Tabell och resultat - 7 mot 7 Grupp A Damer

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-15 20:15 Eriksbergs IF - Bergums IF Blå 5 - 0 Rosenhill 11
2019-08-14 19:00 Romelanda UF - IK Zenith 0 - 2 Romevi 11 Gräs
2019-07-02 19:00 Älvängens IK - IK Zenith 1 - 1 Älvevi 11
2019-06-30 18:00 Bergums IF Blå - IK Zenith 0 - 4 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-06-26 20:15 Eriksbergs IF - Älvängens IK 5 - 2 Rosenhill 11
2019-06-25 20:00 Öckerö IF - Romelanda UF 8 - 0 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-06-25 19:00 KF Velebit - Lindholmens BK 3 - 1 Velebit IP 11 Gräs
2019-06-23 19:00 Älvängens IK - Bergums IF Blå 5 - 3 Älvevi 11
2019-06-19 20:00 IK Zenith - Öckerö IF 2 - 5 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-06-19 19:00 Romelanda UF - KF Velebit 0 - 8 Romevi 31 Konstgräs
2019-06-18 19:00 Lindholmens BK - Låtta Marta IF 1 - 3 Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-06-17 18:30 Hjuviks AIK/Hönö IS - Eriksbergs IF 0 - 12 Hästevik 11
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Eriksbergs IF 10 9 0 1 49-8 41 27 6 5 0 1 20-7 13 15 4 4 0 0 29-1 28 12
Öckerö IF 9 7 1 1 50-17 33 22 4 4 0 0 30-4 26 12 5 3 1 1 20-13 7 10
IK Zenith 10 6 2 2 36-17 19 20 4 2 1 1 14-12 2 7 6 4 1 1 22-5 17 13
KF Velebit 9 6 1 2 40-15 25 19 4 2 1 1 13-11 2 7 5 4 0 1 27-4 23 12
Älvängens IK 9 5 1 3 34-22 12 16 5 3 1 1 15-12 3 10 4 2 0 2 19-10 9 6
Låtta Marta IF 9 4 2 3 16-13 3 14 4 2 1 1 5-3 2 7 5 2 1 2 11-10 1 7
Bergums IF Blå 10 2 1 7 22-35 -13 7 5 2 0 3 17-16 1 6 5 0 1 4 5-19 -14 1
Lindholmens BK 8 2 0 6 14-23 -9 6 4 1 0 3 6-11 -5 3 4 1 0 3 8-12 -4 3
Romelanda UF 10 0 1 9 4-49 -45 1 5 0 0 5 0-30 -30 0 5 0 1 4 4-19 -15 1
Hjuviks AIK/ Hönö IS 8 0 1 7 4-70 -66 1 5 0 1 4 3-40 -37 1 3 0 0 3 1-30 -29 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-18 16:00 Öckerö IF - Lindholmens BK Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-08-25 16:45 Lindholmens BK - Romelanda UF Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2019-08-25 18:00 Bergums IF Blå - Låtta Marta IF Bergumsvallen 11 Gräs
2019-08-25 19:00 Älvängens IK - KF Velebit Älvevi 11
2019-08-25 20:00 IK Zenith - Eriksbergs IF Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-08-26 19:00 Hjuviks AIK/Hönö IS - Öckerö IF Hästevik 11
2019-08-29 19:00 Romelanda UF - Hjuviks AIK/Hönö IS Romevi 11 Gräs
2019-09-01 16:00 Öckerö IF - Älvängens IK Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2019-09-01 18:00 Låtta Marta IF - Eriksbergs IF Färjenäsplan
2019-09-01 20:00 IK Zenith - Lindholmens BK Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-09-03 18:30 Hjuviks AIK/Hönö IS - Lindholmens BK Hästevik 11
2019-09-03 19:00 KF Velebit - Bergums IF Blå Velebit IP 11 Gräs