Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp E Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Kode IF Johanna Thörn Nordstrand 0708775368 gul/Svart/gul
Kungälvs FF Grön Jim Sandelin 0736820675 Grön/vit (Celtic)/Vit/Vit
Kungälvs FF Vit Jim Sandelin 0736820675 Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Landvetter IF 2003 Röd Emil Engvall 0703136943 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Emil Engvall 0703136943 Röd/Vit/Vit
Lerums IS Lag 1 Erik Svanberg 0761882700 lila/vit/lila
Lerums IS Lag 2 Stefan Gustavsson Klintberg 0709271806 lila/vit/lila
Romelanda UF Peter Rodhe 0734122688 Gul/Svart/Gul/Svarta
Solängens BK Mikael Isik 0760559726 Vit/Vit/Vita
Sävedalens IF Patrick Gillmor 0725101464 Röd/Blå/Röda
Ytterby IS Röd Malin Eenfeldt Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS Vit Malin Eenfeldt Röd/Vit, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Ytterby IS Vit - Kungälvs FF Grön Ytterns IP 31
2019-04-27 11:30 Landvetter IF 2003 Röd - Kungälvs FF Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-04-27 12:30 Ytterby IS Röd - Kode IF Ytterns IP 32
2019-04-27 14:15 Lerums IS Lag 1 - Landvetter IF 2003 Vit Hulan
2019-04-28 12:00 Solängens BK - Lerums IS Lag 2 Eklandavallen 12
2019-12-31 Sävedalens IF - Romelanda UF Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-01 16:30 Romelanda UF - Ytterby IS Röd Romevi 21 Gräs
2019-05-04 09:00 Lerums IS Lag 2 - Sävedalens IF Hulan
2019-05-05 10:00 Kungälvs FF Grön - Landvetter IF 2003 Röd Klövervallen 11
2019-05-05 11:15 Kungälvs FF Vit - Lerums IS Lag 1 Klövervallen 12
2019-05-05 12:00 Kode IF - Ytterby IS Vit Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-05 14:00 Landvetter IF 2003 Vit - Solängens BK Landvetter IP A-plan 12
Omgång 3
2019-05-11 09:15 Lerums IS Lag 1 - Landvetter IF 2003 Röd Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2019-05-12 10:00 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Solängens BK - Kungälvs FF Vit Eklandavallen 12
2019-05-17 18:00 Kode IF - Kungälvs FF Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-17 18:30 Ytterby IS Vit - Romelanda UF Ytterns IP 41
2019-06-04 18:30 Ytterby IS Röd - Lerums IS Lag 2 Ytterns IP 32
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Lerums IS Lag 2 - Ytterby IS Vit Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-05-18 11:00 Kungälvs FF Grön - Lerums IS Lag 1 Klövervallen 12
2019-05-18 12:00 Landvetter IF 2003 Vit - Ytterby IS Röd Landvetter IP A-plan 12
2019-05-18 12:30 Kungälvs FF Vit - Sävedalens IF Klövervallen 12
2019-05-19 14:00 Landvetter IF 2003 Röd - Solängens BK Landvetter IP A-plan 12
2019-05-19 17:30 Romelanda UF - Kode IF Romevi 22 Gräs
Omgång 5
2019-05-24 18:30 Ytterby IS Vit - Landvetter IF 2003 Vit Ytterns IP 31
2019-05-25 11:15 Sävedalens IF - Landvetter IF 2003 Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-25 14:00 Kode IF - Lerums IS Lag 2 Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Solängens BK - Lerums IS Lag 1 Eklandavallen 12
2019-05-26 18:00 Romelanda UF - Kungälvs FF Grön Romevi 22 Gräs
2019-05-28 18:15 Ytterby IS Röd - Kungälvs FF Vit Ytterns IP 32
Omgång 6
2019-05-11 09:15 Lerums IS Lag 2 - Romelanda UF Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2019-06-02 17:00 Landvetter IF 2003 Vit - Kode IF Landvetter IP A-plan 11
2019-06-03 18:15 Landvetter IF 2003 Röd - Ytterby IS Röd Landvetter IP A-plan 11
2019-06-16 12:30 Kungälvs FF Grön - Solängens BK Klövervallen 12
2019-06-17 19:00 Kungälvs FF Vit - Ytterby IS Vit Klövervallen 12
2019-12-31 Lerums IS Lag 1 - Sävedalens IF Hulan