Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Patrick Hansén 0739014111 Orange/Svart/Orange
Hovås Billdal IF Röd Andreas Rosbecker D'Arienzo 0733339313 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF Vit Annika Wieselgren Vit/vit/vit
IFK Hindås Sofia Alvarsson 0707721484 vit/Blå/Blå
Kungsladugårds BK Erik Jandersson Vinröd, Vita, Vita
Kållered SK blå Mikael Kihlström Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Mikael Kihlström Blå/Blå/Blå
Lindome GIF Jeanette Hugosson 0738548831 0738548831 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF 1 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF 2 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Martin Dahl 0729707107 Vinröda/vita/vinröda
Qviding FIF Vinröd Max Lind Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Max Lind Vinröd, Vit, Vit
Slottsskogen/Godhem IF Frida Johansson +46734426142 VIT, VIT, VIT
Solängens BK Carl-Johan Winsth 0708989437 Vit/Vit/Vita
Ösets BK Peter Forsblad gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 11:15 Lindome GIF - Solängens BK Lindevi 32 Konstgräs
2019-08-24 13:15 Ösets BK - Mölnlycke IF 1 Gröna Vallen 12
2019-08-26 18:15 Hovås Billdal IF Vit - Slottsskogen/Godhem IF Billdalsvallen 1B
2019-08-26 18:15 Hovås Billdal IF Röd - Azalea BK Billdalsvallen 1A
2019-08-26 18:15 IFK Hindås - Mölnlycke IF 2 Fagervallen 22 Konstgräs
2019-08-26 18:30 Kållered SK vit - Qviding FIF Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-08-26 18:30 Kållered SK blå - Qviding FIF Vinröd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-08-26 19:00 Näsets SK - Kungsladugårds BK Stavdal Arena
Omgång 8
2019-09-01 10:00 Lindome GIF - Azalea BK Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF 2 Skatås 22
2019-09-01 12:15 Ösets BK - Kungsladugårds BK Gröna Vallen 12
2019-09-01 13:15 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF 1 Skatås 23
2019-09-02 18:30 IFK Hindås - Solängens BK Fagervallen 22 Konstgräs
2019-09-02 18:30 Hovås Billdal IF Vit - Kållered SK vit Billdalsvallen 1B
2019-09-02 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Kållered SK blå Billdalsvallen 1A
2019-09-02 19:00 Näsets SK - Slottsskogen/Godhem IF Stavdal Arena
Omgång 9
2019-09-08 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Ösets BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-08 12:00 Azalea BK - IFK Hindås Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-08 13:15 Solängens BK - Mölnlycke IF 2 Eklandavallen 12
2019-09-09 18:30 Kungsladugårds BK - Mölnlycke IF 1 Sjöbaren Arena
2019-09-09 18:30 Kållered SK vit - Näsets SK Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-09 18:30 Kållered SK blå - Lindome GIF Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-09-09 18:30 Hovås Billdal IF Vit - Qviding FIF Vit Billdalsvallen 1B
2019-09-09 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Qviding FIF Vinröd Billdalsvallen 1A
Omgång 10
2019-09-15 10:00 Lindome GIF - Hovås Billdal IF Röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Qviding FIF Vit - Kungsladugårds BK Skatås 23
2019-09-15 12:00 Qviding FIF Vinröd - Solängens BK Skatås 22
2019-09-15 12:30 Ösets BK - Kållered SK vit Gröna Vallen 12
2019-09-15 13:00 Mölnlycke IF 1 - Slottsskogen/Godhem IF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-15 14:15 Mölnlycke IF 2 - Azalea BK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-16 18:30 IFK Hindås - Kållered SK blå Fagervallen 22 Konstgräs
2019-09-16 19:00 Näsets SK - Hovås Billdal IF Vit Stavdal Arena
Omgång 11
2019-09-21 10:30 Azalea BK - Solängens BK Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Lindome GIF - Qviding FIF Vinröd Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-22 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Kungsladugårds BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-23 17:50 Kållered SK vit - Mölnlycke IF 1 Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-23 17:50 Kållered SK blå - Mölnlycke IF 2 Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-09-23 19:00 Näsets SK - Qviding FIF Vit Stavdal Arena
2019-09-24 17:50 Hovås Billdal IF Vit - Ösets BK Billdalsvallen 1B
2019-09-24 17:50 Hovås Billdal IF Röd - IFK Hindås Billdalsvallen 1A
Omgång 12
2019-09-28 10:45 Ösets BK - Näsets SK Gröna Vallen 12
2019-09-29 12:00 Qviding FIF Vinröd - Azalea BK Skatås 22
2019-09-29 13:00 Mölnlycke IF 1 - Hovås Billdal IF Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-29 13:15 Qviding FIF Vit - Slottsskogen/Godhem IF Skatås 23
2019-09-29 13:15 Solängens BK - Kållered SK blå Eklandavallen 12
2019-09-29 14:15 Mölnlycke IF 2 - Hovås Billdal IF Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-30 18:30 Kungsladugårds BK - Kållered SK vit Sjöbaren Arena
2019-09-30 18:30 IFK Hindås - Lindome GIF Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 13
2019-10-03 17:15 Kållered SK vit - Slottsskogen/Godhem IF Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-10-03 17:15 Kållered SK blå - Azalea BK Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-10-03 17:30 Hovås Billdal IF Vit - Kungsladugårds BK Billdalsvallen 1B
2019-10-06 11:15 Lindome GIF - Mölnlycke IF 2 Lindevi 32 Konstgräs
2019-10-06 11:15 Ösets BK - Qviding FIF Vit Gröna Vallen 12
2019-10-07 18:30 IFK Hindås - Qviding FIF Vinröd Fagervallen 22 Konstgräs
2019-10-07 19:00 Näsets SK - Mölnlycke IF 1 Stavdal Arena
2019-10-10 17:00 Hovås Billdal IF Röd - Solängens BK Billdalsvallen 1A