Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Jessica Hesselroth Röd/Svart/Röd
Hönö IS Maria Ljunggren 0734045681 Röd/Röd/Röd
IF Mölndal Fotboll Stefan Osla 0707803830 Vit/Vit/Vita
Kållered SK Christian Karlsson Blå/Blå/Blå
Lundby IF Elin Svan Grön, vit, gröna
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Sandarna BK Ola Ramnäs 0728889412 Svart/Röd randig/svarta/röda
Slottsskogen/Godhem IF Johan Berglund 0765535372 VIT, VIT, VIT
Södra Skärgårdens IK Mattias Johnsson 031970158 0739803625 blå/vit randig, Blå, Blå
Torslanda IK Daniel Folke 0733373093 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Lundby IF - Kållered SK Färjenäsplan
2019-08-24 12:15 Torslanda IK - Hönö IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-24 13:00 Sandarna BK - Slottsskogen/Godhem IF Sannaplan 2
2019-08-25 18:00 Backatorp IF - Södra Skärgårdens IK Backavallen 11 Konstgräs
2019-08-26 18:30 IF Mölndal Fotboll - Proletären FF Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 2
2019-08-31 10:00 Hönö IS - Lundby IF Hönö Arena 22
2019-08-31 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Proletären FF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-31 12:15 Torslanda IK - IF Mölndal Fotboll Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-31 12:45 Södra Skärgårdens IK - Sandarna BK Styrsöplan 11 Gräs
2019-09-02 18:30 Kållered SK - Backatorp IF Kållered Sportcenter Skogsbo 2
Omgång 3
2019-09-07 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Torslanda IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-07 13:00 Sandarna BK - Backatorp IF Sannaplan 2
2019-09-07 14:30 Södra Skärgårdens IK - Hönö IS Styrsöplan 12 Gräs
2019-09-08 12:00 Proletären FF - Lundby IF Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-09-09 18:00 IF Mölndal Fotboll - Kållered SK Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Lundby IF - Sandarna BK Färjenäsplan
2019-09-14 10:00 Kållered SK - Södra Skärgårdens IK Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-14 11:00 Hönö IS - Slottsskogen/Godhem IF Hönö Arena 22
2019-09-14 12:15 Torslanda IK - Proletären FF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-14 12:30 Backatorp IF - IF Mölndal Fotboll Backavallen 12 Konstgräs
Omgång 5
2019-09-19 18:15 IF Mölndal Fotboll - Södra Skärgårdens IK Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-21 12:00 Backatorp IF - Lundby IF Backavallen 12 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Kållered SK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-21 13:00 Sandarna BK - Torslanda IK Sannaplan 2
2019-09-22 12:00 Proletären FF - Hönö IS Åkeredsvallen 22 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-28 10:00 Lundby IF - IF Mölndal Fotboll Färjenäsplan
2019-09-28 10:00 Kållered SK - Proletären FF Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-28 11:00 Hönö IS - Sandarna BK Hönö Arena 22
2019-09-28 12:15 Torslanda IK - Backatorp IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-29 13:30 Södra Skärgårdens IK - Slottsskogen/Godhem IF Donsövallen 12
Omgång 7
2019-10-05 10:00 Lundby IF - Torslanda IK Färjenäsplan
2019-10-05 12:00 Proletären FF - Södra Skärgårdens IK Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Backatorp IF - Hönö IS Backavallen 12 Konstgräs
2019-10-05 13:00 Sandarna BK - Kållered SK Sannaplan 2
2019-10-07 17:10 IF Mölndal Fotboll - Slottsskogen/Godhem IF Enerbacksplan Gräs 7M7