Spelprogram - DM Damer Slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-26 19:30 130409002 Lunds BOIS (3) - Önnestad BoIF (3) 6 - 3 Gunnesbo Gård A-plan
2019-03-26 19:30 130409003 Västra Karups IF (2) - Uppåkra IF (2) 1 - 2 Västra Karups IP B-plan
2019-03-26 20:00 130409005 Östanå Bruks IF (3) - Åhus IF (2) 1 - 4 Trollavallen konstgräs
2019-03-27 19:00 130409001 Eskilsminne DFF (2) - FC Staffanstorp (2) 2 - 3 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-30 13:00 130409006 IFK Trelleborg FK (2) - Spjutstorps IF (2) 5 - 1 Smygeskolans konstgräsplan, Smygehamn
2019-03-31 13:00 130409004 Skurups AIF (2) - BK Höllviken (2) 2 - 1 Skurups IP, konstgräs
2019-03-31 15:00 130409008 Furulunds IK (2) - Högaborgs BK (3) 1 - 0 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-03-31 16:00 130409007 Hanaskogs IS/IFK Knislinge (3) - Röke IF (2) 2 - 10 Färevallen Konstgräs
Omgång 3
2019-05-15 19:00 130409009 Ifö Bromölla IF (1) - Lunds BOIS (3) WO (3 - 0) Strandängens IP A-plan
2019-05-15 19:00 130409010 IF Limhamn Bunkeflo (Allsv) - IFK Trelleborg FK (2) WO (3 - 0) Limhamns IP, konstgräs
2019-05-15 19:00 130409011 Röke IF (2) - Hammenhögs IF (1) 0 - 2 Röke IP A-plan
2019-05-15 19:00 130409012 Uppåkra IF (2) - Dösjöbro IF (1) OW (0 - 3) Uppåkravallen A-Plan
2019-05-15 19:00 130409013 FC Staffanstorp (2) - Eskilsminne IF (1) 1 - 3 Staffansvallen A-plan
2019-05-15 19:00 130409014 Trelleborgs FF (1) - Furulunds IK (2) 2 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-15 19:00 130409016 Hittarps IK (1) - Skurups AIF (2) 0 - 7 Laröds IP A-plan
2019-05-19 12:00 130409015 Åhus IF (2) - FC Rosengård (Allsv) 2 - 3 Åhus IP A-plan
Omgång 4
2019-06-06 17:00 130409018 Skurups AIF (2) - FC Rosengård (Allsv) 1 - 3 e.f. Skurups IP A-plan
2019-06-12 19:00 130409017 IF Limhamn Bunkeflo (Allsv) - Ifö Bromölla IF (1) 0 - 3 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-06-12 19:00 130409019 Hammenhögs IF (1) - Dösjöbro IF (1) 5 - 2 e.s. Hamondavallen A-plan
2019-06-12 19:00 130409020 Eskilsminne IF (1) - Trelleborgs FF (1) WO (3 - 0) Västergårds IP 5, huvudplan
Omgång 6
2019-07-25 19:15 130409021 Ifö Bromölla IF (1) - Eskilsminne IF (1) 1 - 3 Strandängens IP A-plan
2019-08-28 19:00 130409022 FC Rosengård (Allsv) - Hammenhögs IF (1) 1 - 2 Malmö IP
Omgång 7
2019-09-11 19:00 130409023 Eskilsminne IF (1) - Hammenhögs IF (1) 3 - 0 Harlyckans IP 1