Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen + Öckerö Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Vit Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
Brämaregårdens FC Pierre Aburuma 0760666259 Orange, Svart, Vit
Eriksbergs IF 4 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Martin Pedersen 0704241117 Blå/vit, Blå, Blå
IK Zenith Vit Rikard Andersson grön/vit/grön
KF Velebit 2 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
Kärra KIF Vit Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Torslanda IK 6 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 17:30 Torslanda IK 6 - BK Häcken Vit Färjenäsplan 11:1
2019-04-25 17:30 Kärra KIF Vit - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 11:2
2019-04-25 17:30 KF Velebit 2 - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 12:1
2019-04-25 17:30 IK Zenith Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2019-05-02 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - KF Velebit 2 Färjenäsplan 12:2
2019-05-02 17:30 Eriksbergs IF 4 - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-02 17:30 BK Häcken Vit - IK Zenith Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-02 18:30 Brämaregårdens FC - Torslanda IK 6 Färjenäsplan 11:1
Omgång 3
2019-05-09 17:30 Torslanda IK 6 - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 11:1
2019-05-09 17:30 Kärra KIF Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 11:2
2019-05-09 17:30 KF Velebit 2 - IK Zenith Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-09 17:30 Brämaregårdens FC - BK Häcken Vit Färjenäsplan 12:2
Omgång 4
2019-05-16 17:30 IK Zenith Vit - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 12:2
2019-05-16 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - Torslanda IK 6 Färjenäsplan 11:2
2019-05-16 17:30 BK Häcken Vit - KF Velebit 2 Färjenäsplan 12:1
2019-05-16 18:30 Eriksbergs IF 4 - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 11:1
Omgång 5
2019-05-23 17:30 Torslanda IK 6 - IK Zenith Vit Färjenäsplan 11:1
2019-05-23 17:30 Kärra KIF Vit - KF Velebit 2 Färjenäsplan 11:2
2019-05-23 17:30 Eriksbergs IF 4 - BK Häcken Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-23 17:30 Brämaregårdens FC - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 12:2
Omgång 6
2019-05-28 17:30 KF Velebit 2 - Torslanda IK 6 Färjenäsplan 12:2
2019-05-28 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 11:2
2019-05-28 17:30 BK Häcken Vit - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-28 18:30 IK Zenith Vit - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 11:1
Omgång 7
2019-06-04 17:30 Torslanda IK 6 - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 11:1
2019-06-04 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå - BK Häcken Vit Färjenäsplan 11:2
2019-06-04 17:30 Eriksbergs IF 4 - IK Zenith Vit Färjenäsplan 12:1
2019-06-04 17:30 Brämaregårdens FC - KF Velebit 2 Färjenäsplan 12:2
Omgång 8
2019-06-13 17:30 Kärra KIF Vit - Torslanda IK 6 Färjenäsplan 12:2
2019-06-13 17:30 IK Zenith Vit - Eriksbergs IF 4 Färjenäsplan 11:2
2019-06-13 17:30 BK Häcken Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit-Blå Färjenäsplan 12:1
2019-06-13 18:30 KF Velebit 2 - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 11:1