Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp D Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Robert Larsson 0709102420 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF Blå Malena Inglis 0706147723 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF Vit Malena Inglis 0706147723 Blå/Vit, Blå, Blå
Hjuviks AIK Michael Tranmo Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hovås Billdal IF Blå Kristoffer Lind Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF Röd Mattias Albrektsson 0705958024 Vit/vit/vit
IF Väster Orange Johan Schönborg 0705280680 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Johan Schönborg 0705280680 Orange/Svart/Orange
IK Zenith Grön Henrik Gustafsson 0703253636 Grön/Vit/Grön
IK Zenith Vit Henrik Gustafsson 0703253636 Grön/Vit/Grön
Jonsereds IF Johan Wahlberg 0709481086 Gul/Svart och blå shorts
Kungälvs FF Grön Jim Sandelin 0736820675 Grön/vit (Celtic)/Vit/Vit
Kungälvs FF Vit Jim Sandelin 0736820675 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Landvetter IF 2003 Röd Emil Engvall 0703136943 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Emil Engvall 0703136943 Röd/Vit/Vit
Lerums IS Lag 1 Erik Svanberg 0761882700 lila/vit/lila
Lerums IS Lag 2 Stefan Gustavsson Klintberg 0709271806 lila/vit/lila
Romelanda UF Peter Rodhe 0734122688 Gul/Svart/Gul/Svarta
Solängens BK Mikael Isik 0760559726 Vit/Vit/Vita
Sävedalens IF Patrick Gillmor 0725101464 Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Röd Malin Eenfeldt Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS Vit Malin Eenfeldt Röd/Vit, Blå, Röd
Ösets BK Jens Strand 0707500215 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Sävedalens IF - Eriksbergs IF Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-08-24 10:00 IF Väster Orange - IK Zenith Grön Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-24 10:00 Kungälvs FF Grön - Landvetter IF 2003 Röd Klövervallen 12
2019-08-24 11:15 Lerums IS Lag 1 - Jonsereds IF Hulan
2019-08-24 11:15 IF Väster Svart - IK Zenith Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Solängens BK - Eriksbergs IF Blå Eklandavallen 12
2019-08-25 11:45 Lerums IS Lag 2 - Romelanda UF Hulan
2019-08-25 12:30 Kungälvs FF Vit - Landvetter IF 2003 Vit Klövervallen 11
2019-08-25 16:00 Ytterby IS Vit - BK Häcken Ytterns IP 31
2019-08-28 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Jonsereds IF Billdalsvallen 1B
2019-08-28 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Hjuviks AIK Billdalsvallen 1A
Omgång 2
2019-08-31 10:00 IF Väster Svart - Lerums IS Lag 2 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-08-31 11:15 IF Väster Orange - Lerums IS Lag 1 Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-01 09:00 Landvetter IF 2003 Vit - IK Zenith Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-01 10:00 Hjuviks AIK - Solängens BK Hästevik 7M7
2019-09-01 11:00 Ösets BK - Hovås Billdal IF Blå Gröna Vallen 12
2019-09-01 13:00 Landvetter IF 2003 Röd - IK Zenith Grön Landvetter IP A-plan 12
2019-09-01 13:30 Eriksbergs IF Blå - Ytterby IS Vit Rosenhill 12
2019-09-01 14:45 Eriksbergs IF Vit - Ytterby IS Röd Rosenhill 12
2019-09-01 15:30 Romelanda UF - Hovås Billdal IF Röd Romevi 22 Gräs
2019-09-01 16:30 BK Häcken - Kungälvs FF Grön Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-28 11:00 Jonsereds IF - Sävedalens IF Jonsereds IP 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-07 10:00 Sävedalens IF - Romelanda UF Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-07 10:00 Kungälvs FF Grön - Eriksbergs IF Blå Klövervallen 12
2019-09-07 11:15 Lerums IS Lag 2 - Landvetter IF 2003 Vit Hulan
2019-09-07 11:15 Kungälvs FF Vit - Eriksbergs IF Vit Klövervallen 12
2019-09-07 12:15 IK Zenith Grön - BK Häcken Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-08 12:00 Solängens BK - Ösets BK Eklandavallen 12
2019-09-08 13:30 Lerums IS Lag 1 - Landvetter IF 2003 Röd Hulan
2019-09-10 18:30 Ytterby IS Vit - Hjuviks AIK Ytterns IP 31
2019-09-11 17:15 Hovås Billdal IF Röd - IF Väster Svart Billdalsvallen 1B
2019-09-11 18:30 Hovås Billdal IF Blå - IF Väster Orange Billdalsvallen 1A
2019-09-12 18:45 Ytterby IS Röd - Jonsereds IF Ytterns IP 32
Omgång 4
2019-09-14 10:30 Solängens BK - IF Väster Orange Eklandavallen 12
2019-09-14 11:00 Jonsereds IF - Kungälvs FF Vit Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-09-14 12:15 Eriksbergs IF Vit - IK Zenith Vit Rosenhill 12
2019-09-14 12:45 IF Väster Svart - Sävedalens IF Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 13:30 Eriksbergs IF Blå - IK Zenith Grön Rosenhill 12
2019-09-14 13:45 Landvetter IF 2003 Vit - Hovås Billdal IF Röd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-14 14:00 BK Häcken - Lerums IS Lag 1 Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-15 11:30 Landvetter IF 2003 Röd - Hovås Billdal IF Blå Landvetter IP A-plan 11
2019-09-16 18:15 Hjuviks AIK - Kungälvs FF Grön Hästevik 7M7
2019-09-17 18:30 Ösets BK - Ytterby IS Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-19 18:15 Romelanda UF - Ytterby IS Röd Romevi 22 Gräs
Omgång 5
2019-09-21 10:00 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Lerums IS Lag 1 - Eriksbergs IF Blå Hulan
2019-09-21 11:15 Lerums IS Lag 2 - Eriksbergs IF Vit Hulan
2019-09-21 11:15 Kungälvs FF Vit - Romelanda UF Klövervallen 12
2019-09-21 12:30 Ytterby IS Vit - IF Väster Orange Ytterns IP 32
2019-09-21 13:45 Ytterby IS Röd - IF Väster Svart Ytterns IP 32
2019-09-21 15:00 IK Zenith Vit - Jonsereds IF Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-21 15:00 IK Zenith Grön - Hjuviks AIK Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-09-22 12:00 Kungälvs FF Grön - Ösets BK Klövervallen 12
2019-09-22 14:00 Solängens BK - Landvetter IF 2003 Röd Eklandavallen 12
2019-09-25 17:50 Hovås Billdal IF Blå - BK Häcken Billdalsvallen 1A
Omgång 6
2019-09-25 18:15 Hjuviks AIK - Lerums IS Lag 1 Hästevik 7M7
2019-09-28 10:00 IF Väster Svart - Kungälvs FF Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-28 11:15 IF Väster Orange - Kungälvs FF Grön Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Landvetter IF 2003 Vit - Ytterby IS Röd Landvetter IP B-plan 22
2019-09-28 12:15 Eriksbergs IF Vit - Hovås Billdal IF Röd Rosenhill 12
2019-09-28 13:15 Ösets BK - IK Zenith Grön Gröna Vallen 12
2019-09-28 13:30 Eriksbergs IF Blå - Hovås Billdal IF Blå Rosenhill 12
2019-09-28 14:00 BK Häcken - Solängens BK Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 11:30 Landvetter IF 2003 Röd - Ytterby IS Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-09-29 13:00 Romelanda UF - IK Zenith Vit Romevi 22 Gräs
2019-10-13 11:30 Jonsereds IF - Lerums IS Lag 2 Jonsereds IP 22 Konstgräs
Omgång 7
2019-10-02 17:30 Hovås Billdal IF Röd - Kungälvs FF Vit Billdalsvallen 1B
2019-10-02 17:30 Hovås Billdal IF Blå - Kungälvs FF Grön Billdalsvallen 1A
2019-10-05 10:00 Sävedalens IF - IK Zenith Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-10-05 10:00 IF Väster Svart - Eriksbergs IF Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-05 11:15 Ytterby IS Röd - Lerums IS Lag 2 Ytterns IP 32
2019-10-05 11:15 Ytterby IS Vit - Lerums IS Lag 1 Ytterns IP 31
2019-10-05 11:15 IF Väster Orange - Eriksbergs IF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Landvetter IF 2003 Vit - Jonsereds IF Landvetter IP A-plan 12
2019-10-05 12:00 Ösets BK - BK Häcken Gröna Vallen 12
2019-10-06 12:45 Landvetter IF 2003 Röd - Hjuviks AIK Landvetter IP A-plan 12
2019-10-06 14:00 Solängens BK - IK Zenith Grön Eklandavallen 12
Omgång 8
2019-10-12 10:00 Kungälvs FF Vit - Ytterby IS Röd Klövervallen 12
2019-10-12 11:15 Lerums IS Lag 2 - Sävedalens IF Hulan
2019-10-12 12:15 Eriksbergs IF Vit - Romelanda UF Rosenhill 12
2019-10-12 13:30 IK Zenith Vit - Hovås Billdal IF Röd Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)