Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp G Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Niklas Andersson 0706862941 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF 2 Niklas Andersson 0706862941 Blå/Blå/Blåa
BK Bifrost Anders Victorén 0703700950 Röd-vit/Vit/Röd
Dalen/Krokslätts FF Audun Tengs 0734378314 Gul/Blå/Blå/Gul
Gunnared KIF Bakhtiar Khalil Shahab 0762326466 Gul/Blå/Blå
Götaholms BK Bengt Ingvar Emanuel Börjesson 0708843737 Blå/Vit, Blå, Blå
Kortedala IF Gul Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Kortedala IF Svart Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Lekstorps IF Niclas Eliasson Grön/Vit/Grön
Lerums IS Lag 1 Ulrika Wiberg 0733207974 lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Ulrika Wiberg 0733207974 lila/vit/vit
Lindome GIF svart Magnus Lindström Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF vit Magnus Lindström Svart vit randig/Svart/Vit
Stenkullen GoIK Jeanette Bohlin +46708451231 Röd/Blå/Röd
Utbynäs SK Blå Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 18:30 Bergums IF 2 - Lindome GIF vit Bergumsvallen 21
2019-04-26 18:00 Bergums IF 1 - Lindome GIF svart Bergumsvallen 22
2019-04-27 09:00 Lerums IS Lag 2 - Lekstorps IF Hulan
2019-04-27 10:15 Lerums IS Lag 1 - Dalen/Krokslätts FF Hulan
2019-04-27 12:00 Utbynäs SK Blå - Kortedala IF Gul Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-04-27 12:00 Utbynäs SK Gul - Kortedala IF Svart Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-04-27 12:30 Stenkullen GoIK - BK Bifrost Stenkullens IP 21 KG
2019-04-27 14:00 Götaholms BK - Gunnared KIF Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 12:30 Bergums IF 1 - Gunnared KIF Bergumsvallen 21
2019-05-05 11:00 Lindome GIF vit - Dalen/Krokslätts FF Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Utbynäs SK Gul - Lerums IS Lag 1 Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Utbynäs SK Blå - Lerums IS Lag 2 Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Götaholms BK - Kortedala IF Gul Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-05-05 12:00 BK Bifrost - Kortedala IF Svart Bifrostplan 12
2019-05-05 12:15 Lindome GIF svart - Lekstorps IF Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-05 12:30 Bergums IF 2 - Stenkullen GoIK Bergumsvallen 21
Omgång 3
2019-05-11 11:00 Kortedala IF Gul - Bergums IF 2 Kortedalavallen 12 Gräs
2019-05-11 16:15 Lerums IS Lag 1 - Götaholms BK Hulan
2019-05-11 17:30 Lerums IS Lag 2 - BK Bifrost Hulan
2019-05-12 10:00 Kortedala IF Svart - Bergums IF 1 Kortedalavallen 11 Gräs
2019-05-12 12:00 Gunnared KIF - Lindome GIF vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Lekstorps IF - Utbynäs SK Gul LP Idrottsplats 21
2019-05-12 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Utbynäs SK Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-05-12 13:30 Stenkullen GoIK - Lindome GIF svart Stenkullens IP 21 KG
Omgång 4
2019-05-18 12:30 Bergums IF 2 - Lerums IS Lag 1 Bergumsvallen 21
2019-05-19 11:00 Stenkullen GoIK - Kortedala IF Gul Stenkullens IP 21 KG
2019-05-19 12:00 Gunnared KIF - Kortedala IF Svart Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Götaholms BK - Lekstorps IF Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-05-19 12:00 BK Bifrost - Dalen/Krokslätts FF Bifrostplan 12
2019-05-19 12:15 Lindome GIF vit - Utbynäs SK Blå Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-19 12:30 Bergums IF 1 - Lerums IS Lag 2 Bergumsvallen 21
2019-05-19 13:30 Lindome GIF svart - Utbynäs SK Gul Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-25 09:00 Lerums IS Lag 1 - Stenkullen GoIK Hulan
2019-05-25 10:15 Lerums IS Lag 2 - Gunnared KIF Hulan
2019-05-25 12:00 Lekstorps IF - Bergums IF 2 LP Idrottsplats 21
2019-05-26 11:00 Kortedala IF Gul - Lindome GIF svart Kortedalavallen 12 Gräs
2019-05-26 11:00 Kortedala IF Svart - Lindome GIF vit Kortedalavallen 11 Gräs
2019-05-26 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Bergums IF 1 Krokslättsvallen 7M7
2019-05-26 12:00 Utbynäs SK Gul - Götaholms BK Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Utbynäs SK Blå - BK Bifrost Lemmingvallen 21 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-01 13:00 Lindome GIF svart - Götaholms BK Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-06-02 17:30 Lindome GIF vit - BK Bifrost Lindevi 22 gräs
2019-06-10 18:00 Bergums IF 2 - Utbynäs SK Gul Bergumsvallen 22
2019-06-12 18:30 Bergums IF 1 - Utbynäs SK Blå Bergumsvallen 22
2019-06-16 11:00 Stenkullen GoIK - Lekstorps IF Stenkullens IP 21 KG
2019-06-16 12:00 Gunnared KIF - Dalen/Krokslätts FF Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-06-29 11:00 Kortedala IF Gul - Lerums IS Lag 1 Kortedalavallen 12 Gräs
2019-06-29 12:45 Kortedala IF Svart - Lerums IS Lag 2 Kortedalavallen 11 Gräs