Tabell och resultat - Flickor 2006(13 år) Höst Lätt Grupp A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 17:00 IF Väster Svart - Lindome GIF 6 - 0 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-18 16:00 IFK Hindås - Öckerö IF 2 - 4 Fagervallen 21 Konstgräs
2019-08-17 15:15 Hovås Billdal IF 2 - Ytterby IS Röd 2 - 3 Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IF Väster Svart 1 1 0 0 6-0 6 3 1 1 0 0 6-0 6 3 0 0 0 0 0-0 0 0
Öckerö IF 1 1 0 0 4-2 2 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 4-2 2 3
Ytterby IS Röd 1 1 0 0 3-2 1 3 0 0 0 0 0-0 0 0 1 1 0 0 3-2 1 3
Backatorp IF 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Floda BoIF 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IF Mölndal Fotboll Vit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Hovås Billdal IF 2 1 0 0 1 2-3 -1 0 1 0 0 1 2-3 -1 0 0 0 0 0 0-0 0 0
IFK Hindås 1 0 0 1 2-4 -2 0 1 0 0 1 2-4 -2 0 0 0 0 0 0-0 0 0
Lindome GIF 1 0 0 1 0-6 -6 0 0 0 0 0 0-0 0 0 1 0 0 1 0-6 -6 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-22 19:30 Backatorp IF - IF Mölndal Fotboll Vit Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-08-24 19:30 IF Mölndal Fotboll Vit - IF Väster Svart Frejaplan 11 K.Gräs
2019-08-25 12:15 Floda BoIF 2 - Backatorp IF Flodala IP 31 KG
2019-08-25 14:30 Lindome GIF - Hovås Billdal IF 2 Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-31 11:30 Öckerö IF - Ytterby IS Röd Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-31 13:15 Hovås Billdal IF 2 - IF Mölndal Fotboll Vit Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
2019-08-31 14:30 IF Väster Svart - Floda BoIF 2 Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-31 15:00 IFK Hindås - Lindome GIF Fagervallen 1 Gräs
2019-09-07 15:00 Lindome GIF - Öckerö IF Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-07 15:15 IF Mölndal Fotboll Vit - IFK Hindås Rävekärrsplan
2019-09-08 12:00 Floda BoIF 2 - Hovås Billdal IF 2 Flodala IP 31 KG
2019-09-08 14:30 Ytterby IS Röd - IFK Hindås Ytterns IP 31