Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hönö IS Håkan Karlsson 0765401512 Röd/Röd/Röd
IF Väster Johan Schönborg 0705280680 Orange/Svart/Orange
IFK Björkö Johnny Olsson 0734390773 Grön, Vit, vit
IK Zenith Grön Jeanette Henricson 0707695071 grön/vit/grön
IK Zenith Vit Johan Karlsson grön/vit/grön
Jitex Mölndal BK Andreas Larsson 0702050539 Lila/Lila/Lila
Landvetter IF 2003 Blå Joel Rask Röd/Vit/Vit
Mölnlycke IF Gul-Svart Kristofer Svala 0708596809 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Adnan Dindic vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Adnan Dindic vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK Bengt Erik Björnwall 0765533022 Vit/Vit/Vita
Södra Skärgårdens IK Jarl Andreasson 0706190031 Röd/Vit/Vit/
Älvsborg FF Blå Lena Hjort Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Svart Lena Hjort Blå/Svart/Svart/Svart
Ösets BK Jens Strand 0707500215 gul/svart/gul/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 14:30 Ösets BK - Solängens BK Gröna Vallen 12
2019-08-25 10:00 IF Väster - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-25 11:00 Hönö IS - Älvsborg FF Svart Hönö Arena 22
2019-08-25 15:30 Mölnlycke IF Gul-Svart - Södra Skärgårdens IK Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-08-27 18:30 Jitex Mölndal BK - Landvetter IF 2003 Blå Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2019-12-31 Näsets SK Vit - IK Zenith Grön Stavdal Arena
2019-12-31 Näsets SK Vinröd - IK Zenith Vit Stavdal Arena
Omgång 8
2019-08-31 12:00 Landvetter IF 2003 Blå - IK Zenith Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-08-31 14:00 Ösets BK - Älvsborg FF Blå Gröna Vallen 12
2019-08-31 14:15 Jitex Mölndal BK - Solängens BK Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-01 11:15 Hönö IS - Näsets SK Vit Hönö Arena 22
2019-09-01 18:45 Mölnlycke IF Gul-Svart - IK Zenith Grön Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-09-03 18:30 IFK Björkö - Älvsborg FF Svart Björkö gräs 11
2019-10-20 10:00 IF Väster - Näsets SK Vinröd Önneredsplan 11 Konstgräs
Omgång 9
2019-09-06 19:00 Näsets SK Vinröd - Ösets BK Stavdal Arena
2019-09-07 12:15 IK Zenith Vit - Jitex Mölndal BK Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-08 09:15 Älvsborg FF Blå - Solängens BK Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-08 11:30 Landvetter IF 2003 Blå - IF Väster Landvetter IP A-plan 12
2019-09-08 12:45 IK Zenith Grön - Södra Skärgårdens IK Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-08 13:00 Mölnlycke IF Gul-Svart - Hönö IS Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-09-08 15:00 Näsets SK Vit - IFK Björkö Stavdal Arena
Omgång 10
2019-09-14 14:00 IF Väster - IK Zenith Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 14:15 Jitex Mölndal BK - Älvsborg FF Blå Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-15 10:00 Ösets BK - Landvetter IF 2003 Blå Gröna Vallen 12
2019-09-15 12:00 Solängens BK - Näsets SK Vinröd Eklandavallen 12
2019-09-15 12:00 IFK Björkö - Mölnlycke IF Gul-Svart Björkö gräs 11
2019-09-15 12:00 Hönö IS - IK Zenith Grön Hönö Arena 22
2019-09-15 15:00 Södra Skärgårdens IK - Älvsborg FF Svart Donsövallen 12
Omgång 11
2019-09-21 10:00 Näsets SK Vit - Älvsborg FF Svart Stavdal Arena
2019-09-21 11:15 Näsets SK Vinröd - Älvsborg FF Blå Stavdal Arena
2019-09-21 12:15 IK Zenith Vit - Ösets BK Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-09-22 10:00 IF Väster - Jitex Mölndal BK Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-22 12:15 Hönö IS - Södra Skärgårdens IK Hönö Arena 22
2019-09-22 12:45 Landvetter IF 2003 Blå - Solängens BK Landvetter IP B-plan 21
2019-09-22 13:15 IK Zenith Grön - IFK Björkö Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
Omgång 12
2019-09-28 12:00 Älvsborg FF Svart - Mölnlycke IF Gul-Svart Påvelund 12 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Ösets BK - IF Väster Gröna Vallen 12
2019-09-28 14:15 Jitex Mölndal BK - Näsets SK Vinröd Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-29 10:15 Älvsborg FF Blå - Landvetter IF 2003 Blå Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Solängens BK - IK Zenith Vit Eklandavallen 12
2019-09-29 12:00 IFK Björkö - Hönö IS Björkö gräs 11
2019-09-29 15:00 Södra Skärgårdens IK - Näsets SK Vit Donsövallen 12
Omgång 13
2019-10-05 12:15 IK Zenith Vit - Älvsborg FF Blå Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-10-05 15:30 Mölnlycke IF Gul-Svart - Näsets SK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-10-06 10:00 IF Väster - Solängens BK Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Ösets BK - Jitex Mölndal BK Gröna Vallen 12
2019-10-06 11:30 Landvetter IF 2003 Blå - Näsets SK Vinröd Landvetter IP A-plan 12
2019-10-06 12:15 IFK Björkö - Södra Skärgårdens IK Björkö gräs 11
2019-10-06 12:45 IK Zenith Grön - Älvsborg FF Svart Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
Omgång 14
2019-10-10 19:00 Näsets SK Vit - IK Zenith Grön Stavdal Arena
2019-10-13 12:00 Älvsborg FF Svart - Hönö IS Påvelund 12 Konstgräs
2019-10-13 13:30 Södra Skärgårdens IK - Mölnlycke IF Gul-Svart Donsövallen 12