Spelprogram - P10 Sydvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken grön Jonas Wendt 0708239733 Röd/Vit/Svart/Svart
BK Olympic grön Mirzan Malkoc Grön/Grön/Grön
FC Möjligheten blå Selvet Sen 0761853261 0761853261
FC Rosengård 1917 blå Ahmed Zreim 0768676734 Vit/Vit/Vit
GIF Nike grön Stefan Rinse Röd/Röd/Röd
Husie IF grön Tim Lindell Grön/Vit/Grön
IF Limhamn Bunkeflo L1 Carl Magnus Heide Röd/Svart/Svart
Lilla Torg FF svart Jon Jezierski 0708928091 Svart/blå/Svart/Svart
Limhamns FF grön Jonas Jarl 040973541 0735105812 Vit/Grön/Vit/Vit
Lindeborgs FF 1948 Sofia Jönsson 0736786661 0736786661 Röd/röd/röd
Malmö IKF 1 Oscar Villca 0704390974
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
FC Rosengård 1917 blå - FC Möjligheten blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
April
2019-04-12 18:00 FC Möjligheten blå - Limhamns FF grön Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 09:00 GIF Nike grön - Husie IF grön Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 09:30 BK Olympic grön - Lilla Torg FF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:15 FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo L1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 09:30 BK Höllviken grön - Malmö IKF 1 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-19 10:30 Husie IF grön - FC Rosengård 1917 blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-20 10:00 Malmö IKF 1 - BK Olympic grön Gullviksborgs IP 7-manna
2019-04-21 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - BK Höllviken grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-21 10:00 Limhamns FF grön - GIF Nike grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Lindeborgs FF 1948 - FC Möjligheten blå Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 09:00 GIF Nike grön - Lindeborgs FF 1948 Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-27 09:30 BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo L1 Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:15 FC Rosengård 1917 blå - Limhamns FF grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 13:00 BK Höllviken grön - Husie IF grön Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 09:30 Lilla Torg FF svart - Malmö IKF 1 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Husie IF grön - BK Olympic grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-04 11:00 Lindeborgs FF 1948 - FC Rosengård 1917 blå Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lilla Torg FF svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Limhamns FF grön - BK Höllviken grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-10 18:00 FC Möjligheten blå - GIF Nike grön Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Lilla Torg FF svart - Husie IF grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 10:00 Malmö IKF 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-12 10:00 BK Höllviken grön - Lindeborgs FF 1948 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:30 BK Olympic grön - Limhamns FF grön Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-17 18:00 FC Möjligheten blå - BK Höllviken grön Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Husie IF grön - Malmö IKF 1 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 10:30 GIF Nike grön - FC Rosengård 1917 blå Pilängsplanen 7-manna 2
2019-05-19 10:00 Lindeborgs FF 1948 - BK Olympic grön Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Limhamns FF grön - Lilla Torg FF svart Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 09:30 BK Olympic grön - FC Möjligheten blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 BK Höllviken grön - GIF Nike grön Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Lilla Torg FF svart - Lindeborgs FF 1948 Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Malmö IKF 1 - Limhamns FF grön Gullviksborgs IP 7-manna
2019-05-26 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Husie IF grön Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-07 18:00 FC Möjligheten blå - Lilla Torg FF svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 10:30 Lindeborgs FF 1948 - Malmö IKF 1 Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 09:00 GIF Nike grön - BK Olympic grön Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Limhamns FF grön - IF Limhamn Bunkeflo L1 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 10:15 FC Rosengård 1917 blå - BK Höllviken grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 10:00 Malmö IKF 1 - FC Möjligheten blå Gullviksborgs IP 7-manna
2019-06-15 10:00 Husie IF grön - Limhamns FF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-15 10:30 Lilla Torg FF svart - GIF Nike grön Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 10:00 BK Olympic grön - FC Rosengård 1917 blå Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L1 - Lindeborgs FF 1948 Limhamns IP konstgräs 7-manna 2