Spelprogram - P12 Sydvästra A1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 FC Trelleborg blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 13:00 Bjärreds IF röd - Malmö FF 2 Borgeby IP, K-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 16:00 Lunds BK gul - Staffanstorp United FC vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Svedala IF blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Linero IF röd - Oxie SK röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-04-18 18:00 Svedala IF blå - FC Trelleborg blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-04-21 08:45 FC Bellevue 1 - Lunds BK gul Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-04-21 11:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Linero IF röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-25 18:45 Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Bjärreds IF röd - FC Bellevue 1 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Oxie SK röd - IF Limhamn Bunkeflo B2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Staffanstorp United FC vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:00 FC Trelleborg blå - Malmö FF 2 Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 10:00 Linero IF röd - Svedala IF blå Linero IP A-plan 7-manna A
Maj
2019-05-04 09:50 Malmö FF 2 - Linero IF röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Lunds BK gul - Bjärreds IF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-04 13:30 Staffanstorp United FC vit - FC Trelleborg blå Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 12:00 FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 14:30 Svedala IF blå - Oxie SK röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-09 18:45 Oxie SK röd - Malmö FF 2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lunds BK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 10:00 Linero IF röd - Staffanstorp United FC vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Svedala IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 14:00 FC Trelleborg blå - FC Bellevue 1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 09:50 Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Borgeby IP, E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Staffanstorp United FC vit - Oxie SK röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 FC Bellevue 1 - Linero IF röd Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 FC Trelleborg blå - Bjärreds IF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Linero IF röd - Lunds BK gul Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-26 12:00 Oxie SK röd - FC Bellevue 1 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 13:30 Svedala IF blå - Malmö FF 2 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-26 16:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Staffanstorp United FC vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-02 10:00 Malmö FF 2 - IF Limhamn Bunkeflo L1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 08:45 FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2 Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Staffanstorp United FC vit - Svedala IF blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 12:30 Lunds BK gul - Oxie SK röd Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2019-06-09 15:30 Bjärreds IF röd - Linero IF röd Borgeby IP, E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo L1 Linero IP A-plan 7-manna A
2019-06-15 11:30 Oxie SK röd - Bjärreds IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Lunds BK gul Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 13:30 Svedala IF blå - FC Bellevue 1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-17 18:30 Malmö FF 2 - Staffanstorp United FC vit Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-23 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Trelleborg blå Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-25 18:30 Lunds BK gul - FC Trelleborg blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna