Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Robert Larsson 0709102420 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF Blå Malena Inglis 0706147723 Blå/Vit, Blå, Blå
Eriksbergs IF Vit Malena Inglis 0706147723 Blå/Vit, Blå, Blå
Hjuviks AIK Michael Tranmo Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hovås Billdal IF Blå Kristoffer Lind Vit/Vit/Vit
Hovås Billdal IF Röd Mattias Albrektsson 0705958024 Vit/vit/vit
IF Väster Orange Johan Schönborg 0705280680 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Johan Schönborg 0705280680 Orange/Svart/Orange
IK Zenith Grön Henrik Gustafsson 0703253636 Grön/Vit/Grön
IK Zenith Vit Henrik Gustafsson 0703253636 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:30 IF Väster Orange - Hjuviks AIK Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-04-27 12:45 IF Väster Svart - BK Häcken Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-04-28 12:15 Eriksbergs IF Blå - Hovås Billdal IF Röd Rosenhill 12
2019-04-28 13:30 Eriksbergs IF Vit - IK Zenith Vit Rosenhill 12
2019-04-28 14:00 IK Zenith Grön - Hovås Billdal IF Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 2
2019-05-02 18:15 Hovås Billdal IF Röd - IF Väster Svart Billdalsvallen 1B
2019-05-04 10:00 Hjuviks AIK - Eriksbergs IF Blå Hästevik 7M7
2019-05-04 12:15 IK Zenith Vit - IF Väster Orange Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-04 12:15 IK Zenith Grön - Eriksbergs IF Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-05 12:30 BK Häcken - Hovås Billdal IF Blå Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 3
2019-05-09 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Hjuviks AIK Billdalsvallen 1B
2019-05-11 10:00 IF Väster Orange - IK Zenith Grön Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-11 11:15 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-11 13:30 Eriksbergs IF Vit - BK Häcken Rosenhill 12
2019-05-11 14:45 Eriksbergs IF Blå - IK Zenith Vit Rosenhill 12
Omgång 4
2019-05-16 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Eriksbergs IF Vit Billdalsvallen 1A
2019-05-18 11:00 Hjuviks AIK - IF Väster Svart Hästevik 7M7
2019-05-18 12:15 IK Zenith Vit - Hovås Billdal IF Röd Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-18 12:15 IK Zenith Grön - Eriksbergs IF Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-19 12:30 BK Häcken - IF Väster Orange Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 5
2019-05-23 18:30 Hovås Billdal IF Röd - IK Zenith Grön Billdalsvallen 1B
2019-05-25 10:00 Hjuviks AIK - IK Zenith Vit Hästevik 7M7
2019-05-25 12:15 Eriksbergs IF Blå - BK Häcken Rosenhill 12
2019-06-02 11:15 IF Väster Svart - Eriksbergs IF Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-06-06 10:00 IF Väster Orange - Hovås Billdal IF Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-13 18:30 Hovås Billdal IF Blå - Eriksbergs IF Blå Billdalsvallen 1A
2019-06-15 12:15 Eriksbergs IF Vit - IF Väster Orange Rosenhill 12
2019-06-15 12:15 IK Zenith Grön - Hjuviks AIK Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-06-15 12:15 IK Zenith Vit - IF Väster Svart Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-06-16 12:30 BK Häcken - Hovås Billdal IF Röd Slättadamm 3 konstgräs