Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp F Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Fredrik Wahlberg 0733553887 Rödsvart/Svart/Röd
BK Häcken Vit Daniel Franzén 0707415651 gul-svart randig/svart/svarta
Hovås Billdal IF 2 Johan Lockne Vit/vit/vit/vit
IK Zenith Grön Hans Mathiasson 0707698868 grön/vit/grön
Landvetter IS Grön Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Mölnlycke IF Vit Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Vit Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Vit Jan-Erik Nilsson Röd/Blå/Röda
Torslanda IK Vit Johan Stenström 0766310616 Röd/Röd/Röd
Västra Frölunda IF Grön Fred Jähnke 0707335950 grön/grön/grön
Älvsborg FF Blå Mikael Hillbrant Wibne Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 15:30 IK Zenith Grön - Älvsborg FF Blå Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-04-27 12:30 Mölnlycke IF Vit - Sävedalens IF Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-04-27 12:45 Landvetter IS Grön - Askims IK Vit Landvetter IP B-plan 21
2019-04-27 16:00 Torslanda IK Vit - Västra Frölunda IF Grön Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-04-27 17:00 BK Häcken Vit - Qviding FIF Vit Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Sävedalens IF Vit - Hovås Billdal IF 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-05 11:15 Västra Frölunda IF Grön - Landvetter IS Grön Garminvallen 11
2019-05-05 12:00 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF Vit Skatås 23
2019-05-05 12:00 Askims IK Vit - IK Zenith Grön Kobbegården Övre 21
2019-05-05 13:15 Älvsborg FF Blå - BK Häcken Vit Påvelund 12 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 13:30 IK Zenith Grön - Västra Frölunda IF Grön Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2019-05-11 17:45 Torslanda IK Vit - Sävedalens IF Vit Torslandavallen 22 Konstgräs
2019-05-12 12:15 BK Häcken Vit - Askims IK Vit Slättadamm 3 konstgräs
2019-05-12 13:00 Mölnlycke IF Vit - Älvsborg FF Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-14 18:30 Hovås Billdal IF 2 - Qviding FIF Vit Billdalsvallen 5
Omgång 4
2019-05-18 12:00 Askims IK Vit - Mölnlycke IF Vit Kobbegården Övre 21
2019-05-18 15:30 Sävedalens IF Vit - Landvetter IS Grön Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-18 15:45 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF 2 Påvelund 12 Konstgräs
2019-05-19 11:15 Västra Frölunda IF Grön - BK Häcken Vit Garminvallen 12
2019-05-19 12:00 Qviding FIF Vit - Torslanda IK Vit Skatås 23
Omgång 5
2019-05-25 13:00 Mölnlycke IF Vit - Västra Frölunda IF Grön Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-25 16:00 Torslanda IK Vit - Älvsborg FF Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-26 11:30 Landvetter IS Grön - Qviding FIF Vit Landvetter IP B-plan 21
2019-05-26 15:15 IK Zenith Grön - Sävedalens IF Vit Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
2019-05-28 18:15 Hovås Billdal IF 2 - Askims IK Vit Billdalsvallen 5
Omgång 6
2019-06-02 16:15 Qviding FIF Vit - IK Zenith Grön Härlanda 22
2019-06-12 18:00 Sävedalens IF Vit - BK Häcken Vit Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-06-15 12:00 Askims IK Vit - Torslanda IK Vit Kobbegården Övre 21
2019-06-16 11:15 Västra Frölunda IF Grön - Hovås Billdal IF 2 Garminvallen 12
2019-06-16 11:30 Älvsborg FF Blå - Landvetter IS Grön Påvelund 12 Konstgräs