Spelprogram - Flickor, F16-DM

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-10-06 15:00 200598031 Skepplanda/Lödöse Nygård - IFK Örby 3 - 6 Forsvallen Konstgräs
Semifinal
2019-08-14 19:15 200598029 Lidköpings FK - IFK Örby 3 - 7 e.f. Bävervallen 1
2019-08-20 19:00 200598030 Alingsås KIK - Skepplanda/Lödöse Nygård 1 - 3 Noltorpsvallen B Konstgräs
Kvartsfinal
2019-05-19 17:00 200598027 Skepplanda/Lödöse Nygård - Ulricehamns IFK 4 - 3 Alevi A
2019-05-28 19:00 200598028 Bergdalens IK - Alingsås KIK 0 - 8 Björkängsvallen, Borås, Gräs
2019-06-01 14:00 200598026 IFK Örby - Skövde KIK 8 - 2 Örby IP A
2019-06-12 19:30 200598025 Halvorstorp/ Trollhättans FK - Lidköpings FK 2 - 3 Stavrelunds IP A-plan
1/8-final
2019-04-22 11:00 200598019 Skövde KIK - Skultorps IF 5 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-04-29 18:30 200598017 Ulvåker/Väring - Lidköpings FK 1 - 5 Åbrovallen A
2019-04-29 19:00 200598024 Alingsås KIK - Vänersborgs FK 12 - 0 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-30 19:15 200598021 Ulricehamns IFK - Sjömarkens IF 4 - 1 Lassalyckan C-plan
2019-05-01 15:00 200598022 Falköpings KIK - Skepplanda/Lödöse Nygård 0 - 3 Odenvi Konstgräs
2019-05-08 18:30 200598018 Frisco/Annelund - Halvorstorp/ Trollhättans FK 2 - 8 Mörlanda B konstgräs
2019-05-08 18:30 200598020 IFK Örby - Kronängs IF 6 - 0 Örby IP A
2019-05-10 18:00 200598023 Borås AIK - Bergdalens IK 1 - 4 Bodavallen C konstgräs
1/16-final
2019-04-07 12:00 200598012 Råda BK - Falköpings KIK 0 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 15:00 200598011 Vårgårda IK - Skepplanda/Lödöse Nygård 1 - 9 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-04-07 16:15 200598014 Bergdalens IK - Byttorps IF 2 - 1 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-04-09 19:00 200598006 Skultorps IF - Våmbs IF 1 - 0 e.f. Södermalms IP konstgräs
2019-04-10 19:00 200598008 Kronängs IF - Toarpsalliansen D 1 - 0 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-04-11 18:00 200598010 Brämhults IK - Ulricehamns IFK 7 - 8 e.s. Bodavallen C konstgräs
2019-04-12 19:30 200598004 Skoftebyns IF - Frisco/Annelund 1 - 2 Nysätra IP
2019-04-14 13:00 200598002 Skara FC - Ulvåker/Väring 0 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-14 15:00 200598016 IK Gauthiod - Alingsås KIK 1 - 4 Lunnevi IP Konstgräs