Spelprogram - P11 Sydvästra A1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Torns IF orange - IF Limhamn Bunkeflo L1 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Kvarnby IK blå - Husie IF svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Eslövs BK röd - FC Rosengård 1917 röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-13 12:00 BK Höllviken vit - Malmö FF 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Veberöds AIF vit - BK Höllviken vit Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Torns IF orange Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-04-26 18:00 Arlövs BI blå - Veberöds AIF vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-27 09:50 Malmö FF 1 - Veberöds AIF vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 09:30 Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
2019-04-28 10:00 BK Höllviken vit - Husie IF svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:45 Arlövs BI blå - FC Rosengård 1917 röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-28 12:45 Eslövs BK röd - IF Limhamn Bunkeflo B1 Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Maj
2019-05-01 10:15 FC Rosengård 1917 röd - Kvarnby IK blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Eslövs BK röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-03 19:00 FC Rosengård 1917 röd - BK Höllviken vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Torns IF orange - Eslövs BK röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Arlövs BI blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Kvarnby IK blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 11:30 Husie IF svart - Malmö FF 1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 09:50 Malmö FF 1 - FC Rosengård 1917 röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Kvarnby IK blå - Torns IF orange Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Veberöds AIF vit - Husie IF svart Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 12:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-14 18:15 Arlövs BI blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-17 18:30 Torns IF orange - Arlövs BI blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-17 19:00 FC Rosengård 1917 röd - Veberöds AIF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Husie IF svart - Arlövs BI blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö FF 1 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 3
2019-05-19 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Höllviken vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-19 11:00 Eslövs BK röd - Kvarnby IK blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-25 09:50 Malmö FF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 11:00 Veberöds AIF vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Arlövs BI blå - Eslövs BK röd Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-26 12:00 BK Höllviken vit - Torns IF orange Höllvikens IP plan 4 konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-06 10:30 FC Rosengård 1917 röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-07 18:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Veberöds AIF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 10:15 Kvarnby IK blå - Arlövs BI blå Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-06-08 10:30 Husie IF svart - FC Rosengård 1917 röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Torns IF orange - Malmö FF 1 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-10 18:15 Eslövs BK röd - BK Höllviken vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-15 09:50 Malmö FF 1 - Eslövs BK röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 12:00 BK Höllviken vit - Kvarnby IK blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 13:00 Veberöds AIF vit - Torns IF orange Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Husie IF svart - IF Limhamn Bunkeflo B1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1