Spelprogram - F10 Nordöstra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:00 Vinslövs IF - Glimåkra IF Sparbanksarenan D-plan
2019-04-13 14:00 Åhus IF - FC Hessleholm gul Åhus IP B1 7-manna
2019-04-14 10:00 Kristianstads DFF - FC Hessleholm blå Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-04-14 14:30 IFK Osby - Lönsboda GoIF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-20 10:00 FC Hessleholm blå - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-04-21 14:00 FC Hessleholm gul - Kristianstads DFF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-04-22 13:00 Glimåkra IF - Åhus IF Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 17:00 Lönsboda GoIF - Vinslövs IF Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-04-24 18:00 Glimåkra IF - Lönsboda GoIF Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Kristianstads DFF - Åhus IF Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:00 IFK Osby - FC Hessleholm gul Gamleby B-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Vinslövs IF - FC Hessleholm blå Sparbanksarenan D-plan
Maj
2019-05-05 10:00 Kristianstads DFF - IFK Osby Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Åhus IF - Lönsboda GoIF Åhus IP B1 7-manna
2019-05-05 14:00 FC Hessleholm gul - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-07 18:00 FC Hessleholm blå - Glimåkra IF Österås IP D-plan
2019-05-12 10:30 IFK Osby - Åhus IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-12 11:15 Vinslövs IF - Kristianstads DFF Sparbanksarenan D-plan
2019-05-12 14:00 Glimåkra IF - FC Hessleholm gul
2019-05-12 17:00 Lönsboda GoIF - FC Hessleholm blå Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-05-18 14:00 Åhus IF - FC Hessleholm blå Åhus IP B1 7-manna
2019-05-19 10:00 Kristianstads DFF - Glimåkra IF Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-05-19 10:30 IFK Osby - Vinslövs IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-21 18:15 FC Hessleholm gul - Lönsboda GoIF Österås IP D-plan
2019-05-26 12:00 Vinslövs IF - Åhus IF Sparbanksarenan D-plan
2019-05-26 12:30 Lönsboda GoIF - Kristianstads DFF Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-05-26 14:00 Glimåkra IF - IFK Osby
2019-05-26 14:00 FC Hessleholm blå - FC Hessleholm gul Österås IP F-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-09 14:00 FC Hessleholm gul - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-06-09 15:30 Glimåkra IF - Vinslövs IF
2019-06-09 17:00 Lönsboda GoIF - IFK Osby Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-06-11 18:30 FC Hessleholm blå - Kristianstads DFF Österås IP konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-15 14:00 Åhus IF - Glimåkra IF Åhus IP B1 7-manna
2019-06-16 10:00 Vinslövs IF - Lönsboda GoIF Sparbanksarenan D-plan
2019-06-16 10:30 IFK Osby - FC Hessleholm blå Gamleby B-plan 7-manna
2019-06-17 17:45 Kristianstads DFF - FC Hessleholm gul Vilans IP B-plan 7-manna 2