Tabell och resultat - Junior Pojkar Div 4

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-18 14:30 Kode IF/Kareby IS - Jonsereds IF 2 3 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
2019-08-13 18:45 Jonsereds IF 2 - Stenkullen GoIK 0 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-08-11 14:00 Kode IF/Kareby IS - Jonsereds IF 2 11 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2019-08-09 19:00 Ale United - Guldhedens IK 3 - 3 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-08-07 20:15 Stenkullen GoIK - Kode IF/Kareby IS 5 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-06-14 19:15 Kärra KIF 2 - Ale United 6 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-06-10 19:30 Kode IF/Kareby IS - Ale United 2 - 3 Kode IP 3 Konstgräs
2019-06-04 18:30 Jonsereds IF 2 - Stenkullen GoIK 3 - 0 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-06-02 12:15 Kärra KIF 2 - Guldhedens IK 2 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-05-26 13:00 Ale United - Jonsereds IF 2 6 - 1 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-05-25 12:15 Guldhedens IK - Kode IF/Kareby IS 4 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-22 20:15 Stenkullen GoIK - Kärra KIF 2 4 - 6 Stenkullens IP 2 KG
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D FP P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
FP
= Fair play-poäng,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Stenkullen GoIK 9 7 0 2 38-13 25 12 21 5 4 0 1 23-7 16 12 4 3 0 1 15-6 9 9
Guldhedens IK 9 6 2 1 40-20 20 17 20 4 4 0 0 23-5 18 12 5 2 2 1 17-15 2 8
Kärra KIF 2 8 6 1 1 37-26 11 13 19 4 3 1 0 23-10 13 10 4 3 0 1 14-16 -2 9
Kode IF/ Kareby IS 11 4 0 7 38-36 2 17 12 6 2 0 4 22-18 4 6 5 2 0 3 16-18 -2 6
Ale United 10 2 1 7 22-45 -23 13 7 5 1 1 3 14-21 -7 4 5 1 0 4 8-24 -16 3
Jonsereds IF 2 11 2 0 9 23-58 -35 19 6 5 2 0 3 13-19 -6 6 6 0 0 6 10-39 -29 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-20 19:45 Guldhedens IK - Stenkullen GoIK Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-24 13:30 Stenkullen GoIK - Ale United Stenkullens IP 1 Gräs
2019-08-25 13:00 Jonsereds IF 2 - Kärra KIF 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-08-31 14:15 Guldhedens IK - Kode IF/Kareby IS Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-01 11:00 Ale United - Jonsereds IF 2 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-09-08 12:15 Kärra KIF 2 - Guldhedens IK Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-08 14:30 Kode IF/Kareby IS - Ale United Kode IP 3 Konstgräs
2019-09-11 20:15 Stenkullen GoIK - Kode IF/Kareby IS Stenkullens IP 2 KG
2019-09-13 19:00 Ale United - Guldhedens IK Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-09-15 13:00 Jonsereds IF 2 - Kärra KIF 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-09-20 19:15 Kärra KIF 2 - Ale United Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-09-21 14:15 Guldhedens IK - Stenkullen GoIK Guldheden Södra 1 Konstgräs