Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Claes Göthberg Svart/Röd, Svart, Röda
Guldhedens IK Rune Kleiberg Röd, Svart, Röd
Hovås Billdal IF 3 Anders Vilg 0705117278 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 4 Dennis Jonsson 0703398180 Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 5 Andreas Ekfeldt Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF 6 Anders Vilg 0705117278 Vit/Vit/Vit
IF Väster Vit Niklas Enskog Orange/Svart/Orange
Kungsladugårds BK Grön Johan Lundin 0707191331 Vinröd/Vita/Vinröda
Landvetter IS Svart Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Mölnlycke IF Rävar Dorde Uzelac Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF Vargar Dorde Uzelac Gul/Svart/Gul
Näsets SK Svart Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Claes Christensson 0736427227 vinröda/Vita/Vinröda
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Sandarna BK Röd Johanna Leitsén 0727065918 Svart/Röd randig, svarta, röda
Sandarna BK Vit Johanna Leitsén 0727065918 Svart/Röd randig, svarta, röda
Slottsskogen/Godhem IF 3 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF 4 Peter Lindbom 0737084288 VIT/VIT/VIT
Södra Skärgårdens IK Anders Backman 0708970157 röd/svart/röd
Västra Frölunda IF Svart Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Västra Frölunda IF Vit Eftihios Tassopoulos 0735074523 grön/grön/grön
Älvsborg FF Svart Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF Vit Karoly Fenesan Löwenhielm 0703420218 Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:00 Näsets SK Svart - Hovås Billdal IF 4 Ehrenborg Arena
2019-04-24 18:10 Askims IK Vit - Västra Frölunda IF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-04-24 18:15 Guldhedens IK - Kungsladugårds BK Grön Anders Svensson vallen
2019-04-24 18:30 IF Väster Vit - Södra Skärgårdens IK Önneredsplan 2
2019-04-24 18:45 Landvetter IS Svart - Älvsborg FF Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-04-24 18:45 Landvetter IS Vit - Älvsborg FF Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-04-24 19:00 Sandarna BK Röd - Mölnlycke IF Rävar Sannaplan 2
2019-04-24 19:00 Sandarna BK Vit - Mölnlycke IF Vargar Sannaplan 2
2019-04-24 19:00 Näsets SK Vinröd - Hovås Billdal IF 3 Ehrenborg Arena
2019-04-24 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Hovås Billdal IF 5 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-04-24 19:00 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Hovås Billdal IF 6 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-04-27 12:00 Proletären FF - Västra Frölunda IF Svart Åkeredsvallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-04-29 18:00 Kungsladugårds BK Grön - Hovås Billdal IF 5 Sjöbaren Arena
2019-04-29 18:00 Näsets SK Vinröd - Sandarna BK Röd Ehrenborg Arena
2019-04-29 18:00 Älvsborg FF Svart - Guldhedens IK Hagenplan 11
2019-04-29 18:00 Älvsborg FF Vit - IF Väster Vit Hagenplan 12
2019-04-29 18:15 Västra Frölunda IF Svart - Landvetter IS Svart Garminvallen 11
2019-04-29 18:15 Västra Frölunda IF Vit - Landvetter IS Vit Garminvallen 12
2019-04-29 19:00 Näsets SK Svart - Sandarna BK Vit Ehrenborg Arena
2019-05-02 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Hovås Billdal IF 3 Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-05-02 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Hovås Billdal IF 4 Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2019-05-02 19:00 Mölnlycke IF Rävar - Proletären FF Vällsjöplan bortre
2019-05-02 19:00 Mölnlycke IF Vargar - Askims IK Vit Vällsjöplan bortre
2019-05-04 12:00 Södra Skärgårdens IK - Hovås Billdal IF 6 Donsövallen 12
Omgång 3
2019-05-08 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Kungsladugårds BK Grön Billdalsvallen 3A
2019-05-08 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Södra Skärgårdens IK Billdalsvallen 3B
2019-05-08 18:10 Askims IK Vit - Näsets SK Svart Kobbegården 12 konstgräs
2019-05-08 18:15 Proletären FF - Näsets SK Vinröd Välen gräs 5M5
2019-05-08 18:15 Guldhedens IK - Västra Frölunda IF Svart Anders Svensson vallen
2019-05-08 18:30 IF Väster Vit - Västra Frölunda IF Vit Önneredsplan 2
2019-05-08 18:45 Landvetter IS Svart - Mölnlycke IF Rävar Landvetter IP A-plan 12
2019-05-08 18:45 Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Vargar Landvetter IP A-plan 12
2019-05-08 19:00 Sandarna BK Röd - Slottsskogen/Godhem IF 3 Sannaplan 2
2019-05-08 19:00 Sandarna BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF 4 Sannaplan 2
2019-05-08 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Älvsborg FF Svart Billdalsvallen 3A
2019-05-08 19:00 Hovås Billdal IF 6 - Älvsborg FF Vit Billdalsvallen 3B
Omgång 4
2019-05-15 18:00 Näsets SK Vinröd - Landvetter IS Svart Ehrenborg Arena
2019-05-15 18:00 Mölnlycke IF Rävar - Guldhedens IK Vällsjöplan bortre
2019-05-15 18:15 Kungsladugårds BK Grön - Sandarna BK Röd Sjöbaren Arena
2019-05-15 18:15 Västra Frölunda IF Svart - Hovås Billdal IF 5 Garminvallen 11
2019-05-15 18:15 Västra Frölunda IF Vit - Hovås Billdal IF 6 Garminvallen 12
2019-05-15 18:15 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF 3 Hagenplan 11
2019-05-15 18:15 Älvsborg FF Vit - Hovås Billdal IF 4 Hagenplan 12
2019-05-15 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Proletären FF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-15 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Askims IK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-15 19:00 Näsets SK Svart - Landvetter IS Vit Ehrenborg Arena
2019-05-15 19:00 Mölnlycke IF Vargar - IF Väster Vit Vällsjöplan bortre
2019-05-18 11:00 Södra Skärgårdens IK - Sandarna BK Vit Donsövallen 12
Omgång 5
2019-05-22 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Västra Frölunda IF Svart Billdalsvallen 3A
2019-05-22 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Västra Frölunda IF Vit Billdalsvallen 3B
2019-05-22 18:10 Askims IK Vit - Södra Skärgårdens IK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-22 18:15 Proletären FF - Kungsladugårds BK Grön Välen gräs 5M5
2019-05-22 18:15 Guldhedens IK - Näsets SK Vinröd Anders Svensson vallen
2019-05-22 18:30 IF Väster Vit - Näsets SK Svart Önneredsplan 2
2019-05-22 18:45 Landvetter IS Svart - Slottsskogen/Godhem IF 3 Landvetter IP A-plan 12
2019-05-22 18:45 Landvetter IS Vit - Slottsskogen/Godhem IF 4 Landvetter IP A-plan 12
2019-05-22 19:00 Sandarna BK Röd - Älvsborg FF Svart Sannaplan 2
2019-05-22 19:00 Sandarna BK Vit - Älvsborg FF Vit Sannaplan 2
2019-05-22 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Mölnlycke IF Rävar Billdalsvallen 3A
2019-05-22 19:00 Hovås Billdal IF 6 - Mölnlycke IF Vargar Billdalsvallen 3B
Omgång 6
2019-05-29 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Guldhedens IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-29 18:00 Slottsskogen/Godhem IF 4 - IF Väster Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-29 18:00 Näsets SK Vinröd - Hovås Billdal IF 5 Ehrenborg Arena
2019-05-29 18:15 Kungsladugårds BK Grön - Landvetter IS Svart Sjöbaren Arena
2019-05-29 18:15 Västra Frölunda IF Svart - Sandarna BK Röd Garminvallen 11
2019-05-29 18:15 Västra Frölunda IF Vit - Sandarna BK Vit Garminvallen 12
2019-05-29 18:15 Älvsborg FF Svart - Proletären FF Hagenplan 11
2019-05-29 18:15 Älvsborg FF Vit - Askims IK Vit Hagenplan 12
2019-05-29 19:00 Näsets SK Svart - Hovås Billdal IF 6 Ehrenborg Arena
2019-05-29 19:00 Mölnlycke IF Rävar - Hovås Billdal IF 3 Vällsjöplan bortre
2019-05-29 19:00 Mölnlycke IF Vargar - Hovås Billdal IF 4 Vällsjöplan bortre
2019-06-02 12:00 Södra Skärgårdens IK - Landvetter IS Vit Donsövallen 12
Omgång 7
2019-06-05 18:00 Näsets SK Vinröd - Älvsborg FF Svart Ehrenborg Arena
2019-06-05 18:10 Askims IK Vit - Hovås Billdal IF 6 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-05 18:15 Proletären FF - Hovås Billdal IF 5 Välen gräs 5M5
2019-06-05 18:15 Kungsladugårds BK Grön - Mölnlycke IF Rävar Sjöbaren Arena
2019-06-05 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 3 - Västra Frölunda IF Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-06-05 18:30 Slottsskogen/Godhem IF 4 - Västra Frölunda IF Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-06-05 18:45 Landvetter IS Svart - Hovås Billdal IF 3 Landvetter IP A-plan 12
2019-06-05 18:45 Landvetter IS Vit - Hovås Billdal IF 4 Landvetter IP A-plan 12
2019-06-05 19:00 Sandarna BK Röd - Guldhedens IK Sannaplan 2
2019-06-05 19:00 Sandarna BK Vit - IF Väster Vit Sannaplan 2
2019-06-05 19:00 Näsets SK Svart - Älvsborg FF Vit Ehrenborg Arena
2019-06-06 12:00 Södra Skärgårdens IK - Mölnlycke IF Vargar Donsövallen 12
Omgång 8
2019-06-12 18:00 Hovås Billdal IF 3 - Proletären FF Billdalsvallen 3A
2019-06-12 18:00 Hovås Billdal IF 4 - Askims IK Vit Billdalsvallen 3B
2019-06-12 18:15 Guldhedens IK - Landvetter IS Svart Anders Svensson vallen
2019-06-12 18:15 Västra Frölunda IF Svart - Näsets SK Vinröd Garminvallen 11
2019-06-12 18:15 Västra Frölunda IF Vit - Näsets SK Svart Garminvallen 12
2019-06-12 18:15 Älvsborg FF Svart - Kungsladugårds BK Grön Hagenplan 11
2019-06-12 18:15 Älvsborg FF Vit - Södra Skärgårdens IK Hagenplan 12
2019-06-12 18:30 IF Väster Vit - Landvetter IS Vit Önneredsplan 2
2019-06-12 19:00 Hovås Billdal IF 5 - Sandarna BK Röd Billdalsvallen 3A
2019-06-12 19:00 Hovås Billdal IF 6 - Sandarna BK Vit Billdalsvallen 3B
2019-06-13 18:30 Mölnlycke IF Rävar - Slottsskogen/Godhem IF 3 Vällsjöplan bortre
2019-06-13 18:30 Mölnlycke IF Vargar - Slottsskogen/Godhem IF 4 Vällsjöplan bortre