Spelprogram - P12 Sydvästra B4, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken vit Alexander Dahlquist 0767807564 Röd/Vit/Svart/Svart
IF Limhamn Bunkeflo L2 Marcus Ahlberg Röd/Svart/Svart
Janstorps AIF blå Daniel Persson 0731454500 röd/blå/röd
Skanör Falsterbo IF Thomas Danielsson 0708381888 Röd/Röd/Röd
Svedala IF vit Magnus Liljeqvist 0722265722 Blå/Vit/Blå
Trelleborgs FF vit Anders Rostvall 0706941214 blå/vit/vit
Tygelsjö IK Tobias Wanås vit/svart/vit
Vellinge IF röd Johan Hultberg 0733842721 Röd/Blå/Röda
Västra Ingelstad IS gul Christoffer Nordahl 0761338769 gul/svart/gul
Ystads IF FF blå Linus Jeppsson 0709946230 Vit/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:30 Ystads IF FF blå - Västra Ingelstad IS gul Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit Köpingeskolan 7-manna 1
2019-04-14 12:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Vellinge IF röd Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 13:00 Svedala IF vit - Tygelsjö IK Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-04-14 13:30 Janstorps AIF blå - Skanör Falsterbo IF Kämpavallen 7-manna
2019-04-19 11:30 Vellinge IF röd - Svedala IF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-21 13:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo L2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-24 18:00 Västra Ingelstad IS gul - Janstorps AIF blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-25 18:30 Skanör Falsterbo IF - Trelleborgs FF vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Ystads IF FF blå - Vellinge IF röd Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-04-27 11:30 Svedala IF vit - BK Höllviken vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-04-27 11:30 Skanör Falsterbo IF - Västra Ingelstad IS gul Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-04-28 13:30 Janstorps AIF blå - Tygelsjö IK Kämpavallen 7-manna
Maj
2019-05-04 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Svedala IF vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 10:30 Tygelsjö IK - Skanör Falsterbo IF Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-05 10:00 BK Höllviken vit - Ystads IF FF blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 12:30 Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS gul Köpingeskolan 7-manna 1
2019-05-05 13:00 Vellinge IF röd - Janstorps AIF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Skanör Falsterbo IF - Vellinge IF röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:15 Ystads IF FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Västra Ingelstad IS gul - Tygelsjö IK Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 13:30 Svedala IF vit - Trelleborgs FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-18 10:00 BK Höllviken vit - Skanör Falsterbo IF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Janstorps AIF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 13:00 Vellinge IF röd - Västra Ingelstad IS gul Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-19 14:30 Svedala IF vit - Ystads IF FF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Ystads IF FF blå - Trelleborgs FF vit Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:30 Tygelsjö IK - Vellinge IF röd Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:00 Västra Ingelstad IS gul - BK Höllviken vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 15:00 Janstorps AIF blå - Svedala IF vit Kämpavallen 7-manna
2019-05-27 18:00 Trelleborgs FF vit - Tygelsjö IK Köpingeskolan 7-manna 1
2019-05-27 18:30 Janstorps AIF blå - BK Höllviken vit Kämpavallen 7-manna
Juni
2019-06-02 10:30 Tygelsjö IK - Ystads IF FF blå Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-06-06 10:30 Ystads IF FF blå - Janstorps AIF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Västra Ingelstad IS gul Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 12:30 Svedala IF vit - Skanör Falsterbo IF Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-09 10:00 BK Höllviken vit - Tygelsjö IK Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 11:30 Trelleborgs FF vit - Vellinge IF röd Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:30 Tygelsjö IK - IF Limhamn Bunkeflo L2 Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Vellinge IF röd - BK Höllviken vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-16 10:30 Janstorps AIF blå - Trelleborgs FF vit Kämpavallen 7-manna
2019-06-16 11:00 Västra Ingelstad IS gul - Svedala IF vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 11:30 Skanör Falsterbo IF - Ystads IF FF blå Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1