Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Magnus Thorén 0732578566 Blå, Blå, Blåa
Bergums IF 2 Magnus Thorén 0732578566 Blå, Blå, Blåa
Floda BoIF Blå Andreas Claesson 0704940546 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Floda BoIF Vit Andreas Claesson 0704940546 Blå/Vit/Blå
Jonsereds IF Gul Måns Wiklund 0733141856 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Jonsereds IF Svart Måns Wiklund 0733141856 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Lekstorps IF 1 Jens Mähler +46703358066 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF 2 Jens Mähler +46703358066 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS Lag 1 Robert Möllefors lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Robert Möllefors lila/vit/vit
Lerums IS Lag 3 Robert Möllefors lila/vit/vit
Partille IF FK Röd Farid Runklint 0733472756 Röd/Vit/Röd
Partille IF FK Vit Farid Runklint 0733472756 Röd/Vit/Röd
Sjöviks SK John Eliasson 0707463806 Röda blå blå
Stenkullen GoIK Blå Jon Haraldsson Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Jon Haraldsson Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Johan Karlsson Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Grön Roger Nordstrand Röd/Blå/Röda
Öjersjö IF 1 Torbjörn Dahlin +46739481171 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF 2 Olle Berglund Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 17:45 Bergums IF 2 - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 22
2019-04-24 17:45 Bergums IF 1 - Sävedalens IF Grön Bergumsvallen 21
2019-04-24 18:00 Floda BoIF Blå - Partille IF FK Vit Flodala IP 31 KG
2019-04-24 18:00 Floda BoIF Vit - Partille IF FK Röd Flodala IP 32 KG
2019-04-24 18:30 Lekstorps IF 1 - Sjöviks SK LP Idrottsplats 11
2019-04-24 Lekstorps IF 2 - Lerums IS Lag 3 LP Idrottsplats 12
2019-04-24 19:00 Lerums IS Lag 1 - Öjersjö IF 2 Knappekullaplan
2019-04-24 19:00 Lerums IS Lag 2 - Öjersjö IF 1 Knappekullaplan
2019-04-28 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Jonsereds IF Svart Stenkullens IP 21 KG
2019-04-28 18:15 Stenkullen GoIK Röd - Jonsereds IF Gul Stenkullens IP 22 KG
Omgång 2
2019-04-29 17:30 Öjersjö IF 1 - Lekstorps IF 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-04-29 17:30 Öjersjö IF 2 - Lekstorps IF 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-04-29 18:00 Floda BoIF Blå - Lerums IS Lag 1 Flodala IP 31 KG
2019-04-29 18:00 Floda BoIF Vit - Lerums IS Lag 2 Flodala IP 32 KG
2019-04-29 18:00 Lerums IS Lag 3 - Bergums IF 2 Knappekullaplan
2019-04-29 18:15 Partille IF FK Röd - Jonsereds IF Gul Lexby gräs 7M7
2019-04-29 18:15 Partille IF FK Vit - Jonsereds IF Svart Lexby gräs 7M7
2019-04-29 18:30 Sävedalens IF Grön - Stenkullen GoIK Blå Vallhamra Skola
2019-04-29 18:30 Sävedalens IF Blå - Stenkullen GoIK Röd Vallhamra Skola
2019-04-29 18:30 Sjöviks SK - Bergums IF 1 Sjöviks IP 1
Omgång 3
2019-05-05 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Lerums IS Lag 3 Stenkullens IP 21 KG
2019-05-05 18:15 Stenkullen GoIK Röd - Sjöviks SK Stenkullens IP 22 KG
2019-05-08 17:45 Bergums IF 2 - Öjersjö IF 1 Bergumsvallen 12 Gräs
2019-05-08 17:45 Bergums IF 1 - Öjersjö IF 2 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-08 18:30 Lekstorps IF 1 - Floda BoIF Blå LP Idrottsplats 11
2019-05-08 18:30 Lekstorps IF 2 - Floda BoIF Vit LP Idrottsplats 12
2019-05-08 19:00 Lerums IS Lag 1 - Partille IF FK Röd Aspevallen C-yta
2019-05-08 19:00 Lerums IS Lag 2 - Partille IF FK Vit Aspevallen C-yta
2019-05-10 17:15 Jonsereds IF Gul - Sävedalens IF Grön Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-10 17:15 Jonsereds IF Svart - Sävedalens IF Blå Jonsereds IP 22 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-15 17:30 Öjersjö IF 1 - Stenkullen GoIK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-15 17:30 Öjersjö IF 2 - Stenkullen GoIK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-15 18:15 Partille IF FK Röd - Sävedalens IF Grön Lexby gräs 7M7
2019-05-15 18:15 Partille IF FK Vit - Sävedalens IF Blå Lexby gräs 7M7
2019-05-15 18:30 Sjöviks SK - Jonsereds IF Svart Sjöviks IP 1
2019-05-15 19:00 Lerums IS Lag 1 - Lekstorps IF 1 Aspevallen C-yta
2019-05-15 19:00 Lerums IS Lag 2 - Lekstorps IF 2 Aspevallen C-yta
2019-05-15 19:00 Lerums IS Lag 3 - Jonsereds IF Gul Aspevallen C-yta
2019-05-16 18:00 Floda BoIF Blå - Bergums IF 2 Flodala IP 31 KG
2019-05-16 18:00 Floda BoIF Vit - Bergums IF 1 Flodala IP 32 KG
Omgång 5
2019-05-19 16:00 Stenkullen GoIK Blå - Floda BoIF Blå Stenkullens IP 21 KG
2019-05-19 17:00 Stenkullen GoIK Röd - Floda BoIF Vit Stenkullens IP 22 KG
2019-05-22 17:45 Bergums IF 2 - Lerums IS Lag 1 Bergumsvallen 12 Gräs
2019-05-22 17:45 Bergums IF 1 - Lerums IS Lag 2 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-22 18:15 Jonsereds IF Gul - Öjersjö IF 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-22 18:15 Jonsereds IF Svart - Öjersjö IF 2 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-05-22 18:30 Lekstorps IF 1 - Partille IF FK Röd LP Idrottsplats 11
2019-05-22 18:30 Lekstorps IF 2 - Partille IF FK Vit LP Idrottsplats 12
2019-05-22 18:30 Sävedalens IF Grön - Lerums IS Lag 3 Vallhamra Skola
2019-05-22 18:30 Sävedalens IF Blå - Sjöviks SK Vallhamra Skola
Omgång 6
2019-05-26 18:00 Floda BoIF Blå - Jonsereds IF Gul Flodala IP 31 KG
2019-05-29 17:30 Öjersjö IF 1 - Sävedalens IF Grön Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-29 17:30 Öjersjö IF 2 - Sävedalens IF Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-29 18:00 Floda BoIF Vit - Jonsereds IF Svart Flodala IP 32 KG
2019-05-29 18:30 Lekstorps IF 1 - Bergums IF 2 LP Idrottsplats 11
2019-05-29 18:30 Lekstorps IF 2 - Bergums IF 1 LP Idrottsplats 12
2019-05-29 18:30 Partille IF FK Röd - Lerums IS Lag 3 Lexby gräs 7M7
2019-05-29 18:30 Partille IF FK Vit - Sjöviks SK Lexby gräs 7M7
2019-05-29 19:00 Lerums IS Lag 1 - Stenkullen GoIK Blå Aspevallen C-yta
2019-05-29 19:00 Lerums IS Lag 2 - Stenkullen GoIK Röd Aspevallen C-yta
Omgång 7
2019-06-02 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Lekstorps IF 1 Stenkullens IP 21 KG
2019-06-02 18:15 Stenkullen GoIK Röd - Lekstorps IF 2 Stenkullens IP 22 KG
2019-06-05 17:45 Bergums IF 2 - Partille IF FK Röd Bergumsvallen 12 Gräs
2019-06-05 17:45 Bergums IF 1 - Partille IF FK Vit Bergumsvallen 11 Gräs
2019-06-05 18:30 Jonsereds IF Gul - Lerums IS Lag 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-06-05 18:30 Jonsereds IF Svart - Lerums IS Lag 2 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-06-05 18:30 Sävedalens IF Grön - Floda BoIF Blå Vallhamra Skola
2019-06-05 18:30 Sävedalens IF Blå - Floda BoIF Vit Vallhamra Skola
2019-06-05 18:30 Sjöviks SK - Öjersjö IF 2 Sjöviks IP 1
2019-06-05 19:00 Lerums IS Lag 3 - Öjersjö IF 1 Aspevallen C-yta
Omgång 8
2019-06-12 17:45 Bergums IF 2 - Stenkullen GoIK Blå Bergumsvallen 12 Gräs
2019-06-12 17:45 Bergums IF 1 - Stenkullen GoIK Röd Bergumsvallen 11 Gräs
2019-06-12 18:15 Partille IF FK Röd - Öjersjö IF 1 Lexby gräs 7M7
2019-06-12 18:15 Partille IF FK Vit - Öjersjö IF 2 Lexby gräs 7M7
2019-06-12 18:30 Lekstorps IF 1 - Jonsereds IF Gul LP Idrottsplats 11
2019-06-12 18:30 Lekstorps IF 2 - Jonsereds IF Svart LP Idrottsplats 12
2019-06-13 18:00 Floda BoIF Blå - Lerums IS Lag 3 Flodala IP 31 KG
2019-06-13 18:00 Floda BoIF Vit - Sjöviks SK Flodala IP 32 KG
2019-06-17 17:30 Lerums IS Lag 1 - Sävedalens IF Grön Hulan 12
2019-06-17 17:30 Lerums IS Lag 2 - Sävedalens IF Blå Hulan 11