Spelprogram - P12 Sydvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 11:00 Vellinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L3 Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-13 11:30 Malmö City FC vit - Oxie SK vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 12:00 BK Höllviken röd - Svedala IF svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Lindeborgs FF 1948 vit - IFK Malmö FK 2 Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 11:30 FC Trelleborg röd - Trelleborgs FF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 13:00 Skegrie BK - Västra Ingelstad IS svart Snarringe IP 7-manna 1
2019-04-17 17:15 IFK Malmö FK 2 - FC Trelleborg röd Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-04-18 18:00 Svedala IF svart - Vellinge IF blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-04-20 12:00 Västra Ingelstad IS svart - BK Höllviken röd Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Oxie SK vit - Skegrie BK Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 12:30 Trelleborgs FF röd - Malmö City FC vit Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-04-26 19:00 Vellinge IF blå - Västra Ingelstad IS svart Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 FC Trelleborg röd - Lindeborgs FF 1948 vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:30 Malmö City FC vit - IFK Malmö FK 2 Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 14:30 Skegrie BK - Trelleborgs FF röd Snarringe IP 7-manna 1
2019-04-28 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Svedala IF svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 12:00 BK Höllviken röd - Oxie SK vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-03 19:00 FC Trelleborg röd - Malmö City FC vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Lindeborgs FF 1948 vit - Svedala IF svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 11:30 Oxie SK vit - Vellinge IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 13:00 Västra Ingelstad IS svart - IF Limhamn Bunkeflo L3 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Trelleborgs FF röd - BK Höllviken röd Köpingeskolan 7-manna 1
2019-05-05 14:15 IFK Malmö FK 2 - Skegrie BK Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Svedala IF svart - Västra Ingelstad IS svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-11 11:15 Malmö City FC vit - Lindeborgs FF 1948 vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 10:00 BK Höllviken röd - IFK Malmö FK 2 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Oxie SK vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:30 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Skegrie BK - FC Trelleborg röd Snarringe IP 7-manna 1
2019-05-17 18:30 Lindeborgs FF 1948 vit - Västra Ingelstad IS svart Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 13:00 FC Trelleborg röd - BK Höllviken röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 13:00 Oxie SK vit - Svedala IF svart Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:15 Malmö City FC vit - Skegrie BK Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 11:00 Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L3 Östervångsstadions IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 14:15 IFK Malmö FK 2 - Vellinge IF blå Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Svedala IF svart - Trelleborgs FF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Skegrie BK - Lindeborgs FF 1948 vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Vellinge IF blå - FC Trelleborg röd Vellinge IP B-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - IFK Malmö FK 2 Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 12:00 BK Höllviken röd - Malmö City FC vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-05-28 18:30 Västra Ingelstad IS svart - Oxie SK vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-01 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Lindeborgs FF 1948 vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-05 18:30 Lindeborgs FF 1948 vit - Oxie SK vit Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:30 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo L3 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:30 Malmö City FC vit - Vellinge IF blå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 13:00 Skegrie BK - BK Höllviken röd Snarringe IP 7-manna 1
2019-06-09 10:15 Trelleborgs FF röd - Västra Ingelstad IS svart Vångavallen, Trelleborg B-plan 7-manna 1
2019-06-09 14:15 IFK Malmö FK 2 - Svedala IF svart Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Svedala IF svart - FC Trelleborg röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 2
2019-06-15 14:00 Västra Ingelstad IS svart - IFK Malmö FK 2 Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Malmö City FC vit Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:30 Vellinge IF blå - Skegrie BK Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-06-16 12:00 BK Höllviken röd - Lindeborgs FF 1948 vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 13:00 Oxie SK vit - Trelleborgs FF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1