Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsjön SK Omar Isa Abdi 0760685998 Röd. Svart röd
Floda BoIF Lotta Simonsson 0707688992 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Gunnilse IS Mellat Abosh 0736642127 Röd/Blå/Röda
Hermansby IF Jan Mikael Fritzén 0709648480 Gul/Svart/Gul
Härryda IF Claes Hultback 0707896591 Grön/Vit/Grön
Kode IF Johanna Thörn Nordstrand 0708775368 gul/Svart/gul
Lekstorps IF Cathrine Svensson +46708422640 Grön/Vit/Grön
Mölnlycke IF Vit Clas Landersjö 0734349130 Gul, Svart, Gul
Nol IK/Ahlafors IF Mikael Börjesson 0707520569 Blå/Vita/blå/vita
Nödinge SK Fotboll Vit Daniel Karlsson 0761453290 Vit/Blå/Vit
Stenkullen GoIK Bo Alexandersson Röd/Blå/Röd
Utbynäs SK Roberth Börve 0707254823 Gul, Blå, Gula
Älvängens IK Patrik Andersson 0701836443 Vit/Blå/Blå
Öjersjö IF Mats Ahlin 0738002730 Vit, Blå, Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-22 18:30 Floda BoIF - Kode IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-08-24 09:30 Stenkullen GoIK - Lekstorps IF Stenkullens IP 22 KG
2019-08-24 10:30 Nol IK/Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-08-24 11:15 Älvängens IK - Härryda IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-08-24 13:00 Mölnlycke IF Vit - Hermansby IF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-08-28 18:15 Bergsjön SK - Gunnilse IS Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-08-28 18:30 Utbynäs SK - Öjersjö IF Kviberg 3:2 gräs 7M7
Omgång 8
2019-08-29 18:15 Härryda IF - Mölnlycke IF Vit Härryda 21
2019-08-31 10:00 Lekstorps IF - Utbynäs SK LP Idrottsplats 12
2019-08-31 10:00 Hermansby IF - Bergsjön SK Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-08-31 11:00 Nol IK/Ahlafors IF - Stenkullen GoIK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Öjersjö IF - Älvängens IK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-31 12:15 Kode IF - Nödinge SK Fotboll Vit Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-05 17:30 Gunnilse IS - Floda BoIF Hjällbovallen 22 konstgräs
Omgång 9
2019-09-07 10:00 Gunnilse IS - Kode IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-07 11:00 Älvängens IK - Lekstorps IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-08 11:30 Stenkullen GoIK - Nödinge SK Fotboll Vit Stenkullens IP 22 KG
2019-09-09 17:45 Mölnlycke IF Vit - Öjersjö IF Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-09-11 18:15 Utbynäs SK - Nol IK/Ahlafors IF Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-11 18:15 Bergsjön SK - Härryda IF Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-09-17 18:30 Floda BoIF - Hermansby IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
Omgång 10
2019-09-12 18:30 Härryda IF - Floda BoIF Härryda 21
2019-09-14 10:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Utbynäs SK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Nol IK/Ahlafors IF - Älvängens IK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Hermansby IF - Gunnilse IS Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-14 11:00 Lekstorps IF - Mölnlycke IF Vit LP Idrottsplats 12
2019-09-14 12:00 Öjersjö IF - Bergsjön SK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Kode IF - Stenkullen GoIK Kode IP 31 Konstgräs
Omgång 11
2019-09-21 10:00 Älvängens IK - Nödinge SK Fotboll Vit Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Hermansby IF - Kode IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-21 11:00 Gunnilse IS - Härryda IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-09-21 13:00 Mölnlycke IF Vit - Nol IK/Ahlafors IF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-24 18:00 Floda BoIF - Öjersjö IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-09-25 17:45 Utbynäs SK - Stenkullen GoIK Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-09-25 18:15 Bergsjön SK - Lekstorps IF Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 12
2019-09-26 18:30 Härryda IF - Hermansby IF Härryda 21
2019-09-28 11:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Mölnlycke IF Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2019-09-28 11:30 Stenkullen GoIK - Älvängens IK Stenkullens IP 22 KG
2019-09-28 12:00 Öjersjö IF - Gunnilse IS Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-28 15:00 Nol IK/Ahlafors IF - Bergsjön SK Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2019-09-29 10:30 Kode IF - Utbynäs SK Kode IP 32 Konstgräs
2019-09-30 18:00 Lekstorps IF - Floda BoIF LP Idrottsplats 12
Omgång 13
2019-10-03 18:30 Härryda IF - Kode IF Härryda 21
2019-10-05 10:00 Älvängens IK - Utbynäs SK Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-10-05 10:00 Gunnilse IS - Lekstorps IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-10-05 11:15 Hermansby IF - Öjersjö IF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-10-05 13:00 Mölnlycke IF Vit - Stenkullen GoIK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-10-06 11:00 Floda BoIF - Nol IK/Ahlafors IF Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2019-10-09 17:00 Bergsjön SK - Nödinge SK Fotboll Vit Kviberg 3:3 gräs 7M7