Spelprogram - P08 S röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GIF Pierre Salomonsson 0730395316 Grön
Hovmantorp GoIF David Persson 0722207858 Blå/blå/blå
Hovshaga AIF röd Stefan Gustafsson 0739148660 Blå, Blå, Blå
Ljungby IF svart Mikael Furunäs 037286188 0739464676 Blå, Blå, Blå
Rottne IF Jan Hördegård 0709834007 blå, blå, blå
Tingsryd United FC Johanna Karlsson svart/grön, svart, svart
Växjö BK gul Kristoffer Arvidsson 0767623058 Svart-gul/Svart/Svart
Älmhults IF vit Therese Bladh 0702651610 Blå, Blå, Blå
Östers IF röd Ulrik Herbertsson 0761132282 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Alvesta GIF - Östers IF röd Virdavallen
2019-04-27 12:30 Ljungby IF svart - Hovmantorp GoIF Sunnebohov
Maj
2019-05-01 15:00 Tingsryd United FC - Rottne IF Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-03 17:00 Hovshaga AIF röd - Växjö BK gul Hagavallen, konstgräs
2019-05-05 10:00 Rottne IF - Alvesta GIF Vidingeskans
2019-05-05 10:00 Östers IF röd - Hovshaga AIF röd Åbo Idrottsplats
2019-05-05 14:00 Hovmantorp GoIF - Tingsryd United FC Hovmantorps IP
2019-05-05 15:00 Växjö BK gul - Älmhults IF vit Sportfältet Teleborg
2019-05-11 11:00 Älmhults IF vit - Östers IF röd Lilla 7-manna
2019-05-11 15:00 Alvesta GIF - Hovmantorp GoIF Virdavallen
2019-05-12 10:00 Hovshaga AIF röd - Rottne IF Hagavallen, konstgräs
2019-05-12 14:00 Tingsryd United FC - Ljungby IF svart Ivansvall (Väckelsång)
2019-05-16 18:45 Östers IF röd - Växjö BK gul Åbo Idrottsplats
2019-05-18 09:30 Ljungby IF svart - Alvesta GIF Lagavallen
2019-05-18 11:00 Rottne IF - Älmhults IF vit Vidingeskans
2019-05-19 11:00 Hovmantorp GoIF - Hovshaga AIF röd Hovmantorps IP
2019-05-26 11:00 Växjö BK gul - Rottne IF Sportfältet Teleborg
2019-05-26 13:00 Älmhults IF vit - Hovmantorp GoIF Lilla 7-manna
2019-05-26 15:00 Hovshaga AIF röd - Ljungby IF svart Hagavallen, konstgräs
2019-05-26 18:00 Alvesta GIF - Tingsryd United FC Virdavallen
2019-05-29 19:00 Rottne IF - Östers IF röd Vidingeskans
Juni
2019-06-02 09:30 Ljungby IF svart - Älmhults IF vit Lagavallen
2019-06-02 11:00 Tingsryd United FC - Hovshaga AIF röd Ivansvall (Väckelsång)
2019-06-02 14:00 Hovmantorp GoIF - Växjö BK gul Hovmantorps IP
2019-06-09 10:00 Östers IF röd - Hovmantorp GoIF Åbo Idrottsplats
2019-06-09 13:00 Hovshaga AIF röd - Alvesta GIF Hagavallen, konstgräs
2019-06-09 16:00 Växjö BK gul - Ljungby IF svart Sportfältet Teleborg
2019-06-15 17:00 Alvesta GIF - Älmhults IF vit Virdavallen
2019-06-16 09:30 Ljungby IF svart - Östers IF röd Lagavallen
2019-06-16 14:00 Tingsryd United FC - Växjö BK gul Ivansvall (Väckelsång)
2019-06-16 14:00 Hovmantorp GoIF - Rottne IF Hovmantorps IP
2019-06-19 18:00 Älmhults IF vit - Hovshaga AIF röd Lilla 7-manna
2019-06-19 19:00 Rottne IF - Ljungby IF svart Vidingeskans
2019-06-19 19:00 Östers IF röd - Tingsryd United FC Fagrabäck
2019-06-19 19:00 Växjö BK gul - Alvesta GIF Sportfältet Teleborg
2019-06-23 13:00 Växjö BK gul - Hovshaga AIF röd Sportfältet Teleborg
2019-06-26 18:45 Hovmantorp GoIF - Ljungby IF svart Hovmantorps IP
2019-06-26 19:00 Rottne IF - Tingsryd United FC Vidingeskans
2019-06-27 19:00 Östers IF röd - Alvesta GIF Åbo Idrottsplats
Juli
2019-07-01 19:00 Älmhults IF vit - Tingsryd United FC Lilla 7-manna
Augusti
2019-08-11 10:00 Hovshaga AIF röd - Östers IF röd Hagavallen, konstgräs
2019-08-11 11:00 Älmhults IF vit - Växjö BK gul Älmekulla
2019-08-11 12:00 Tingsryd United FC - Hovmantorp GoIF Tingsryds IP
2019-08-11 15:00 Alvesta GIF - Rottne IF Virdavallen
2019-08-17 10:00 Rottne IF - Hovshaga AIF röd Vidingeskans
2019-08-18 10:00 Östers IF röd - Älmhults IF vit Åbo Idrottsplats
2019-08-18 11:00 Ljungby IF svart - Tingsryd United FC Lagavallen
2019-08-18 17:00 Hovmantorp GoIF - Alvesta GIF Hovmantorps IP
2019-08-25 09:30 Växjö BK gul - Östers IF röd Sportfältet Teleborg
2019-08-25 11:00 Älmhults IF vit - Rottne IF Lilla 7-manna
2019-08-25 12:00 Hovshaga AIF röd - Hovmantorp GoIF Hagavallen, konstgräs
2019-08-25 17:00 Alvesta GIF - Ljungby IF svart Virdavallen
September
2019-09-01 10:00 Tingsryd United FC - Alvesta GIF Tingsryds IP
2019-09-01 10:00 Rottne IF - Växjö BK gul Vidingeskans
2019-09-01 12:30 Ljungby IF svart - Hovshaga AIF röd Lagavallen
2019-09-01 17:00 Hovmantorp GoIF - Älmhults IF vit Hovmantorps IP
2019-09-07 10:30 Växjö BK gul - Hovmantorp GoIF Sportfältet Teleborg
2019-09-07 11:00 Älmhults IF vit - Ljungby IF svart Älmekulla
2019-09-07 13:30 Hovshaga AIF röd - Tingsryd United FC Hagavallen, konstgräs
2019-09-08 10:00 Östers IF röd - Rottne IF Åbo Idrottsplats
2019-09-14 14:00 Alvesta GIF - Hovshaga AIF röd Virdavallen
2019-09-15 09:30 Ljungby IF svart - Växjö BK gul Lagavallen
2019-09-15 11:00 Tingsryd United FC - Älmhults IF vit Ivansvall (Väckelsång)
2019-09-15 17:00 Hovmantorp GoIF - Östers IF röd Hovmantorps IP
2019-09-21 11:00 Älmhults IF vit - Alvesta GIF Lilla 7-manna
2019-09-21 14:00 Växjö BK gul - Tingsryd United FC Sportfältet Teleborg
2019-09-22 10:00 Östers IF röd - Ljungby IF svart Åbo Idrottsplats
2019-09-22 10:00 Rottne IF - Hovmantorp GoIF Vidingeskans
2019-09-29 10:00 Tingsryd United FC - Östers IF röd Tingsryds IP
2019-09-29 11:00 Ljungby IF svart - Rottne IF Lagavallen
2019-09-29 14:30 Hovshaga AIF röd - Älmhults IF vit Hagavallen, konstgräs
2019-09-29 15:00 Alvesta GIF - Växjö BK gul Virdavallen