-25 12:40 Ytterby IS 4 - Kareby IS Röd Surte 12 Gräs
2019-05-25 13:20 Nol IK - Ytterby IS 4 Surte 12 Gräs
2019-05-25 13:20 Surte IS FK 1 - Kareby IS Röd Surte 12 Gräs
Omgång 10
2019-06-09 10:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Vallens IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:00 Hermansby IF 1 - IK Kongahälla Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:40 IK Kongahälla Röd - Vallens IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 10:40 Älvängens IK Vit - Nödinge SK Fotboll Blå Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 11:20 Vallens IF 1 - Hermansby IF 1 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 11:20 IK Kongahälla Röd - Älvängens IK Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:00 Hermansby IF 1 - Nödinge SK Fotboll Blå Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Älvängens IK Vit - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Nödinge SK Fotboll Grön - IK Kongahälla Grön Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 13:20 IK Kongahälla Grön - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 13:20 Hermansby IF 2 - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:00 IK Kongahälla Grön - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Nödinge SK Fotboll Grön - Hermansby IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:40 Nödinge SK Fotboll Grön - Vallens IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-09 14:40 Ahlafors IF - Hermansby IF 2 Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 11
2019-06-09 10:00 Älvängens IK Grön - Kode IF Gul Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 10:00 Stenungsunds IF Svart - Romelanda UF Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 10:40 Ytterby IS 2 - Älvängens IK Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 10:40 Kode IF Gul - Stenungsunds IF Svart Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 11:20 Romelanda UF - Ytterby IS 2 Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 11:20 Älvängens IK Grön - Stenungsunds IF Svart Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 12:00 Ytterby IS 2 - Kode IF Gul Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 12:00 Romelanda UF - Älvängens IK Grön Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Ytterby IS 1 - Kode IF Svart Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 12:40 Stenungsunds IF Röd - Älvängens IK Blå Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 13:20 Kode IF Svart - Stenungsunds IF Röd Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 13:20 Älvängens IK Blå - Ytterby IS 1 Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Kode IF Svart - Älvängens IK Blå Älvevi 22 Konstgräs
2019-06-09 14:00 Ytterby IS 1 - Stenungsunds IF Röd Älvevi 22 Konstgräs
Omgång 12
2019-06-09 10:00 Surte IS FK 2 - Ytterby IS 3 Ytterns IP 32
2019-06-09 10:00 Kareby IS Röd - Nol IK Ytterns IP 32
2019-06-09 10:40 Nol IK - Surte IS FK 2 Ytterns IP 32
2019-06-09 10:40 Ytterby IS 3 - Kareby IS Röd Ytterns IP 32
2019-06-09 11:20 Nol IK - Ytterby IS 3 Ytterns IP 32
2019-06-09 11:20 Surte IS FK 2 - Kareby IS Röd Ytterns IP 32
2019-06-09 12:00 Nol IK - Nödinge SK Fotboll Röd Ytterns IP 32
2019-06-09 12:40 Surte IS FK 1 - Ytterby IS 4 Ytterns IP 32
2019-06-09 12:40 Kareby IS Blå - Nödinge SK Fotboll Röd Ytterns IP 32
2019-06-09 13:20 Nödinge SK Fotboll Röd - Surte IS FK 1 Ytterns IP 32
2019-06-09 13:20 Ytterby IS 4 - Kareby IS Blå Ytterns IP 32
2019-06-09 14:00 Nödinge SK Fotboll Röd - Ytterby IS 4 Ytterns IP 32
2019-06-09 14:00 Surte IS FK 1 - Kareby IS Blå Ytterns IP 32