Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Lukas Jakobsson Rödsvart/Svart/Röd
Askims IK Svart Lukas Jakobsson Rödsvart/Svart/Röd
Bergums IF Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
Hovås Billdal IF 1 Fredrik Elieson 0739025474 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF 2 Fredrik Elieson 0739025474 Vit/vit/vit
Kungälvs FF Grön Mathias Forsman 0720797408 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF Vit Mathias Forsman 0720797408 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kärra KIF Blå Markus Mustakangas 0708206051 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Markus Mustakangas 0708206051 Gul/Blå/Gula
Lerums IS Anders Holmberg +46739852991 lila/vit/vit
Qviding FIF Vinröd Johan Almqvist Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Johan Almqvist Vinröd, Vit, Vit
Stenkullen GoIK Åsa Remper 0709687540 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Anders Lööf Röd/Blå/Röda
Öckerö IF Kristine Dahlén 0702969963 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-19 18:40 Lerums IS - Qviding FIF Vit Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2019-08-24 13:00 Kärra KIF Blå - Askims IK Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-08-25 10:00 Kungälvs FF Grön - Öckerö IF Klövervallen 12
2019-08-25 11:15 Kungälvs FF Vit - Bergums IF Klövervallen 12
2019-08-25 11:45 Stenkullen GoIK - Qviding FIF Vinröd Stenkullens IP 22 KG
2019-08-26 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Sävedalens IF Billdalsvallen 5
2019-09-21 13:00 Kärra KIF Gul - Askims IK Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2019-08-30 18:00 Bergums IF - Kärra KIF Blå Bergumsvallen 22
2019-08-31 10:00 Öckerö IF - Kärra KIF Gul Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Sävedalens IF - Askims IK Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Qviding FIF Vit - Kungälvs FF Vit Skatås 22
2019-08-31 13:15 Qviding FIF Vinröd - Kungälvs FF Grön Skatås 22
2019-09-02 18:30 Hovås Billdal IF 1 - Lerums IS Billdalsvallen 5
2019-09-03 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Stenkullen GoIK Billdalsvallen 5
Omgång 3
2019-09-07 10:00 Lerums IS - Sävedalens IF Hulan
2019-09-07 12:00 Kärra KIF Gul - Qviding FIF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-08 11:15 Kungälvs FF Vit - Hovås Billdal IF 2 Klövervallen 12
2019-09-08 12:00 Kärra KIF Blå - Qviding FIF Vinröd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-08 12:00 Askims IK Röd - Bergums IF Kobbegården Övre 22
2019-09-08 12:30 Kungälvs FF Grön - Hovås Billdal IF 1 Klövervallen 12
2019-09-08 13:30 Askims IK Svart - Öckerö IF Kobbegården Övre 22
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Lerums IS - Kungälvs FF Grön Hulan
2019-09-14 12:00 Qviding FIF Vinröd - Askims IK Röd Skatås 22
2019-09-15 13:00 Stenkullen GoIK - Kungälvs FF Vit Stenkullens IP 22 KG
2019-09-15 13:15 Qviding FIF Vit - Askims IK Svart Skatås 22
2019-09-16 18:10 Hovås Billdal IF 1 - Kärra KIF Blå Billdalsvallen 5
2019-09-17 18:10 Hovås Billdal IF 2 - Kärra KIF Gul Billdalsvallen 5
2019-10-13 11:15 Sävedalens IF - Bergums IF Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 5
2019-09-20 18:30 Bergums IF - Qviding FIF Vinröd Bergumsvallen 22
2019-09-21 10:00 Öckerö IF - Qviding FIF Vit Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Kungälvs FF Grön - Sävedalens IF Klövervallen 12
2019-09-22 12:00 Kärra KIF Blå - Lerums IS Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-22 12:00 Askims IK Röd - Hovås Billdal IF 1 Kobbegården Övre 22
2019-09-22 13:15 Kärra KIF Gul - Stenkullen GoIK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-22 13:30 Askims IK Svart - Hovås Billdal IF 2 Kobbegården Övre 22
Omgång 6
2019-09-25 17:50 Hovås Billdal IF 1 - Bergums IF Billdalsvallen 5
2019-09-26 17:50 Hovås Billdal IF 2 - Öckerö IF Billdalsvallen 5
2019-09-29 10:00 Sävedalens IF - Qviding FIF Vinröd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-29 11:15 Kungälvs FF Vit - Kärra KIF Gul Klövervallen 12
2019-09-29 12:30 Kungälvs FF Grön - Kärra KIF Blå Klövervallen 12
2019-10-05 10:00 Stenkullen GoIK - Askims IK Svart Stenkullens IP 22 KG
2019-10-13 12:30 Lerums IS - Askims IK Röd Rydsbergsplan 12 Konstgräs
Omgång 7
2019-10-03 18:30 Qviding FIF Vinröd - Hovås Billdal IF 1 Skatås 22
2019-10-05 12:00 Bergums IF - Lerums IS Bergumsvallen 22
2019-10-05 12:15 Kärra KIF Blå - Sävedalens IF Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Öckerö IF - Stenkullen GoIK Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Askims IK Röd - Kungälvs FF Grön Kobbegården Övre 22
2019-10-06 13:30 Askims IK Svart - Kungälvs FF Vit Kobbegården Övre 22
2019-10-07 18:30 Qviding FIF Vit - Hovås Billdal IF 2 Skatås 22
Omgång 8
2019-09-12 18:15 Hovås Billdal IF 1 - Askims IK Svart Billdalsvallen 5
2019-10-12 12:00 Bergums IF - Öckerö IF Bergumsvallen 22
2019-10-13 10:00 Kungälvs FF Vit - Qviding FIF Vit Klövervallen 12
2019-10-20 11:00 Stenkullen GoIK - Kärra KIF Gul Stenkullens IP 22 KG