Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Mats Gunnar Heed +46704837285 Svart/Röd/Svart/Röda
BK Häcken Gul Anna Egefalk 0721801262 gul-svart randig/svart/svarta
IF Väster Orange Martin Malmborg 0709455670 Orange/Svart/Orange
IK Zenith Grön Josefin Hanna Marie Dyrkell Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK Lila Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Jitex Mölndal BK Svart Thomas Sjöman +46702228368 Lila/Lila/Lila
Kode IF Gul Torbjörn Jennerhed 0722107794 gul/Svart/gul
Landvetter IF 2003 Röd Michael Svantesson 0706240383 Röd/Vit/Vit
Lerums IS Vit Sven Johan Nyström lila, vit, lila
Utbynäs SK Blå Anna Kristina Charlotte Namvar Gul/Blå/Gula
Vallens IF Fredrik Mikaelsson 0730762436 Blå, Blå, Blå
Älvsborg FF Blå Johan Granath 0730667352 Blå/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-21 15:45 IF Väster Orange - Vallens IF Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-04-26 18:00 Askims IK Röd - Lerums IS Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-04-27 10:00 Kode IF Gul - Landvetter IF 2003 Röd Kode IP 32 Konstgräs
2019-04-28 11:00 Jitex Mölndal BK Lila - Utbynäs SK Blå Åbyvallen 8 Konstgräs 7M7
2019-04-28 12:45 IK Zenith Grön - Älvsborg FF Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-04-28 14:00 BK Häcken Gul - Jitex Mölndal BK Svart Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 12:00 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex Mölndal BK Lila Landvetter IP B-plan 21
2019-05-05 10:15 Lerums IS Vit - Kode IF Gul Hulan
2019-05-05 13:00 Jitex Mölndal BK Svart - Askims IK Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-05 16:00 Vallens IF - BK Häcken Gul Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-06 18:00 Älvsborg FF Blå - IF Väster Orange Hagenplan 12
2019-05-06 18:30 Utbynäs SK Blå - IK Zenith Grön Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 15:30 Jitex Mölndal BK Svart - Lerums IS Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-12 11:30 IF Väster Orange - Utbynäs SK Blå Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-12 12:45 IK Zenith Grön - Landvetter IF 2003 Röd Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-12 13:00 Jitex Mölndal BK Lila - Kode IF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-12 14:00 BK Häcken Gul - Älvsborg FF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-13 18:10 Askims IK Röd - Vallens IF Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 4
2019-05-18 10:30 Kode IF Gul - IK Zenith Grön Kode IP 32 Konstgräs
2019-05-18 12:30 Lerums IS Vit - Jitex Mölndal BK Lila Hulan
2019-05-18 13:15 Landvetter IF 2003 Röd - IF Väster Orange Landvetter IP A-plan 12
2019-05-19 15:00 Vallens IF - Jitex Mölndal BK Svart Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-20 18:30 Älvsborg FF Blå - Askims IK Röd Hagenplan 12
2019-05-20 18:30 Utbynäs SK Blå - BK Häcken Gul Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 5
2019-05-21 18:30 IF Väster Orange - Kode IF Gul Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-05-25 15:30 Jitex Mölndal BK Svart - Älvsborg FF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-26 12:45 IK Zenith Grön - Jitex Mölndal BK Lila Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2019-05-26 14:00 BK Häcken Gul - Landvetter IF 2003 Röd Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-27 18:10 Askims IK Röd - Utbynäs SK Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-08 16:30 Vallens IF - Lerums IS Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-10 19:15 Landvetter IF 2003 Röd - Askims IK Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:00 Kode IF Gul - BK Häcken Gul Kode IP 32 Konstgräs
2019-06-15 12:45 Lerums IS Vit - IK Zenith Grön Hulan
2019-06-16 15:30 Jitex Mölndal BK Lila - IF Väster Orange Åbyvallen 22 Konstgräs
2019-06-17 19:15 Älvsborg FF Blå - Vallens IF Hagenplan 12
2019-06-19 18:15 Utbynäs SK Blå - Jitex Mölndal BK Svart Kviberg 3:1 gräs 7M7