Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Grön Viktor Källtén 0739802687 Orange, Svart, Orange
Azalea BK Orange Juan Flores Castellon Orange/Svart/Orange
IFK Hindås Blå Nicklas Iraeus 0707334949 vit/Blå/Blå
IFK Hindås Vit Nicklas Iraeus 0707334949 vit/Blå/Blå
Landvetter IS Gul Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Orange Peter Lindkvist 0738393222 Grön, Grön, Grön
Lindome GIF Röd Jonas Wikberg 0706949949 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Lindome GIF Svart Stefan Nyström Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mossens BK Gul Annicka Danielsson 0739976937 Gul, Svart/Svart/Svart
Mossens BK Svart Annicka Danielsson 0739976937 Svart/Svart/Svart
Mölnlycke IF Björnar Dorde Uzelac Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Bufflar Dorde Uzelac Gul, Svart, Gul
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real Niklas Einvall Vit/Svart/Vit
Sjövalla FK/Mölnlycke IS United Niklas Einvall Vit/Svart/Vit
Örgryte IS FF Blå Andreas Wahlund Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Röd Andreas Wahlund Röd7Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:00 Azalea BK Orange - Lindome GIF Svart Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-04-24 18:00 Azalea BK Grön - Lindome GIF Röd Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-04-24 18:00 Mossens BK Gul - Sjövalla FK/Mölnlycke IS United Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-04-24 18:30 IFK Hindås Vit - Mölnlycke IF Bufflar Fagervallen 22 Konstgräs
2019-04-24 18:30 IFK Hindås Blå - Mölnlycke IF Björnar Fagervallen 21 Konstgräs
2019-04-24 18:45 Örgryte IS FF Röd - Landvetter IS Orange ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-24 18:45 Örgryte IS FF Blå - Landvetter IS Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-24 19:00 Mossens BK Svart - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real Guldheden Södra - Lilla Plan
Omgång 2
2019-04-29 18:45 Landvetter IS Gul - Sjövalla FK/Mölnlycke IS United Landvetter IP A-plan 12
2019-04-29 18:45 Landvetter IS Orange - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real Landvetter IP A-plan 12
2019-04-30 18:00 Örgryte IS FF Röd - Azalea BK Orange ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-30 18:30 Lindome GIF Röd - IFK Hindås Vit Lindevi 4
2019-04-30 18:30 Lindome GIF Svart - IFK Hindås Blå Lindevi 6
2019-04-30 19:00 Örgryte IS FF Blå - Azalea BK Grön ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-02 18:00 Mölnlycke IF Björnar - Mossens BK Svart Vällsjöplan bortre
2019-05-02 18:00 Mölnlycke IF Bufflar - Mossens BK Gul Vällsjöplan bortre
Omgång 3
2019-05-08 18:00 Azalea BK Orange - Landvetter IS Gul Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-08 18:00 Azalea BK Grön - Landvetter IS Orange Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-08 18:00 Mossens BK Gul - Lindome GIF Svart Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-05-08 18:15 Sjövalla FK/Mölnlycke IS United - Mölnlycke IF Björnar Vällsjöplan bortre
2019-05-08 18:15 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real - Mölnlycke IF Bufflar Vällsjöplan bortre
2019-05-08 18:30 IFK Hindås Vit - Örgryte IS FF Röd Fagervallen 22 Konstgräs
2019-05-08 18:30 IFK Hindås Blå - Örgryte IS FF Blå Fagervallen 21 Konstgräs
2019-05-08 19:00 Mossens BK Svart - Lindome GIF Röd Guldheden Södra - Lilla Plan
Omgång 4
2019-05-15 18:00 Örgryte IS FF Röd - Mossens BK Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-15 18:00 Örgryte IS FF Blå - Mossens BK Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-15 18:00 Azalea BK Orange - IFK Hindås Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-15 18:00 Azalea BK Grön - IFK Hindås Blå Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-15 18:30 Lindome GIF Röd - Sjövalla FK/Mölnlycke IS United Lindevi 4
2019-05-15 18:30 Lindome GIF Svart - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real Lindevi 6
2019-05-15 18:45 Landvetter IS Gul - Mölnlycke IF Björnar Landvetter IP A-plan 12
2019-05-15 18:45 Landvetter IS Orange - Mölnlycke IF Bufflar Landvetter IP A-plan 12
Omgång 5
2019-05-22 18:00 Mossens BK Gul - Azalea BK Grön Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-05-22 18:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS United - Örgryte IS FF Röd Vällsjöplan bortre
2019-05-22 18:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real - Örgryte IS FF Blå Vällsjöplan bortre
2019-05-22 18:00 Mölnlycke IF Björnar - Lindome GIF Röd Vällsjöplan bortre
2019-05-22 18:30 IFK Hindås Vit - Landvetter IS Gul Fagervallen 22 Konstgräs
2019-05-22 18:30 IFK Hindås Blå - Landvetter IS Orange Fagervallen 21 Konstgräs
2019-05-22 19:00 Mossens BK Svart - Azalea BK Orange Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-05-22 19:00 Mölnlycke IF Bufflar - Lindome GIF Svart Vällsjöplan bortre
Omgång 6
2019-05-29 18:00 Örgryte IS FF Röd - Mölnlycke IF Björnar ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-29 18:00 Azalea BK Orange - Sjövalla FK/Mölnlycke IS United Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-29 18:00 Azalea BK Grön - Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-29 18:30 IFK Hindås Vit - Mossens BK Svart Fagervallen 22 Konstgräs
2019-05-29 18:30 IFK Hindås Blå - Mossens BK Gul Fagervallen 21 Konstgräs
2019-05-29 18:45 Landvetter IS Gul - Lindome GIF Röd Landvetter IP A-plan 12
2019-05-29 18:45 Landvetter IS Orange - Lindome GIF Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-05-29 19:00 Örgryte IS FF Blå - Mölnlycke IF Bufflar ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Omgång 7
2019-06-05 18:00 Mossens BK Gul - Landvetter IS Orange Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-06-05 18:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS United - IFK Hindås Vit Vällsjöplan bortre
2019-06-05 18:00 Mölnlycke IF Bufflar - Azalea BK Grön Vällsjöplan bortre
2019-06-05 18:30 Lindome GIF Röd - Örgryte IS FF Röd Lindevi 4
2019-06-05 18:30 Lindome GIF Svart - Örgryte IS FF Blå Lindevi 6
2019-06-05 19:00 Mossens BK Svart - Landvetter IS Gul Guldheden Södra - Lilla Plan
2019-06-05 19:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real - IFK Hindås Blå Vällsjöplan bortre
2019-06-05 19:00 Mölnlycke IF Björnar - Azalea BK Orange Vällsjöplan bortre
Omgång 8
2019-06-12 18:00 Lindome GIF Svart - Azalea BK Grön Lindevi 6
2019-06-12 18:00 Mölnlycke IF Björnar - IFK Hindås Vit Vällsjöplan bortre
2019-06-12 18:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS United - Mossens BK Svart Vällsjöplan bortre
2019-06-12 18:30 Lindome GIF Röd - Azalea BK Orange Lindevi 4
2019-06-12 18:45 Landvetter IS Gul - Örgryte IS FF Röd Landvetter IP A-plan 12
2019-06-12 18:45 Landvetter IS Orange - Örgryte IS FF Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-06-12 19:00 Mölnlycke IF Bufflar - IFK Hindås Blå Vällsjöplan bortre
2019-06-12 19:00 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Real - Mossens BK Gul Vällsjöplan bortre