Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp G Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Balltorps FF Mika Nihtilä 0709839609 Röd/Svart/Svarta
Bergsjön SK Ayanle Ali 0760157400 blå, blå, blå
BK Bifrost Anders Victorén 0703700950 Röd-vit, Vit, Röd
IFK Hindås Björn Klafver 0704202832 0704202832 Vit/Blå/Blå
Kortedala IF Jan-Åke Andersson 0708943163 Gulsvart/Svart/Svart
Landvetter IS Vit Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF 3 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Svart Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:00 Balltorps FF - Mölnlycke IF Svart Förbovallen 11
2019-04-28 15:00 BK Bifrost - Kortedala IF Bifrostplan 11
2019-05-04 13:30 Lindome GIF 3 - Bergsjön SK Lindevi 32 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 13:15 Landvetter IS Vit - Lindome GIF 3 Landvetter IP B-plan 21
2019-05-04 14:30 Mölnlycke IF Svart - BK Bifrost Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-05-05 15:00 Kortedala IF - IFK Hindås Kortedalavallen 12 Gräs
2019-05-07 18:30 Bergsjön SK - Balltorps FF Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 10:00 IFK Hindås - Mölnlycke IF Svart Fagervallen 22 Konstgräs
2019-05-11 11:00 Balltorps FF - Landvetter IS Vit Förbovallen 11
2019-05-12 15:00 BK Bifrost - Bergsjön SK Bifrostplan 11
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Lindome GIF 3 - Balltorps FF Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-18 13:15 Landvetter IS Vit - BK Bifrost Landvetter IP B-plan 21
2019-05-22 18:30 Bergsjön SK - IFK Hindås Kviberg 3:3 gräs 7M7
Omgång 5
2019-05-25 10:00 BK Bifrost - Lindome GIF 3 Bifrostplan 11
2019-05-27 18:00 IFK Hindås - Landvetter IS Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2019-06-03 19:00 Kortedala IF - Mölnlycke IF Svart Kortedalavallen 12 Gräs
Omgång 6
2019-06-13 18:00 Bergsjön SK - Kortedala IF Kviberg 3:3 gräs 7M7
2019-06-15 10:00 Balltorps FF - BK Bifrost Förbovallen 12
2019-06-15 11:00 Lindome GIF 3 - IFK Hindås Lindevi 31 Konstgräs
Omgång 7
2019-06-16 15:45 Mölnlycke IF Svart - Bergsjön SK Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-06-16 16:00 Kortedala IF - Landvetter IS Vit Kortedalavallen 12 Gräs
2019-06-17 18:15 IFK Hindås - Balltorps FF Fagervallen 22 Konstgräs