Spelprogram - Div.7 Flickor 7 mot 7 max 12 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Groheds IF Henrik Svanberg 0704641588 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF F08 Mattias Ström 052286925 0721732208 Vit/svart randig/svart/svart
Lysekils AIK 1 Johanna Markusson 0702982899 Ljusblå/Mörkblå/Ljusblå
Orust FC F 07/08 Carin Pedersen 0703517842 Röd/Röd/Röd
Skärhamns IK Sofia Pettersson 0708684844 Vit/Blå/Vita
Sotenäs U Marcela Ventimiglia Vit/Blå/Blå
Stenungsunds IF Mattias Rudbäck 0707896563 Röd/Röda/Röda
Svarteborg FK Jörgen Magnusson 052470088 Svart/Svart/Svart
Tanums IF 09 Lisa Hansson 0730223518 Svart/Svart/Svart
Vallens IF Magnus Bodmar 0765535122 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-14 12:00 Groheds IF - Vallens IF Skarsjövallen
2019-04-28 Tanums IF 09 - Herrestads AIF F08 Sparvallen Naturgräs
2019-04-28 (Inst.) Svarteborg FK - Lysekils AIK 1 Sparplan
2019-04-28 11:00 Sotenäs U - Skärhamns IK Kungshamnsvallen
2019-04-28 17:00 Stenungsunds IF - Orust FC F 07/08 SEAB-plan
Maj
2019-05-01 11:00 Orust FC F 07/08 - Sotenäs U Tavlebordsvallen
2019-05-04 10:00 Herrestads AIF F08 - Svarteborg FK Konstgräs, Undavallen
2019-05-04 12:00 Vallens IF - Tanums IF 09 Stora Höga IP
2019-05-05 13:00 Lysekils AIK 1 - Stenungsunds IF Gullmarsvallen
2019-05-05 17:00 Skärhamns IK - Groheds IF Tjörns Sparbank Arena
2019-05-08 18:30 Skärhamns IK - Orust FC F 07/08 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-11 11:00 Sotenäs U - Lysekils AIK 1 Stensnäsvallen
2019-05-12 Tanums IF 09 - Groheds IF Sparvallen Naturgräs
2019-05-12 (Inst.) Svarteborg FK - Vallens IF Sparplan
2019-05-12 11:00 Stenungsunds IF - Herrestads AIF F08 SEAB-plan
2019-05-18 12:00 Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP
2019-05-18 16:00 Lysekils AIK 1 - Skärhamns IK Gullmarsvallen
2019-05-19 (Inst.) Tanums IF 09 - Svarteborg FK Sparvallen Naturgräs
2019-05-19 11:00 Herrestads AIF F08 - Sotenäs U Konstgräs, Undavallen
2019-05-20 18:00 Groheds IF - Orust FC F 07/08 Skarsjövallen
2019-05-22 18:30 Skärhamns IK - Herrestads AIF F08 Tjörns Sparbank Arena
2019-05-25 11:00 Sotenäs U - Vallens IF Stensnäsvallen
2019-05-26 Orust FC F 07/08 - Lysekils AIK 1 Tavlebordsvallen
2019-05-26 11:00 Svarteborg FK - Groheds IF Sjövallen
2019-05-26 11:00 Tanums IF 09 - Stenungsunds IF Sparvallen Naturgräs
2019-05-29 18:30 Vallens IF - Skärhamns IK Stora Höga IP
2019-05-30 11:00 Herrestads AIF F08 - Orust FC F 07/08 Undavallen
Juni
2019-06-01 Tanums IF 09 - Sotenäs U Sparvallen Naturgräs
2019-06-01 10:30 Groheds IF - Lysekils AIK 1 Grohedsvallen
2019-06-01 14:00 Svarteborg FK - Stenungsunds IF Sjövallen
2019-06-03 18:00 Sotenäs U - Svarteborg FK Stensnäsvallen
2019-06-06 10:00 Skärhamns IK - Tanums IF 09 Tjörns Sparbank Arena
2019-06-09 11:00 Stenungsunds IF - Groheds IF SEAB-plan
2019-06-09 12:00 Lysekils AIK 1 - Herrestads AIF F08 Gullmarsvallen
2019-06-09 17:00 Orust FC F 07/08 - Vallens IF Tavlebordsvallen
2019-06-13 18:00 Groheds IF - Herrestads AIF F08 Grohedsvallen
2019-06-15 13:30 Vallens IF - Lysekils AIK 1 Stora Höga IP
2019-06-16 Svarteborg FK - Skärhamns IK Sparplan
2019-06-16 11:00 Tanums IF 09 - Orust FC F 07/08 Sparvallen Naturgräs
2019-06-16 11:00 Stenungsunds IF - Sotenäs U SEAB-plan
2019-06-18 18:30 Skärhamns IK - Stenungsunds IF Tjörns Sparbank Arena
2019-06-26 19:00 Skärhamns IK - Sotenäs U Tjörns Sparbank Arena
2019-06-27 18:30 Orust FC F 07/08 - Svarteborg FK Lövängens IP
2019-06-29 11:00 Lysekils AIK 1 - Tanums IF 09 Gullmarsvallen
2019-06-29 12:00 Vallens IF - Groheds IF Stora Höga IP
2019-06-30 11:00 Herrestads AIF F08 - Vallens IF Undavallen
Juli
2019-07-02 18:00 Sotenäs U - Groheds IF Himlavallen
2019-07-03 18:00 Orust FC F 07/08 - Stenungsunds IF Glimmaråsen
2019-07-07 12:00 Lysekils AIK 1 - Svarteborg FK Gullmarsvallen
2019-07-07 15:00 Herrestads AIF F08 - Tanums IF 09 Undavallen
Augusti
2019-08-11 (Inst.) Svarteborg FK - Herrestads AIF F08 Sparplan
2019-08-11 11:00 Tanums IF 09 - Vallens IF Sparvallen Naturgräs
2019-08-11 11:00 Sotenäs U - Orust FC F 07/08 Kungshamnsvallen
2019-08-11 11:00 Groheds IF - Skärhamns IK Grohedsvallen
2019-08-11 12:30 Stenungsunds IF - Lysekils AIK 1 SEAB-plan
2019-08-17 12:00 (Inst.) Vallens IF - Svarteborg FK Stora Höga IP
2019-08-18 12:00 Lysekils AIK 1 - Sotenäs U Gullmarsvallen
2019-08-18 15:00 Herrestads AIF F08 - Stenungsunds IF Konstgräs, Undavallen
2019-08-18 15:00 Groheds IF - Tanums IF 09 Grohedsvallen
2019-08-18 17:00 Orust FC F 07/08 - Skärhamns IK Lövängens IP
2019-08-21 19:00 Skärhamns IK - Lysekils AIK 1 Tjörns Sparbank Arena
2019-08-23 18:30 Sotenäs U - Herrestads AIF F08 Himlavallen
2019-08-25 (Inst.) Svarteborg FK - Tanums IF 09 Sparplan
2019-08-25 12:30 Stenungsunds IF - Vallens IF SEAB-plan
2019-08-25 17:00 Orust FC F 07/08 - Groheds IF Tavlebordsvallen
2019-08-31 12:00 Vallens IF - Sotenäs U Stora Höga IP
September
2019-09-01 (Inst.) Groheds IF - Svarteborg FK Grohedsvallen
2019-09-01 11:00 Stenungsunds IF - Tanums IF 09 SEAB-plan
2019-09-01 12:00 Lysekils AIK 1 - Orust FC F 07/08 Gullmarsvallen
2019-09-01 15:00 Herrestads AIF F08 - Skärhamns IK Undavallen
2019-09-04 18:30 Skärhamns IK - Vallens IF Tjörns Sparbank Arena
2019-09-07 12:00 Sotenäs U - Tanums IF 09 Himlavallen
2019-09-08 12:30 (Inst.) Stenungsunds IF - Svarteborg FK SEAB-plan
2019-09-08 16:00 Lysekils AIK 1 - Groheds IF Gullmarsvallen
2019-09-08 17:00 Orust FC F 07/08 - Herrestads AIF F08 Tavlebordsvallen
2019-09-14 11:00 Svarteborg FK - Sotenäs U Sparplan
2019-09-14 11:00 Groheds IF - Stenungsunds IF Grohedsvallen
2019-09-14 12:00 Vallens IF - Orust FC F 07/08 Stora Höga IP
2019-09-15 11:00 Tanums IF 09 - Skärhamns IK Sparvallen Naturgräs
2019-09-15 11:00 Herrestads AIF F08 - Lysekils AIK 1 Undavallen
2019-09-22 11:00 Sotenäs U - Stenungsunds IF Kungshamnsvallen
2019-09-22 11:00 Herrestads AIF F08 - Groheds IF Undavallen
2019-09-22 13:00 Orust FC F 07/08 - Tanums IF 09 Lövängens IP
2019-09-22 16:00 Lysekils AIK 1 - Vallens IF Kronbergsvallens IP
2019-09-22 17:00 Skärhamns IK - Svarteborg FK Tjörns Sparbank Arena
2019-09-28 11:00 Groheds IF - Sotenäs U Grohedsvallen
2019-09-28 12:00 Vallens IF - Herrestads AIF F08 Stora Höga IP
2019-09-29 11:00 Tanums IF 09 - Lysekils AIK 1 Sparvallen Naturgräs
2019-09-29 11:00 Svarteborg FK - Orust FC F 07/08 Skogsvallen
2019-09-29 11:00 Stenungsunds IF - Skärhamns IK SEAB-plan