Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
Jitex Mölndal BK Lila Daniel Bremell 0708185448 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Daniel Bremell 0708185448 Lila, Lila, Lila
Kållered SK Blå Daniel Karlsson Blå, Blå, Blå
Kållered SK Gul Daniel Karlsson Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Svart Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK 1 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 2 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK Gul Lindevi 6
2019-04-25 18:15 Lindome GIF Vit - Kållered SK Blå Lindevi 5
2019-04-25 18:30 Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Vällsjöplan bortre
2019-04-25 18:30 Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Röd Vällsjöplan bortre
2019-04-25 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Näsets SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-25 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-25 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Solängens BK 1 Landvetter IP A-plan 12
2019-04-25 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Solängens BK 2 Landvetter IP A-plan 11
Omgång 2
2019-05-02 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-02 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-02 18:30 Solängens BK 2 - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-02 18:30 Solängens BK 1 - Näsets SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-02 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP A-plan 12
2019-05-02 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Mölnlycke IF Svart Landvetter IP A-plan 11
2019-05-02 18:45 Kållered SK Blå - Jitex Mölndal BK Vit Kållered Sportcenter 2
2019-05-02 18:45 Kållered SK Gul - Jitex Mölndal BK Lila Kållered Sportcenter 2
Omgång 3
2019-05-09 18:15 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Lindevi 6
2019-05-09 18:15 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Lila Lindevi 4
2019-05-09 18:30 Mölnlycke IF Gul - Solängens BK 2 Vällsjöplan bortre
2019-05-09 18:30 Mölnlycke IF Svart - Solängens BK 1 Vällsjöplan bortre
2019-05-09 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - IF Mölndal Fotboll Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-09 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-09 19:00 Näsets SK Vinröd - Kållered SK Blå Stavdal Arena
2019-05-09 19:00 Näsets SK Vit - Kållered SK Gul Stavdal Arena
Omgång 4
2019-05-16 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Näsets SK Vinröd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-16 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Näsets SK Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-16 18:30 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Svart Vällsjöplan bortre
2019-05-16 18:30 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Vit Vällsjöplan bortre
2019-05-16 18:30 Solängens BK 2 - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 18:30 Solängens BK 1 - Kållered SK Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Jitex Mölndal BK Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-05-16 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP A-plan 11
Omgång 5
2019-05-23 18:15 Lindome GIF Svart - Solängens BK 2 Lindevi 6
2019-05-23 18:15 Lindome GIF Vit - Solängens BK 1 Lindevi 4
2019-05-23 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-23 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-23 18:45 Kållered SK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Kållered Sportcenter 2
2019-05-23 18:45 Kållered SK Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Kållered Sportcenter 2
2019-05-23 19:00 Näsets SK Vinröd - Landvetter IF 2003 Rosa Stavdal Arena
2019-05-23 19:00 Näsets SK Vit - Landvetter IF 2003 Lila Stavdal Arena
Omgång 6
2019-05-26 17:30 Solängens BK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-26 17:30 Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-28 18:15 Lindome GIF Svart - Jitex Mölndal BK Vit Lindevi 6
2019-05-28 18:15 Lindome GIF Vit - Jitex Mölndal BK Lila Lindevi 5
2019-05-28 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Kållered SK Blå Landvetter IP A-plan 12
2019-05-28 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Kållered SK Gul Landvetter IP A-plan 11
2019-05-29 18:00 Mölnlycke IF Gul - Näsets SK Vinröd Vällsjöplan bortre
2019-05-29 18:00 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Vit Vällsjöplan bortre
Omgång 7
2019-06-04 17:30 Jitex Mölndal BK Vit - Solängens BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-04 17:30 Jitex Mölndal BK Lila - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-04 18:15 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IF 2003 Rosa Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-04 18:15 IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IF 2003 Lila Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-04 18:45 Kållered SK Blå - Mölnlycke IF Gul Kållered Sportcenter 2
2019-06-04 18:45 Kållered SK Gul - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter 2
2019-06-04 19:00 Näsets SK Vinröd - Lindome GIF Svart Stavdal Arena
2019-06-04 19:00 Näsets SK Vit - Lindome GIF Vit Stavdal Arena
Omgång 8
2019-06-13 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-13 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-13 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:45 Kållered SK Blå - Lindome GIF Svart Kållered Sportcenter 2
2019-06-13 18:45 Kållered SK Gul - Lindome GIF Vit Kållered Sportcenter 2
2019-06-13 19:00 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Vit Stavdal Arena
2019-06-13 19:00 Näsets SK Vit - Jitex Mölndal BK Lila Stavdal Arena