Spelprogram - Div 9 Blå Pojkar 7 mot 7 max 12 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Grebbestads IF FP09 Magnus Olsson Röd/svart randig/Svarta/Röda
Groheds IF /LSK Svart Robert Bergqvist 0736606515 Svart/Svart/Svart
Hedekas IF PF11 Henrik Gunnarsson 0730577128 Röd/Svart/Svart
Herrestads AIF P09 Vit Niklas Pettersson 0739785688 Vit/svart randig/svart/svart
IFK Strömstad 09 Blå Marcus Olsson 0705572220 Blå/vit/Blå/Blå
IFK Valla P09 Annika Maria Rutgersson 0763111347 Röd/Röd/Röd
Karlsberg United FC Jenny Karlsson 0704532074 0704532074 Orange/Svart/Orange
Kungshamns IF Sven Karlsson 0702409053 Vit/Blå/Blå
Lysekils AIK Åsa Larsson 0705456320 Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Munkedals IF P09 Therese Andersson 0705240334 Blå/Vit/Blå
Rönnängs FF 09-10 Jonas Magnusson 0729747455 blå/vit/röd
Stenungsunds IF Petter Olsson 0703337009 Röd/Röda/Röda
Torp GOIF P-09 Rickard Gustavsson 0707456151 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Torp GOIF P-09 - Karlsberg United FC
April
2019-04-27 12:30 Stenungsunds IF - Groheds IF /LSK Svart SEAB-plan
2019-04-28 11:00 Hedekas IF PF11 - Munkedals IF P09 Hedekas IP
2019-04-28 14:00 IFK Valla P09 - Torp GOIF P-09 Sparbanksvallen
2019-04-28 14:30 Herrestads AIF P09 Vit - Rönnängs FF 09-10 Konstgräs, Undavallen
2019-04-28 15:00 Karlsberg United FC - Grebbestads IF FP09 Bodele
Maj
2019-05-01 11:00 Kungshamns IF - IFK Strömstad 09 Blå Kungshamnsvallen
2019-05-01 11:00 Groheds IF /LSK Svart - Karlsberg United FC Skarsjövallen
2019-05-05 (Inst.) Rönnängs FF 09-10 - Hedekas IF PF11 Tuveslätts IP
2019-05-05 11:00 Torp GOIF P-09 - Kungshamns IF Rimmåsvallen
2019-05-05 15:00 Grebbestads IF FP09 - IFK Valla P09 Knattevallen Siljevi
2019-05-05 15:00 IFK Strömstad 09 Blå - Lysekils AIK Strömsvallen
2019-05-05 17:00 Munkedals IF P09 - Stenungsunds IF Munkedals IP
2019-05-11 12:30 Stenungsunds IF - Rönnängs FF 09-10 SEAB-plan
2019-05-12 11:00 Lysekils AIK - Torp GOIF P-09 Gullmarsvallen
2019-05-12 11:00 Hedekas IF PF11 - Herrestads AIF P09 Vit Hedekas IP
2019-05-12 14:00 Kungshamns IF - Grebbestads IF FP09 Kungshamnsvallen
2019-05-12 15:00 Karlsberg United FC - Munkedals IF P09 Bodele
2019-05-12 15:30 IFK Valla P09 - Groheds IF /LSK Svart Sparbanksvallen
2019-05-17 18:30 Herrestads AIF P09 Vit - Stenungsunds IF Konstgräs, Undavallen
2019-05-19 11:00 Torp GOIF P-09 - IFK Strömstad 09 Blå Rimmåsvallen
2019-05-19 12:00 Groheds IF /LSK Svart - Kungshamns IF Skarsjövallen
2019-05-19 15:00 Rönnängs FF 09-10 - Karlsberg United FC Tuveslätts IP
2019-05-19 15:00 Grebbestads IF FP09 - Lysekils AIK Knattevallen Siljevi
2019-05-19 17:00 Munkedals IF P09 - IFK Valla P09 Munkedals IP
2019-05-21 17:45 IFK Valla P09 - Rönnängs FF 09-10 Fjällebrovallen
2019-05-26 12:00 Lysekils AIK - Groheds IF /LSK Svart Gullmarsvallen
2019-05-26 12:00 Kungshamns IF - Munkedals IF P09 Kungshamnsvallen
2019-05-26 15:00 Karlsberg United FC - Herrestads AIF P09 Vit Bodele
2019-05-26 17:00 IFK Strömstad 09 Blå - Grebbestads IF FP09 Strömsvallen
2019-05-30 12:00 Kungshamns IF - Stenungsunds IF Kungshamnsvallen
2019-05-30 13:00 Herrestads AIF P09 Vit - IFK Valla P09 Undavallen
Juni
2019-06-01 11:00 Grebbestads IF FP09 - Torp GOIF P-09 Knattevallen Siljevi
2019-06-01 12:30 (Inst.) Stenungsunds IF - Hedekas IF PF11 SEAB-plan
2019-06-02 10:30 Hedekas IF PF11 - Karlsberg United FC Hedekas IP
2019-06-02 11:00 Rönnängs FF 09-10 - Kungshamns IF Tuveslätts IP
2019-06-02 12:00 Groheds IF /LSK Svart - IFK Strömstad 09 Blå Grohedsvallen
2019-06-02 17:00 Munkedals IF P09 - Lysekils AIK Munkedals IP
2019-06-06 10:00 Torp GOIF P-09 - Groheds IF /LSK Svart Rimmåsvallen
2019-06-06 11:00 IFK Strömstad 09 Blå - Herrestads AIF P09 Vit Strömsvallen
2019-06-06 13:30 Kungshamns IF - IFK Valla P09 Kungshamnsvallen
2019-06-08 10:00 Kungshamns IF - Herrestads AIF P09 Vit Kungshamnsvallen
2019-06-09 13:00 IFK Strömstad 09 Blå - Munkedals IF P09 Strömsvallen
2019-06-09 15:00 Lysekils AIK - Rönnängs FF 09-10 Gullmarsvallen
2019-06-09 15:00 Karlsberg United FC - Stenungsunds IF Bodele
2019-06-09 15:30 IFK Valla P09 - Hedekas IF PF11 Fjällebrovallen
2019-06-15 11:00 Stenungsunds IF - IFK Valla P09 SEAB-plan
2019-06-16 (Inst.) Hedekas IF PF11 - Kungshamns IF Hedekas IP
2019-06-16 11:00 Groheds IF /LSK Svart - Grebbestads IF FP09 Grohedsvallen
2019-06-16 15:00 Herrestads AIF P09 Vit - Lysekils AIK Undavallen
2019-06-16 15:00 Rönnängs FF 09-10 - IFK Strömstad 09 Blå Tuveslätts IP
2019-06-16 17:00 Munkedals IF P09 - Torp GOIF P-09 Munkedals IP
2019-06-20 18:30 Torp GOIF P-09 - Rönnängs FF 09-10 Rimmåsvallen
2019-06-23 12:00 Lysekils AIK - Hedekas IF PF11 Gullmarsvallen
2019-06-23 14:00 Grebbestads IF FP09 - Munkedals IF P09 Knattevallen Siljevi
2019-06-23 15:30 IFK Valla P09 - Karlsberg United FC Fjällebrovallen
2019-06-24 18:00 Karlsberg United FC - Kungshamns IF Bodele
2019-06-29 13:00 IFK Strömstad 09 Blå - Stenungsunds IF Strömsvallen
2019-06-30 12:30 Stenungsunds IF - Lysekils AIK SEAB-plan
2019-06-30 14:00 Hedekas IF PF11 - IFK Strömstad 09 Blå Hedekas IP
2019-06-30 15:00 Rönnängs FF 09-10 - Grebbestads IF FP09 Tuveslätts IP
2019-06-30 16:30 Herrestads AIF P09 Vit - Torp GOIF P-09 Undavallen
2019-06-30 17:00 Munkedals IF P09 - Groheds IF /LSK Svart Munkedals IP
Juli
2019-07-02 18:45 Groheds IF /LSK Svart - Rönnängs FF 09-10 Rimnershallen
2019-07-07 11:00 (Inst.) Torp GOIF P-09 - Hedekas IF PF11 Rimmåsvallen
2019-07-07 15:00 Lysekils AIK - Karlsberg United FC Gullmarsvallen
2019-07-07 15:00 Grebbestads IF FP09 - Herrestads AIF P09 Vit Knattevallen Siljevi
Augusti
2019-08-02 18:00 Herrestads AIF P09 Vit - Groheds IF /LSK Svart Undavallen
2019-08-03 12:30 Stenungsunds IF - Torp GOIF P-09 SEAB-plan
2019-08-04 (Inst.) Rönnängs FF 09-10 - Munkedals IF P09 Tuveslätts IP
2019-08-04 10:30 Hedekas IF PF11 - Grebbestads IF FP09 Hedekas IP
2019-08-04 15:30 IFK Valla P09 - Lysekils AIK Fjällebrovallen
2019-08-11 11:00 Groheds IF /LSK Svart - Hedekas IF PF11 Grohedsvallen
2019-08-11 14:00 IFK Strömstad 09 Blå - IFK Valla P09 Strömsvallen
2019-08-11 15:00 Lysekils AIK - Kungshamns IF Gullmarsvallen
2019-08-11 15:00 Grebbestads IF FP09 - Stenungsunds IF Knattevallen Siljevi
2019-08-13 17:30 Munkedals IF P09 - Herrestads AIF P09 Vit Munkedals IP
2019-08-16 18:00 Herrestads AIF P09 Vit - Munkedals IF P09 Undavallen
2019-08-17 12:30 Stenungsunds IF - Grebbestads IF FP09 SEAB-plan
2019-08-17 14:30 IFK Valla P09 - IFK Strömstad 09 Blå Fjällebrovallen
2019-08-18 (Inst.) Hedekas IF PF11 - Groheds IF /LSK Svart Hedekas IP
2019-08-18 11:00 Kungshamns IF - Lysekils AIK Kungshamnsvallen
2019-08-18 15:00 Karlsberg United FC - Torp GOIF P-09 Bodele
2019-08-22 18:45 Groheds IF /LSK Svart - Herrestads AIF P09 Vit Skarsjövallen
2019-08-24 11:00 IFK Strömstad 09 Blå - Karlsberg United FC Strömsvallen
2019-08-25 11:00 Torp GOIF P-09 - Stenungsunds IF Rimmåsvallen
2019-08-25 15:00 Lysekils AIK - IFK Valla P09 Gullmarsvallen
2019-08-25 15:00 Grebbestads IF FP09 - Hedekas IF PF11 Knattevallen Siljevi
2019-08-25 17:00 Munkedals IF P09 - Rönnängs FF 09-10 Munkedals IP
September
2019-09-01 11:00 Stenungsunds IF - IFK Strömstad 09 Blå SEAB-plan
2019-09-01 11:00 Hedekas IF PF11 - Torp GOIF P-09 Hedekas IP
2019-09-01 15:00 Karlsberg United FC - Lysekils AIK Bodele
2019-09-01 15:30 IFK Valla P09 - Kungshamns IF Fjällebrovallen
2019-09-01 17:00 Herrestads AIF P09 Vit - Grebbestads IF FP09 Undavallen
2019-09-02 18:30 Rönnängs FF 09-10 - Groheds IF /LSK Svart Tuveslätts IP
2019-09-05 18:30 Torp GOIF P-09 - Herrestads AIF P09 Vit Rimmåsvallen
2019-09-07 15:00 Karlsberg United FC - IFK Strömstad 09 Blå Rimnersvallen Konstgräs
2019-09-08 (Inst.) IFK Strömstad 09 Blå - Hedekas IF PF11 Strömsvallen
2019-09-08 11:00 Groheds IF /LSK Svart - Munkedals IF P09 Skarsjövallen
2019-09-08 12:00 Kungshamns IF - Karlsberg United FC Kungshamnsvallen
2019-09-08 15:00 Grebbestads IF FP09 - Rönnängs FF 09-10 Knattevallen Siljevi
2019-09-08 16:00 Lysekils AIK - Stenungsunds IF Gullmarsvallen
2019-09-14 12:30 Stenungsunds IF - Kungshamns IF SEAB-plan
2019-09-15 10:30 Hedekas IF PF11 - Lysekils AIK Hedekas IP
2019-09-15 15:00 Karlsberg United FC - IFK Valla P09 Bodele
2019-09-15 15:30 Herrestads AIF P09 Vit - IFK Strömstad 09 Blå Undavallen
2019-09-15 15:30 Herrestads AIF P09 Vit - Kungshamns IF Undavallen
2019-09-15 17:00 Munkedals IF P09 - Grebbestads IF FP09 Munkedals IP
2019-09-16 18:30 Rönnängs FF 09-10 - Torp GOIF P-09 Tuveslätts IP
2019-09-21 11:00 Torp GOIF P-09 - Munkedals IF P09 Rimmåsvallen
2019-09-21 13:00 IFK Strömstad 09 Blå - Rönnängs FF 09-10 Strömsvallen
2019-09-22 13:00 Kungshamns IF - Hedekas IF PF11 Himlavallen
2019-09-22 15:00 Grebbestads IF FP09 - Groheds IF /LSK Svart Knattevallen Siljevi
2019-09-22 15:30 IFK Valla P09 - Stenungsunds IF Fjällebrovallen
2019-09-22 16:00 Lysekils AIK - Herrestads AIF P09 Vit Kronbergsvallens IP
2019-09-28 12:30 Stenungsunds IF - Karlsberg United FC SEAB-plan
2019-09-29 10:30 Hedekas IF PF11 - IFK Valla P09 Hedekas IP
2019-09-29 11:00 Groheds IF /LSK Svart - Torp GOIF P-09 Skarsjövallen
2019-09-29 12:00 Rönnängs FF 09-10 - Lysekils AIK Tuveslätts IP
2019-09-29 17:00 Munkedals IF P09 - IFK Strömstad 09 Blå Munkedals IP