Spelprogram - F11 Nordöstra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 14:00 IFK Osby - Ifö Bromölla IF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-14 10:15 FC Hessleholm - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:45 Sibbhults IF - Vinslövs IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Kristianstads DFF - Röke IF/Hörja IF Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-04-19 10:00 Ifö Bromölla IF - Kristianstads DFF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Röke IF/Hörja IF - FC Hessleholm Villevallen, 7-manna
2019-04-23 18:15 Vinslövs IF - IFK Osby Sparbanksarenan D-plan
2019-04-24 18:30 Vittsjö GIK - Sibbhults IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Åhus IF - Röke IF/Hörja IF Åhus IP B1 7-manna
2019-04-27 11:30 IFK Osby - Vittsjö GIK
2019-04-28 10:15 FC Hessleholm - Ifö Bromölla IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 Kristianstads DFF - Vinslövs IF Vilans IP B-plan 7-manna 2
Maj
2019-05-03 18:30 Ifö Bromölla IF - Åhus IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 12:30 Vinslövs IF - FC Hessleholm Sparbanksarenan D-plan
2019-05-05 11:00 Vittsjö GIK - Kristianstads DFF Vittsjö IP C-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Sibbhults IF - IFK Osby Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Åhus IF - Vinslövs IF Åhus IP B1 7-manna
2019-05-12 10:15 FC Hessleholm - Vittsjö GIK Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Röke IF/Hörja IF - Ifö Bromölla IF Villevallen, 7-manna
2019-05-13 17:30 Kristianstads DFF - Sibbhults IF Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-05-18 11:00 Vittsjö GIK - Åhus IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 2
2019-05-18 11:00 Sibbhults IF - FC Hessleholm Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 13:00 IFK Osby - Kristianstads DFF Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-23 18:00 Vinslövs IF - Röke IF/Hörja IF Sparbanksarenan D-plan
2019-05-24 18:30 Ifö Bromölla IF - Vinslövs IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Åhus IF - Sibbhults IF Åhus IP B1 7-manna
2019-05-26 10:15 FC Hessleholm - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:00 Röke IF/Hörja IF - Vittsjö GIK Villevallen, 7-manna
Juni
2019-06-09 10:00 Kristianstads DFF - FC Hessleholm Vilans IP B-plan 7-manna 2
2019-06-09 11:00 Vittsjö GIK - Ifö Bromölla IF Vittsjö IP C-plan 7-manna 2
2019-06-09 13:00 IFK Osby - Åhus IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-06-09 14:00 Sibbhults IF - Röke IF/Hörja IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Ifö Bromölla IF - Sibbhults IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:00 Åhus IF - Kristianstads DFF Åhus IP B1 7-manna
2019-06-16 11:00 Röke IF/Hörja IF - IFK Osby Villevallen, 7-manna
2019-06-16 17:00 Vinslövs IF - Vittsjö GIK Sparbanksarenan D-plan