Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Anna Egefalk 0721801262 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Anna Egefalk 0721801262 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF 1 Ingmar Jacobsson +46735163201 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Ingmar Jacobsson +46735163201 Blå/Vit, Blå, Blå
Hermansby IF Linda Söderström 0707505387 Gul, Svart, Gul
Hönö IS Niclas Kling 0709712516 Röd/Röd/Röd
Kareby IS Johanna Svensson 0733106877 Röd. (svart Kareby/Kode)/Blå. (svart Kareby/Kode)/Röda.(svart Kareby/Kode)
Kungälvs FF Jim Sandelin 0736820675 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kärra KIF Blå Evelynn Nilsson 0739428668 Gul, Blå, Gula
Kärra KIF Gul Evelynn Nilsson 0739428668 Gul/Blå/Gula
Romelanda UF Ola Martinsson 0736225322 Gul/Svart/Gul/Svarta
Torslanda IK 1 Susanne Lekberg +705375539 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 2 Susanne Lekberg +705375539 Röd/Röd/Röd
Ytterby IS Blå Fredrik Magnusson 0730802904 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Fredrik Magnusson 0730802904 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Marie Nordquist 0703077719 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 13:30 Torslanda IK 1 - Kärra KIF Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-24 14:45 Torslanda IK 2 - Kärra KIF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-25 10:00 Hermansby IF - Romelanda UF Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Ytterby IS Blå - Älvängens IK Ytterns IP 32
2019-08-25 11:15 Ytterby IS Röd - Hönö IS Ytterns IP 32
2019-08-25 12:15 Eriksbergs IF 1 - BK Häcken Gul Rosenhill 11
2019-08-25 12:15 Eriksbergs IF 2 - BK Häcken Svart Rosenhill 12
2019-09-03 18:00 Kareby IS - Kungälvs FF Kareby Hed 12
Omgång 2
2019-08-29 18:00 Kareby IS - Torslanda IK 2 Kareby Hed 12
2019-09-01 12:00 Kärra KIF Gul - Ytterby IS Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-01 12:15 Eriksbergs IF 1 - Hermansby IF Rosenhill 11
2019-09-01 12:15 Eriksbergs IF 2 - Kungälvs FF Rosenhill 12
2019-09-01 13:15 Kärra KIF Blå - Ytterby IS Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-01 14:00 BK Häcken Svart - Hönö IS Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-01 15:15 BK Häcken Gul - Älvängens IK Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-01 18:30 Romelanda UF - Torslanda IK 1 Romevi 22 Gräs
Omgång 3
2019-09-07 12:15 Torslanda IK 2 - Eriksbergs IF 1 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-07 13:30 Torslanda IK 1 - Eriksbergs IF 2 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-08 10:00 Hermansby IF - BK Häcken Svart Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-08 10:00 Kungälvs FF - BK Häcken Gul Klövervallen 12
2019-09-08 10:00 Ytterby IS Blå - Kareby IS Ytterns IP 31
2019-09-08 10:00 Hönö IS - Kärra KIF Gul Hönö Arena 22
2019-09-08 10:00 Älvängens IK - Kärra KIF Blå Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-08 11:15 Ytterby IS Röd - Romelanda UF Ytterns IP 31
Omgång 4
2019-09-15 10:00 Kungälvs FF - Torslanda IK 1 Klövervallen 12
2019-09-15 11:00 Kareby IS - Hönö IS Kareby Hed 12
2019-09-15 11:15 Hermansby IF - Torslanda IK 2 Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-15 12:15 Eriksbergs IF 1 - Ytterby IS Blå Rosenhill 11
2019-09-15 12:15 Eriksbergs IF 2 - Ytterby IS Röd Rosenhill 12
2019-09-15 14:00 BK Häcken Svart - Kärra KIF Gul Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-15 15:15 BK Häcken Gul - Kärra KIF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-15 18:00 Romelanda UF - Älvängens IK Romevi 22 Gräs
Omgång 5
2019-09-21 10:00 Ytterby IS Blå - Hermansby IF Ytterns IP 32
2019-09-21 11:15 Ytterby IS Röd - Kungälvs FF Ytterns IP 32
2019-09-21 12:00 Kärra KIF Gul - Kareby IS Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-21 13:15 Kärra KIF Blå - Romelanda UF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-09-22 10:00 Älvängens IK - Eriksbergs IF 2 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-09-22 11:00 Hönö IS - Eriksbergs IF 1 Hönö Arena 22
2019-09-22 13:30 Torslanda IK 1 - BK Häcken Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-22 14:45 Torslanda IK 2 - BK Häcken Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 6
2019-09-29 10:00 Kungälvs FF - Älvängens IK Klövervallen 12
2019-09-29 11:15 Hermansby IF - Hönö IS Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-29 12:15 Eriksbergs IF 1 - Kärra KIF Gul Rosenhill 11
2019-09-29 12:15 Eriksbergs IF 2 - Kärra KIF Blå Rosenhill 12
2019-09-29 12:15 Torslanda IK 2 - Ytterby IS Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-29 13:30 Torslanda IK 1 - Ytterby IS Röd Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-29 14:45 BK Häcken Svart - Kareby IS Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-29 16:00 BK Häcken Gul - Romelanda UF Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 7
2019-10-06 10:00 Ytterby IS Blå - BK Häcken Svart Ytterns IP 31
2019-10-06 10:00 Älvängens IK - Torslanda IK 1 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Kareby IS - Eriksbergs IF 1 Kareby Hed 12
2019-10-06 11:00 Hönö IS - Torslanda IK 2 Hönö Arena 22
2019-10-06 11:15 Ytterby IS Röd - BK Häcken Gul Ytterns IP 31
2019-10-06 12:00 Kärra KIF Blå - Kungälvs FF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-10-06 13:15 Kärra KIF Gul - Hermansby IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-10-06 17:00 Romelanda UF - Eriksbergs IF 2 Romevi 22 Gräs