Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Eriksbergs IF 1 Ingmar Jacobsson +46735163201 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Ingmar Jacobsson +46735163201 Blå/Vit, Blå, Blå
Hermansby IF Gul Linda Söderström 0707505387 Gul, Svart, Gul
Hermansby IF Svart Linda Söderström 0707505387 Gul, Svart, Gul
Hönö IS Niclas Kling 0709712516 Röd/Röd/Röd
Kareby IS Johanna Svensson 0733106877 Röd. (svart Kareby/Kode)/Blå. (svart Kareby/Kode)/Röda.(svart Kareby/Kode)
Lundby IF Sofia Wedham 0700825581 Grön/vit/gröna
Nödinge SK Fotboll Jeanette Stentoft 0706457996 blå blå vit
Romelanda UF Ola Martinsson 0736225322 Gul/Svart/Gul/Svarta
Torslanda IK 1 Susanne Lekberg +705375539 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 2 Susanne Lekberg +705375539 Röd/Röd/Röd
Ytterby IS Blå Fredrik Magnusson 0730802904 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Fredrik Magnusson 0730802904 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Marie Nordquist 0703077719 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 16:30 Romelanda UF - Ytterby IS Röd Romevi 22 Gräs
2019-04-27 11:15 Hermansby IF Gul - Eriksbergs IF 2 Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-04-27 11:15 Hermansby IF Svart - Kareby IS Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-04-28 11:00 Ytterby IS Blå - Eriksbergs IF 1 Ytterns IP 32
2019-04-28 11:15 Älvängens IK - Hönö IS Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-04-28 12:15 Torslanda IK 1 - Lundby IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-04-28 13:30 Torslanda IK 2 - Nödinge SK Fotboll Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Ytterby IS Röd - Hermansby IF Svart Ytterns IP 32
2019-05-05 10:00 Nödinge SK Fotboll - Älvängens IK Vimmervi 21 Konstgräs
2019-05-05 11:00 Kareby IS - Torslanda IK 1 Kareby Hed 12
2019-05-05 11:00 Hönö IS - Hermansby IF Gul Hönö Arena 22
2019-05-05 11:15 Lundby IF - Torslanda IK 2 Färjenäsplan
2019-05-05 12:15 Eriksbergs IF 1 - Romelanda UF Rosenhill 11
2019-05-05 12:15 Eriksbergs IF 2 - Ytterby IS Blå Rosenhill 12
Omgång 3
2019-05-12 10:00 Hermansby IF Gul - Nödinge SK Fotboll Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-12 10:30 Älvängens IK - Lundby IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-05-12 11:00 Hönö IS - Eriksbergs IF 2 Hönö Arena 22
2019-05-12 11:15 Hermansby IF Svart - Eriksbergs IF 1 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-12 12:15 Torslanda IK 1 - Ytterby IS Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-12 13:30 Torslanda IK 2 - Kareby IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-12 17:30 Romelanda UF - Ytterby IS Blå Romevi 22 Gräs
Omgång 4
2019-05-19 10:00 Ytterby IS Blå - Hermansby IF Svart Ytterns IP 32
2019-05-19 10:00 Kareby IS - Älvängens IK Kareby Hed 12
2019-05-19 11:15 Ytterby IS Röd - Torslanda IK 2 Ytterns IP 32
2019-05-19 11:30 Nödinge SK Fotboll - Hönö IS Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-19 12:15 Eriksbergs IF 1 - Torslanda IK 1 Rosenhill 11
2019-05-19 12:15 Eriksbergs IF 2 - Romelanda UF Rosenhill 12
2019-05-19 12:30 Lundby IF - Hermansby IF Gul Färjenäsplan
Omgång 5
2019-05-26 10:00 Älvängens IK - Ytterby IS Röd Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-05-26 10:00 Hermansby IF Svart - Romelanda UF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-26 11:00 Hönö IS - Lundby IF Hönö Arena 22
2019-05-26 11:15 Hermansby IF Gul - Kareby IS Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-05-26 11:15 Nödinge SK Fotboll - Eriksbergs IF 2 Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-26 12:15 Torslanda IK 1 - Ytterby IS Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-26 13:30 Torslanda IK 2 - Eriksbergs IF 1 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 6
2019-06-16 10:00 Ytterby IS Röd - Hermansby IF Gul Ytterns IP 32
2019-06-16 11:00 Kareby IS - Hönö IS Kareby Hed 12
2019-06-16 11:00 Lundby IF - Nödinge SK Fotboll Färjenäsplan
2019-06-16 11:15 Ytterby IS Blå - Torslanda IK 2 Ytterns IP 32
2019-06-16 12:15 Eriksbergs IF 1 - Älvängens IK Rosenhill 11
2019-06-16 12:15 Eriksbergs IF 2 - Hermansby IF Svart Rosenhill 12
2019-06-16 17:30 Romelanda UF - Torslanda IK 1 Romevi 22 Gräs