Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Maria Andersson 0705559121 Gul/Svart/Gula
Backatorp IF Pontus Bäckström Röd/Svart/Röd
Floda BoIF Jon Holgersson 0709328288 Blå/Vit/Blå
Kållered SK Henrik Lind Blå/Blå/Blå
Landvetter IF 2003 Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lekstorps IF Anna Hagen 0727114945 Grön tröja, Vita Shorts, Gröna Strumpor
Lindome GIF Fredrik Lennartsson Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul-Vit Kristofer Svala 0708596809 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Angelica Werdin Appelgren Gul/Svart/Gul
Ytterby IS Röd Björn Meijer 0708233893 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Vit Björn Meijer 0708233893 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Blå Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit, Blå, Blå
Älvängens IK Vit Svante Larson 0303749732 0702469621 Vit, Blå, Blå
Öjersjö IF Blå Andreas Genne 0727129700 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Veronica Jonsson 0708277185 Vit, Blå, Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 10:30 Älvängens IK Blå - Öjersjö IF Blå Älvevi 21 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Floda BoIF - Ytterby IS Röd Flodala IP 32 KG
2019-08-25 12:30 Kållered SK - Lekstorps IF Kållered Sportcenter 12
2019-08-25 13:00 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Lila Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-08-25 14:15 Mölnlycke IF Gul-Vit - Landvetter IF 2003 Rosa Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-08-25 18:00 Backatorp IF - Ytterby IS Vit Backavallen 12 Konstgräs
2019-08-28 19:00 Lindome GIF - Ahlafors IF Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Floda BoIF - Öjersjö IF Blå Flodala IP 32 KG
2019-08-31 10:00 Älvängens IK Blå - Mölnlycke IF Gul-Vit Älvevi 21 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Lindome GIF - Ytterby IS Röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Älvängens IK Vit - Mölnlycke IF Svart Älvevi 21 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Landvetter IF 2003 Lila - Lekstorps IF Landvetter IP B-plan 22
2019-08-31 12:30 Kållered SK - Ytterby IS Vit Kållered Sportcenter 11
2019-08-31 13:15 Landvetter IF 2003 Rosa - Ahlafors IF Landvetter IP B-plan 22
2019-08-31 16:00 Backatorp IF - Öjersjö IF Vit Backavallen 12 Konstgräs
Omgång 9
2019-09-07 12:30 Mölnlycke IF Gul-Vit - Floda BoIF Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-09-08 10:00 Ytterby IS Röd - Ahlafors IF Ytterns IP 32
2019-09-08 10:00 Älvängens IK Blå - Landvetter IF 2003 Rosa Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-08 11:15 Ytterby IS Vit - Lekstorps IF Ytterns IP 32
2019-09-08 11:15 Älvängens IK Vit - Landvetter IF 2003 Lila Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Öjersjö IF Blå - Lindome GIF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-08 13:15 Öjersjö IF Vit - Kållered SK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-08 15:30 Mölnlycke IF Svart - Backatorp IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 10
2019-09-14 10:00 Backatorp IF - Älvängens IK Vit Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-15 10:00 Floda BoIF - Älvängens IK Blå Flodala IP 32 KG
2019-09-15 11:15 Lekstorps IF - Öjersjö IF Vit LP Idrottsplats 12
2019-09-15 11:30 Landvetter IF 2003 Rosa - Ytterby IS Röd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-15 12:30 Kållered SK - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter 12
2019-09-15 12:45 Landvetter IF 2003 Lila - Ytterby IS Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-15 15:00 Ahlafors IF - Öjersjö IF Blå Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-18 19:15 Lindome GIF - Mölnlycke IF Gul-Vit Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 11
2019-09-22 10:00 Älvängens IK Blå - Lindome GIF Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-22 11:15 Älvängens IK Vit - Kållered SK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Öjersjö IF Blå - Ytterby IS Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-22 12:15 Floda BoIF - Landvetter IF 2003 Rosa Flodala IP 32 KG
2019-09-22 13:00 Mölnlycke IF Svart - Lekstorps IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-09-22 13:15 Öjersjö IF Vit - Ytterby IS Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-22 13:15 Backatorp IF - Landvetter IF 2003 Lila Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-22 18:45 Mölnlycke IF Gul-Vit - Ahlafors IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 12
2019-09-28 11:00 Lekstorps IF - Älvängens IK Vit LP Idrottsplats 12
2019-09-29 10:00 Ahlafors IF - Älvängens IK Blå Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-29 10:00 Lindome GIF - Floda BoIF Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-29 12:30 Ytterby IS Vit - Mölnlycke IF Svart Ytterns IP 31
2019-09-29 12:30 Kållered SK - Backatorp IF Kållered Sportcenter 12
2019-09-29 13:45 Ytterby IS Röd - Mölnlycke IF Gul-Vit Ytterns IP 31
2019-09-29 14:00 Landvetter IF 2003 Rosa - Öjersjö IF Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-09-29 15:15 Landvetter IF 2003 Lila - Öjersjö IF Vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 13
2019-10-06 10:00 Floda BoIF - Ahlafors IF Flodala IP 32 KG
2019-10-06 10:00 Älvängens IK Blå - Ytterby IS Röd Älvevi 22 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Lindome GIF - Landvetter IF 2003 Rosa Lindevi 32 Konstgräs
2019-10-06 11:15 Älvängens IK Vit - Ytterby IS Vit Älvevi 22 Konstgräs
2019-10-06 12:30 Kållered SK - Landvetter IF 2003 Lila Kållered Sportcenter 12
2019-10-06 13:00 Mölnlycke IF Svart - Öjersjö IF Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-10-06 13:15 Backatorp IF - Lekstorps IF Backavallen 12 Konstgräs
2019-10-06 14:15 Mölnlycke IF Gul-Vit - Öjersjö IF Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster