Tabell och resultat - Flickor 2006(13 år) Höst Medel Grupp A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 10:00 Lerums IS 1 - Guldhedens IK 1 - 2 Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-08-17 16:00 Floda BoIF 1 - Näsets SK Vinröd 0 - 2 Flodala IP 31 KG
2019-08-17 15:30 Mölnlycke IF - IK Zenith 3 - 6 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-08-17 12:30 Älvsborg FF Blå - Öjersjö IF 8 - 0 Påvelund 11 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Älvsborg FF Blå 1 1 0 0 8-0 8 3 1 1 0 0 8-0 8 3 0 0 0 0 0-0 0 0
IK Zenith 1 1 0 0 6-3 3 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 6-3 3 3
Näsets SK Vinröd 1 1 0 0 2-0 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 2-0 2 3
Guldhedens IK 1 1 0 0 2-1 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 2-1 1 3
Hjuviks AIK Blå 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Jitex Mölndal BK Vit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Lerums IS 1 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 1 1-2 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Floda BoIF 1 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 1 0-2 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Mölnlycke IF 1 0 0 1 3-6 -3 0 1 0 0 1 3-6 -3 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Öjersjö IF 1 0 0 1 0-8 -8 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 0-8 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-24 12:45 Jitex Mölndal BK Vit - Lerums IS 1 Rävekärrsplan
2019-08-24 14:30 Öjersjö IF - Floda BoIF 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-24 16:00 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith Hästevik 11
2019-08-24 16:30 Näsets SK Vinröd - Mölnlycke IF Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2019-09-01 15:00 Floda BoIF 1 - Guldhedens IK Flodala IP 31 KG
2019-09-01 16:00 Hjuviks AIK Blå - Mölnlycke IF Hästevik 11
2019-09-01 16:00 Öjersjö IF - Näsets SK Vinröd Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-01 16:30 Älvsborg FF Blå - Jitex Mölndal BK Vit Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-01 18:00 Lerums IS 1 - IK Zenith Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-09-05 17:00 Guldhedens IK - Älvsborg FF Blå Anders Svensson vallen
2019-09-07 13:45 Jitex Mölndal BK Vit - Floda BoIF 1 Rävekärrsplan
2019-09-07 14:00 Mölnlycke IF - Lerums IS 1 Djupedalsplan A Konstgräs höger