Spelprogram - DM Damer Slutspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken (2) Kenneth Folkesson 040130353 0734386418 Röd/Vit/Svart/Svart
Dösjöbro IF (1) Bo Grafström 046294515 0708962246 Röd/Röd/Röd
Eskilsminne DFF (2) Weine Norberg 0709352672
Eskilsminne IF (1) Weine Norberg 0709352672 Gul/blå/Blå/Gul
FC Rosengård (Allsv) Annika Larsson 0706328657 vit/vit/vit
FC Staffanstorp (2) Ola Leijman 0733941558 Ljusblå/Svart/Svarta
Furulunds IK (2) Thomas Welander 0705408324 gul/svart/gulsvart
Hammenhögs IF (1) Christer Temler 041172771 0736565919 Blå, Vit, Blå
Hanaskogs IS/IFK Knislinge (3) Håkan Ottosson 04463602 0705629402 gul/svart/gul
Hittarps IK (1) Ieva Melanija Kibirkstis 0735949209 Svart/svart/svart
Högaborgs BK (3) Mats Fors 0704129202 grönsvart, svart, Svart
IF Limhamn Bunkeflo (Allsv) Renée Slegers 0702403403 Röd/Svart/Svart
IFK Trelleborg FK (2) Mehmed Celam 041014844 0730711780 blåvitrandig/blå/blå
Ifö Bromölla IF (1) Jens Nilsson 0723944534 vit/svart/vit
Lunds BOIS (3) Christer Johansson 040490584 +46706073445 RödVit Randig/Blå/Vit
Röke IF (2) Julius Sjödahl 0707754442 Röd, Svart, Röd
Skurups AIF (2) Lena Johansson 0703045362 grön/svarta/grön
Spjutstorps IF (2) Jörgen Nilsson 041714939 0725394355 vit, röd, vit
Trelleborgs FF (1) Johan Bauer 0736257416 blå/vit/vit
Uppåkra IF (2) Ulf Hansson 0733370397 Grön/svart/svart
Västra Karups IF (2) Ulrika Ingemarsson 0705263401 grön, vit, vit
Åhus IF (2) Fredrik Olsson 0768793840 Grön/Grön/Grön
Önnestad BoIF (3) Christian Falk 0739774122 Gul, Svart, Gul
Östanå Bruks IF (3) Håkan Arvidsson 0733118828 Blå/Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-26 19:30 130409002 Lunds BOIS (3) - Önnestad BoIF (3) 6 - 3 Gunnesbo Gård A-plan
2019-03-26 19:30 130409003 Västra Karups IF (2) - Uppåkra IF (2) 1 - 2 Västra Karups IP B-plan
2019-03-26 20:00 130409005 Östanå Bruks IF (3) - Åhus IF (2) 1 - 4 Trollavallen konstgräs
2019-03-27 19:00 130409001 Eskilsminne DFF (2) - FC Staffanstorp (2) 2 - 3 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-03-30 13:00 130409006 IFK Trelleborg FK (2) - Spjutstorps IF (2) 5 - 1 Smygeskolans konstgräsplan, Smygehamn
2019-03-31 13:00 130409004 Skurups AIF (2) - BK Höllviken (2) 2 - 1 Skurups IP, konstgräs
2019-03-31 15:00 130409008 Furulunds IK (2) - Högaborgs BK (3) 1 - 0 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2019-03-31 16:00 130409007 Hanaskogs IS/IFK Knislinge (3) - Röke IF (2) 2 - 10 Färevallen Konstgräs
Omgång 3
2019-05-15 19:00 130409009 Ifö Bromölla IF (1) - Lunds BOIS (3) WO (3 - 0) Strandängens IP A-plan
2019-05-15 19:00 130409010 IF Limhamn Bunkeflo (Allsv) - IFK Trelleborg FK (2) WO (3 - 0) Limhamns IP, konstgräs
2019-05-15 19:00 130409011 Röke IF (2) - Hammenhögs IF (1) 0 - 2 Röke IP A-plan
2019-05-15 19:00 130409012 Uppåkra IF (2) - Dösjöbro IF (1) OW (0 - 3) Uppåkravallen A-Plan
2019-05-15 19:00 130409013 FC Staffanstorp (2) - Eskilsminne IF (1) 1 - 3 Staffansvallen A-plan
2019-05-15 19:00 130409014 Trelleborgs FF (1) - Furulunds IK (2) 2 - 0 Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-05-15 19:00 130409016 Hittarps IK (1) - Skurups AIF (2) 0 - 7 Laröds IP A-plan
2019-05-19 12:00 130409015 Åhus IF (2) - FC Rosengård (Allsv) 2 - 3 Åhus IP A-plan
Omgång 4
2019-06-06 17:00 130409018 Skurups AIF (2) - FC Rosengård (Allsv) 1 - 3 e.f. Skurups IP A-plan
2019-06-12 19:00 130409017 IF Limhamn Bunkeflo (Allsv) - Ifö Bromölla IF (1) 0 - 3 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
2019-06-12 19:00 130409019 Hammenhögs IF (1) - Dösjöbro IF (1) 5 - 2 e.s. Hamondavallen A-plan
2019-06-12 19:00 130409020 Eskilsminne IF (1) - Trelleborgs FF (1) WO (3 - 0) Västergårds IP 5, huvudplan