Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Evelina Prytz 0708270651 Orange/Svart/Orange
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Mats Pehrsson Vit/Vit/Vita
IFK Hindås Bernard Fuller 0761497182 vit/Blå/Blå
Jitex Mölndal BK Lila Daniel Bremell 0708185448 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Vit Daniel Bremell 0708185448 Lila, Lila, Lila
Kållered SK Blå Daniel Karlsson Blå, Blå, Blå
Kållered SK Vit Daniel Karlsson Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 Blå Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Grön Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Lila Joel Rask Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Rosa Joel Rask Röd/Vit/Vit
Lindome GIF Rosa Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Svart Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Gul Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF vit Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Christina Andersson Wallberg vinröda/Vita/Vinröda
Solängens BK 1 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 2 Johanna Larsson 0708614909 Vit/Vit/Vita
Örgryte IS FF Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-21 18:00 Azalea BK - IFK Hindås Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Örgryte IS FF - IF Mölndal Fotboll Röd ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF vit - IF Mölndal Fotboll Vit Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF Svart - Kållered SK Blå Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Vit Vällsjöplan bortre
2019-08-22 18:30 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Lila Lindevi 6
2019-08-22 18:30 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Grön Lindevi 5
2019-08-22 19:00 Näsets SK Vinröd - Jitex Mölndal BK Lila Stavdal Arena
2019-08-22 19:00 Näsets SK Vit - Jitex Mölndal BK Vit Stavdal Arena
Omgång 2
2019-08-29 18:30 IFK Hindås - Mölnlycke IF Gul Fagervallen 21 Konstgräs
2019-08-29 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-29 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Solängens BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-08-29 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-29 18:30 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Lindome GIF Rosa Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Azalea BK Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Kållered SK Blå - Näsets SK Vinröd Kållered Sportcenter 2
2019-08-29 18:45 Kållered SK Vit - Näsets SK Vit Kållered Sportcenter 2
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Örgryte IS FF Landvetter IP A-plan 12
2019-08-29 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Mölnlycke IF vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2019-09-04 18:00 Azalea BK - IF Mölndal Fotboll Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:15 Lindome GIF Rosa - IF Mölndal Fotboll Röd Lindevi 4
2019-09-05 18:30 Örgryte IS FF - Jitex Mölndal BK Lila ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF vit - Jitex Mölndal BK Vit Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Solängens BK 1 - Kållered SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:30 Solängens BK 2 - Kållered SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Lila Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IF 2003 Grön Vällsjöplan bortre
2019-09-05 18:30 Lindome GIF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Lindevi 6
2019-09-05 18:30 Lindome GIF Vit - Landvetter IF 2003 Blå Lindevi 5
2019-09-05 19:00 Näsets SK Vit - IFK Hindås Stavdal Arena
Omgång 4
2019-09-12 18:30 IFK Hindås - Solängens BK 2 Fagervallen 21 Konstgräs
2019-09-12 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Lindome GIF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-12 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Lindome GIF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-12 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-12 18:30 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Näsets SK Vinröd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Näsets SK Vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Kållered SK Blå - Örgryte IS FF Kållered Sportcenter 2
2019-09-12 18:45 Kållered SK Vit - Mölnlycke IF vit Kållered Sportcenter 2
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Lindome GIF Rosa Landvetter IP A-plan 12
2019-09-12 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Azalea BK Landvetter IP A-plan 12
Omgång 5
2019-09-18 18:00 Azalea BK - Jitex Mölndal BK Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF vit - IFK Hindås Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF Svart - Landvetter IF 2003 Rosa Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Mölnlycke IF Gul - Landvetter IF 2003 Blå Vällsjöplan bortre
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Rosa - Jitex Mölndal BK Lila Lindevi 4
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Svart - Kållered SK Blå Lindevi 6
2019-09-19 18:15 Lindome GIF Vit - Kållered SK Vit Lindevi 5
2019-09-19 18:30 Solängens BK 1 - Landvetter IF 2003 Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-19 18:30 Solängens BK 2 - Landvetter IF 2003 Grön Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-19 19:00 Näsets SK Vinröd - IF Mölndal Fotboll Röd Stavdal Arena
2019-09-19 19:00 Näsets SK Vit - IF Mölndal Fotboll Vit Stavdal Arena
Omgång 6
2019-09-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Solängens BK 1 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-26 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Solängens BK 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-26 18:30 IFK Hindås - Lindome GIF Vit Fagervallen 21 Konstgräs
2019-09-26 18:30 Jitex Mölndal BK Lila - Mölnlycke IF Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-26 18:30 Jitex Mölndal BK Vit - Mölnlycke IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Lila - Örgryte IS FF Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Grön - Mölnlycke IF vit Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Kållered SK Blå - Lindome GIF Rosa Kållered Sportcenter 2
2019-09-26 18:45 Kållered SK Vit - Azalea BK Kållered Sportcenter 2
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Rosa - Näsets SK Vinröd Landvetter IP A-plan 12
2019-09-26 18:45 Landvetter IF 2003 Blå - Näsets SK Vit Landvetter IP A-plan 12
Omgång 7
2019-10-03 18:30 Örgryte IS FF - Mölnlycke IF Svart ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-10-03 18:30 Solängens BK 1 - Lindome GIF Rosa Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-10-03 19:00 Näsets SK Vinröd - Lindome GIF Svart Stavdal Arena