Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp E Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Vit Viktor Källtén 0739802687 Orange/Svart/Orange
Balltorps FF Magnus Hallin 0708788571 Röd/Svart/Svarta
BK Bifrost Kaj Lautiainen 0733829495 Röd-vit, Vit, Röd
Dalen/Krokslätts Blå-Gul Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Vit Jonas Nilton Lila, Vit, Lila
IF Mölndal Fotboll Blå Liisa Carlzon Vit/Vit/Vita
Kållered SK Vit Blå Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lindome GIF Vit Andreas "Andy" Plenk 0733490843 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Masthuggets BK Nicholas Singleton 0709968496 Röd, Blå, Röda/blå
Solängens BK 3 Thomas Olsson 0761158117 Vit, Vit, Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-23 19:00 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - Solängens BK 3 Krokslättsvallen 7M7
2019-04-24 18:15 Balltorps FF - BK Bifrost Förbovallen 11
2019-04-24 18:15 IF Mölndal Fotboll Blå - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-04-24 18:45 Kållered SK Vit Blå - Masthuggets BK Kållered Sportcenter 2
2019-04-24 19:30 Fässbergs IF Vit - Azalea BK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-04-29 18:15 Masthuggets BK - Balltorps FF Masthuggsplan
2019-04-29 18:30 BK Bifrost - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Bifrostplan
2019-04-29 18:30 Lindome GIF Vit - Kållered SK Vit Blå Lindevi 5
2019-05-02 17:30 Azalea BK Vit - IF Mölndal Fotboll Blå Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-04 13:00 Solängens BK 3 - Fässbergs IF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-05-05 17:30 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - Masthuggets BK Krokslättsvallen 7M7
2019-05-08 18:15 IF Mölndal Fotboll Blå - Solängens BK 3 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-08 18:30 Lindome GIF Vit - Azalea BK Vit Lindevi 5
2019-05-08 18:45 Kållered SK Vit Blå - Balltorps FF Kållered Sportcenter 2
2019-05-08 19:30 Fässbergs IF Vit - BK Bifrost Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-05-15 18:15 Masthuggets BK - Fässbergs IF Vit Masthuggsplan
2019-05-15 18:15 Balltorps FF - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Förbovallen 11
2019-05-15 18:30 BK Bifrost - IF Mölndal Fotboll Blå Bifrostplan
2019-05-15 19:30 Solängens BK 3 - Lindome GIF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2019-05-22 18:00 Azalea BK Vit - Solängens BK 3 Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-05-22 18:30 Fässbergs IF Vit - Balltorps FF Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-22 18:30 Lindome GIF Vit - BK Bifrost Lindevi 5
2019-05-22 18:45 Kållered SK Vit Blå - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Kållered Sportcenter 2
2019-05-22 19:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Masthuggets BK Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 6
2019-05-26 16:30 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - Fässbergs IF Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-05-29 18:15 Masthuggets BK - Lindome GIF Vit Masthuggsplan
2019-05-29 18:15 Balltorps FF - IF Mölndal Fotboll Blå Förbovallen 11
2019-05-29 18:30 BK Bifrost - Azalea BK Vit Bifrostplan
2019-05-29 19:30 Solängens BK 3 - Kållered SK Vit Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 7
2019-06-05 18:00 Azalea BK Vit - Masthuggets BK Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-06-05 18:30 Lindome GIF Vit - Balltorps FF Lindevi 5
2019-06-05 18:45 Kållered SK Vit Blå - Fässbergs IF Vit Kållered Sportcenter 2
2019-06-05 19:00 IF Mölndal Fotboll Blå - Dalen/Krokslätts Blå-Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-05 19:30 Solängens BK 3 - BK Bifrost Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 8
2019-06-12 18:15 Masthuggets BK - Solängens BK 3 Masthuggsplan
2019-06-12 18:15 Balltorps FF - Azalea BK Vit Förbovallen 11
2019-06-12 18:30 Dalen/Krokslätts Blå-Gul - Lindome GIF Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-06-12 18:30 Fässbergs IF Vit - IF Mölndal Fotboll Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-12 18:30 BK Bifrost - Kållered SK Vit Blå Bifrostplan