Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp J Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Hysein Myftari 0765599654 Svart/Svart/Svarta
Bergums IF Blå Magnus Bäckström 0702999658 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Magnus Bäckström 0702999658 Blå/Blå/Blåa
Gunnilse IS Blå Sher Fadai 0762332220 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Sher Fadai 0762332220 Röd/Blå/Röda
Götaholms BK Niklas Eriksson 0735080899 Blå/Vit/Blå/Blå
Jonsereds IF Mattias Nilsson 0735100226 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kärra KIF Gul Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Vit Joakim Andersson 0704201548 Gul, Blå, Gula
Partille IF FK 1 Tomas Fallqvist 0760085858 Röd/Vit/Röd
Partille IF FK 2 Tomas Fallqvist 0760085858 Röd/Vit/Röd
Stenkullen GoIK Johan Söderblom 0705981740 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Gabriel Lubian Petrides Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Daniel Blom Röd/Blå/Röda
Örgryte IS FF Röd Henrik Friberger 0706716697 Röd/Blå/Vit
Örgryte IS FF Vit Henrik Friberger 0706716697 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 11:00 Partille IF FK 2 - Bergums IF Vit Lexby 21 Konstgräs
2019-04-28 11:15 Sävedalens IF Blå - Götaholms BK Vallhamra 22 Konstgräs
2019-04-28 11:15 Sävedalens IF Vit - Jonsereds IF Vallhamra 21 Konstgräs
2019-04-28 12:00 Angered MBIK - Örgryte IS FF Röd Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-04-28 12:15 Partille IF FK 1 - Bergums IF Blå Lexby 21 Konstgräs
2019-04-28 13:15 Örgryte IS FF Vit - Stenkullen GoIK ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-28 14:45 Kärra KIF Gul - Gunnilse IS Blå Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2019-04-28 14:45 Kärra KIF Vit - Gunnilse IS Röd Klarebergsvallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-05 10:00 Sävedalens IF Vit - Örgryte IS FF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2019-05-05 10:00 Gunnilse IS Blå - Partille IF FK 1 Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-05-05 10:00 Stenkullen GoIK - Kärra KIF Gul Stenkullens IP 21 KG
2019-05-05 11:00 Jonsereds IF - Bergums IF Blå Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-05-05 11:15 Gunnilse IS Röd - Partille IF FK 2 Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-05-05 12:00 Angered MBIK - Kärra KIF Vit Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-05-05 12:00 Götaholms BK - Bergums IF Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-05 13:45 Sävedalens IF Blå - Örgryte IS FF Röd Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-11 15:45 Kärra KIF Gul - Sävedalens IF Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-11 17:00 Kärra KIF Vit - Sävedalens IF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-12 11:00 Bergums IF Blå - Gunnilse IS Röd Bergumsvallen 21
2019-05-12 12:00 Örgryte IS FF Röd - Jonsereds IF ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-12 12:30 Bergums IF Vit - Gunnilse IS Blå Bergumsvallen 22
2019-05-12 13:15 Örgryte IS FF Vit - Götaholms BK ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-12 13:30 Partille IF FK 2 - Stenkullen GoIK Lexby 22 Konstgräs
2019-05-12 14:45 Partille IF FK 1 - Angered MBIK Lexby 21 Konstgräs
Omgång 4
2019-05-18 08:00 Sävedalens IF Blå - Partille IF FK 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-18 08:00 Sävedalens IF Vit - Partille IF FK 1 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Örgryte IS FF Röd - Kärra KIF Gul ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Angered MBIK - Bergums IF Vit Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-05-19 12:00 Götaholms BK - Gunnilse IS Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-19 12:15 Jonsereds IF - Gunnilse IS Röd Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-05-19 13:15 Örgryte IS FF Vit - Kärra KIF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-23 17:45 Stenkullen GoIK - Bergums IF Blå Stenkullens IP 21 KG
Omgång 5
2019-05-26 09:45 Kärra KIF Vit - Götaholms BK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-26 11:00 Kärra KIF Gul - Jonsereds IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2019-05-26 11:00 Bergums IF Blå - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 21
2019-05-26 12:30 Bergums IF Vit - Sävedalens IF Vit Bergumsvallen 21
2019-05-26 12:30 Gunnilse IS Röd - Stenkullen GoIK Hjällbovallen 22 konstgräs
2019-05-26 12:30 Gunnilse IS Blå - Angered MBIK Hjällbovallen 21 konstgräs
2019-05-26 13:30 Partille IF FK 2 - Örgryte IS FF Röd Lexby 22 Konstgräs
2019-05-26 13:30 Partille IF FK 1 - Örgryte IS FF Vit Lexby 21 Konstgräs
Omgång 6
2019-06-15 10:00 Sävedalens IF Blå - Gunnilse IS Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2019-06-15 10:00 Sävedalens IF Vit - Gunnilse IS Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2019-06-16 12:00 Örgryte IS FF Röd - Bergums IF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-06-16 12:00 Götaholms BK - Angered MBIK Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-06-16 12:15 Jonsereds IF - Stenkullen GoIK Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-06-16 13:15 Örgryte IS FF Vit - Bergums IF Vit ÖIS-gården 7M7 Konstgräs