Tabell och resultat - Flickor 2005(14 år) Lätt Grupp A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 16:00 Ale United Röd - IF Mölndal Fotboll 9 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-08-18 16:00 Lindome GIF Svart - Azalea BK 2 - 4 Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-08-17 16:00 Kållered SK blå - Öjersjö IF 0 - 1 Kållered Sportcenter 1
2019-08-17 12:00 Askims IK Röd - Torslanda IK 3 - 2 Kobbegården Övre
2019-06-09 16:30 Lindome GIF Svart - Ale United Röd 1 - 4 Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-06-09 09:00 IF Mölndal Fotboll - Kållered SK blå 4 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-06-08 16:30 Öjersjö IF - Askims IK Röd 3 - 2 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-06-08 14:00 Azalea BK - Torslanda IK 0 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-06-02 17:00 Ale United Röd - Lindome GIF Svart 3 - 5 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-06-02 14:45 Kållered SK blå - IF Mölndal Fotboll 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-06-01 12:30 Askims IK Röd - Öjersjö IF 3 - 4 Kobbegården Övre
2019-05-26 18:00 Torslanda IK - Askims IK Röd 6 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Azalea BK 9 6 0 3 35-22 13 18 3 1 0 2 10-8 2 3 6 5 0 1 25-14 11 15
Öjersjö IF 9 6 0 3 26-25 1 18 5 3 0 2 12-14 -2 9 4 3 0 1 14-11 3 9
Ale United Röd 9 5 1 3 39-23 16 16 5 3 0 2 25-15 10 9 4 2 1 1 14-8 6 7
Torslanda IK 9 5 1 3 32-26 6 16 4 3 0 1 18-15 3 9 5 2 1 2 14-11 3 7
IF Mölndal Fotboll 9 5 0 4 30-36 -6 15 4 3 0 1 17-14 3 9 5 2 0 3 13-22 -9 6
Lindome GIF Svart 9 4 2 3 26-28 -2 14 5 1 2 2 12-15 -3 5 4 3 0 1 14-13 1 9
Askims IK Röd 9 2 0 7 24-36 -12 6 5 2 0 3 13-15 -2 6 4 0 0 4 11-21 -10 0
Kållered SK blå 9 0 2 7 13-29 -16 2 5 0 1 4 6-16 -10 1 4 0 1 3 7-13 -6 1
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-24 16:00 Öjersjö IF - Ale United Röd Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-08-24 16:30 Torslanda IK - Kållered SK blå Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-08-25 17:30 Azalea BK - Askims IK Röd Majvallen 1 Konstgräs
2019-08-27 20:30 IF Mölndal Fotboll - Lindome GIF Svart Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-08-31 16:15 IF Mölndal Fotboll - Azalea BK Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-09-01 16:30 Lindome GIF Svart - Öjersjö IF Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-09-06 18:45 Askims IK Röd - Ale United Röd Kobbegården Övre
2019-09-07 11:00 Kållered SK blå - Askims IK Röd Förbovallen 1
2019-09-08 15:30 Torslanda IK - Lindome GIF Svart Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-09-08 16:00 Öjersjö IF - IF Mölndal Fotboll Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-09-08 17:30 Azalea BK - Kållered SK blå Majvallen 1 Konstgräs
2019-09-15 17:30 Ale United Röd - Torslanda IK Vimmervi 2 Konstgräs